tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: tuning

Vidim ovdje nastala rasprava..
Tibor je u pravu kada kaze da momku koji radi ovog golfa (kao i svakoj drugoj osobi koja dodje na ovaj forum) treba dati savjete, tu se savrseno slazem..ja bih sada ovdje iznio svoje misljenje i nekoliko svojih savjeta..Anese, ovo sto ti radis nosi u sebi dobru ideju, razmisljas i imas cilj koji zelis da ispunis..imas namjeru da ubacis jaci motor, to je odlicno, sa tim ces imati auto koje ima jako pristojne performanse..ali ima nekoliko stvari koje bih ti ja sa svog subjektivnog misljenja predlozio, bez ikakve uvrede..usisi kojima si unistio blatobrane neces dobiti nista na hladjenju kocnica, to jedino dobijas usisima koji se ugradjuju u BRANIK, ne u blatobran..ovako si dobio samo blato i vodu koji se cijede i prskaju niz prednji branik dok ides..a moj ti je savjet da uzmes obicne blatobrane, i na njima se moze uraditi svasta bez da se potpuno unisti njihova struktura a da to opet lici na nesto i bude lijepo i zanimljivo...pod obavezno poskidaj naljepnice koje su ti na vratima, jer ti niti imas NOS, niti imas BREMBO, i dzidzanje takvih naljepaka po autu nema nikakvog smisla..toliko od mene za sada..

LP,
 
Član
RE: tuning

Pozdrav i svaka cast za auto .. ovog golfa ti sredi po svom ukusu .. pa da PRODAJ e onda nadji raje sa foruma koji ce ti dati dobre savjete i onda odradi auto da valja! Covjek se na necemu mora nauciti ! Iz gresaka se uci :icon_smile:
 
Član
RE: tuning

druze samo ti goni po svom...nemoj se obazirati ni na koga...to je tvoje auto i bitno je da se samo tebi svidja...slobodno pitaj sto te zanima i sigurno ce se naci neko ko ce ti dati pristojan odgovor i ko ce ti pomoci...srecno u daljim radovima!!!;););)
 
RE: tuning

prodjite se momka sta vam je pa nema svako mercedesa ,golfa v gti i bmw novog momak sredjiva auto za sebe ne za druge
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
hvala na komentarima.ali ja znam sta se meni svida i ja to pravim od svog auta.. ja jos nisam vidio cojka da se smije po ulici za moje auto. ja volim auto koje je tako uradeno da ne lici na sebe kao ovaj i to se zove tuning...

KO je ovaj sto nagrdi cabria ovako :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: tuning

BLACK KNIGHT je napisao(la):
Vidim ovdje nastala rasprava..
Tibor je u pravu kada kaze da momku koji radi ovog golfa (kao i svakoj drugoj osobi koja dodje na ovaj forum) treba dati savjete, tu se savrseno slazem..ja bih sada ovdje iznio svoje misljenje i nekoliko svojih savjeta..Anese, ovo sto ti radis nosi u sebi dobru ideju, razmisljas i imas cilj koji zelis da ispunis..imas namjeru da ubacis jaci motor, to je odlicno, sa tim ces imati auto koje ima jako pristojne performanse..ali ima nekoliko stvari koje bih ti ja sa svog subjektivnog misljenja predlozio, bez ikakve uvrede..usisi kojima si unistio blatobrane neces dobiti nista na hladjenju kocnica, to jedino dobijas usisima koji se ugradjuju u BRANIK, ne u blatobran..ovako si dobio samo blato i vodu koji se cijede i prskaju niz prednji branik dok ides..a moj ti je savjet da uzmes obicne blatobrane, i na njima se moze uraditi svasta bez da se potpuno unisti njihova struktura a da to opet lici na nesto i bude lijepo i zanimljivo...pod obavezno poskidaj naljepnice koje su ti na vratima, jer ti niti imas NOS, niti imas BREMBO, i dzidzanje takvih naljepaka po autu nema nikakvog smisla..toliko od mene za sada..

LP,

TO se zove konstruktivan post ;)
 
Legend
RE: tuning

mrsko mi je sad gore odg tiboru damiru i jos nekom na citate, pa cu ovako svima reci nesto..

tuning je. koliko sam ja upucen svaka promjena fabrickog na autu, dakle to je ajmo reci na neki nacin relativna stvar, nekom ce se nesto sviditi nekom nece, jer nemamo svi isti ukus, i sada govoriti nekom kako je nesto anti tuning a nesto tuning je nebulozno..

kao sto ste prijetili sa dosadasnjih slika (slika auta koje je nasao na internetu i kako bi zelio da izgleda njegov auto) .. momak fura neki drukciji stil nego nas vecina ovdje, JA SAM PRVI VELIKI FAN CLEAN LOOK I GERMAN STYLE fazona, tako da se ni meni ne svidja ovo sto on radi, ali ne zelim da mu namecem svoje razmiljanje, bez obzira koliko ovo ne ukusno izgleda ipak je momak ulozio dosta para u auto, razmislite..

lp
 
Član
RE: tuning

.nOKe je napisao(la):
hahahahhahahahahaha

eh ovo je CHUNING djecemi

svaka cast roki
samo rezi :D

STa znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
ovi iz konjica bas golemi chuneri :D

Ovo je uvreda za sve momke iz Konjica, zsta znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
NEMOJTE BRISATI POSTOVE !

anes golf je napisao(la):
kontam ubacati gti1.8 od dvojke jer mi sve pase samo pokopcati i prepraviti jedan nosav jer ovaj golf ima vec ugradenu gti istalaciju i opremu..

auu buraz, to bi ti extra bilo, dobar golf jos brz, samo rekao sam ti ako budes isao na style, fino ga operes, upalis soker na stej plesnu, i ima da gori, bit ces prvi sigurno !

sretno

A sta je sa ovim?

.nOKe je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Jel ovo za trit rejt :icon_question:

nije nije
stavio je stej plejšn u auto
i igra sokera
mora da je za stajl

vidi da ima i lamburdzini vrata :icon_idea:

kao sto ste prijetili sa dosadasnjih slika (slika auta koje je nasao na internetu i kako bi zelio da izgleda njegov auto) .. momak fura neki drukciji stil nego nas vecina ovdje, JA SAM PRVI VELIKI FAN CLEAN LOOK I GERMAN STYLE fazona, tako da se ni meni ne svidja ovo sto on radi, ali ne zelim da mu namecem svoje razmiljanje, bez obzira koliko ovo ne ukusno izgleda ipak je momak ulozio dosta para u auto, razmislite..

lp

Na kraju si se pokusao izvuc sa koliko toliko normalnim komentarom koji se i ocekuju na ovom forum, a ne kojekakva vrijedjanja...


Mislim, na ovaj nacin podjebavat nekog, ma kakvo auto da mu je... Bezobrazno i drsko...
 
Član
RE: tuning

vw_damir je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hahahahhahahahahaha

eh ovo je CHUNING djecemi

svaka cast roki
samo rezi :D

STa znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
ovi iz konjica bas golemi chuneri :D

Ovo je uvreda za sve momke iz Konjica, zsta znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
NEMOJTE BRISATI POSTOVE !

anes golf je napisao(la):
kontam ubacati gti1.8 od dvojke jer mi sve pase samo pokopcati i prepraviti jedan nosav jer ovaj golf ima vec ugradenu gti istalaciju i opremu..

auu buraz, to bi ti extra bilo, dobar golf jos brz, samo rekao sam ti ako budes isao na style, fino ga operes, upalis soker na stej plesnu, i ima da gori, bit ces prvi sigurno !

sretno

A sta je sa ovim?

.nOKe je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Jel ovo za trit rejt :icon_question:

nije nije
stavio je stej plejšn u auto
i igra sokera
mora da je za stajl

vidi da ima i lamburdzini vrata :icon_idea:

kao sto ste prijetili sa dosadasnjih slika (slika auta koje je nasao na internetu i kako bi zelio da izgleda njegov auto) .. momak fura neki drukciji stil nego nas vecina ovdje, JA SAM PRVI VELIKI FAN CLEAN LOOK I GERMAN STYLE fazona, tako da se ni meni ne svidja ovo sto on radi, ali ne zelim da mu namecem svoje razmiljanje, bez obzira koliko ovo ne ukusno izgleda ipak je momak ulozio dosta para u auto, razmislite..

lp

Na kraju si se pokusao izvuc sa koliko toliko normalnim komentarom koji se i ocekuju na ovom forum, a ne kojekakva vrijedjanja...


Mislim, na ovaj nacin podjebavat nekog, ma kakvo auto da mu je... Bezobrazno i drsko...

Jbte, pokopa ga :lol:
 
Član
RE: tuning

izvini mozes li mi molim te rec koje marke sve imas u autu i koje su ti naljepnice na vratima, sta sve pise?? :icon_twisted::icon_twisted:
 
Legend
RE: tuning

vw_damir je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hahahahhahahahahaha

eh ovo je CHUNING djecemi

svaka cast roki
samo rezi :D

STa znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
ovi iz konjica bas golemi chuneri :D

Ovo je uvreda za sve momke iz Konjica, zsta znaci ovo noke?

.nOKe je napisao(la):
NEMOJTE BRISATI POSTOVE !

anes golf je napisao(la):
kontam ubacati gti1.8 od dvojke jer mi sve pase samo pokopcati i prepraviti jedan nosav jer ovaj golf ima vec ugradenu gti istalaciju i opremu..

auu buraz, to bi ti extra bilo, dobar golf jos brz, samo rekao sam ti ako budes isao na style, fino ga operes, upalis soker na stej plesnu, i ima da gori, bit ces prvi sigurno !

sretno

A sta je sa ovim?

.nOKe je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Jel ovo za trit rejt :icon_question:

nije nije
stavio je stej plejšn u auto
i igra sokera
mora da je za stajl

vidi da ima i lamburdzini vrata :icon_idea:

kao sto ste prijetili sa dosadasnjih slika (slika auta koje je nasao na internetu i kako bi zelio da izgleda njegov auto) .. momak fura neki drukciji stil nego nas vecina ovdje, JA SAM PRVI VELIKI FAN CLEAN LOOK I GERMAN STYLE fazona, tako da se ni meni ne svidja ovo sto on radi, ali ne zelim da mu namecem svoje razmiljanje, bez obzira koliko ovo ne ukusno izgleda ipak je momak ulozio dosta para u auto, razmislite..

lp

Na kraju si se pokusao izvuc sa koliko toliko normalnim komentarom koji se i ocekuju na ovom forum, a ne kojekakva vrijedjanja...


Mislim, na ovaj nacin podjebavat nekog, ma kakvo auto da mu je... Bezobrazno i drsko...

od samog pocetka je tema bila ne ozbiljna, i kolik god sam ja bio ne ozbiljan i neko je jos... ja nisam bio drzak i bezobrazan, ocigledno TI MENE NE ZNAS, moj smisao za humor ili nehumor.. ali ne bitno fkt..

vidim da ovdje ima ljudi koji vec duze vrijeme pokusavaju oblatiti moj nick trazeci dlaku u jajetu i naprave od muhe medvijeda, ali necemo se raspravljati oko toga, dusmana uvijek ima i bit ce..

ovo gore sve navedeno (sto se tice komentara) bilo je djelimicno zajebancija djelimicno moje misljenje u vezi projekta, ALI DA SAM NEKOG VRIJEDJAO ISMIAJVAO I TD NISAM !

@ damir hvala ti na ovim lijepim gestima ;)

i da.. ako je bilo ko ovdje od mene dozivio neku uvredu ili bilo sta slicno, JAVNO SE IZVINJAVAM.
 
Član
RE: tuning

vidim da ovdje ima ljudi koji vec duze vrijeme pokusavaju oblatiti moj nick trazeci dlaku u jajetu i naprave od muhe medvijeda, ali necemo se raspravljati oko toga, dusmana uvijek ima i bit ce..

Ja sigurno nespadam u te ljude, naprotiv, tvoj trud, rad i auto maksimalno postujem i cijenim. I dalje mislim da ti je dvojka jedna od boljih u BiH.... Prethodni tvoji postovi koje sam citirao su na mene ostavili losh utisak, mozda je bila sala, ali... Et dosta od mene, pozz!
 
Legend
RE: tuning

vw_damir je napisao(la):
vidim da ovdje ima ljudi koji vec duze vrijeme pokusavaju oblatiti moj nick trazeci dlaku u jajetu i naprave od muhe medvijeda, ali necemo se raspravljati oko toga, dusmana uvijek ima i bit ce..

Ja sigurno nespadam u te ljude, naprotiv, tvoj trud, rad i auto maksimalno postujem i cijenim. I dalje mislim da ti je dvojka jedna od boljih u BiH.... Prethodni tvoji postovi koje sam citirao su na mene ostavili losh utisak, mozda je bila sala, ali... Et dosta od mene, pozz!
nema moj trud i rad veze sa tim sto ja pisem ovdje. svi smo mi u realnosti na neki nacin drugi
ti mene ocito ne poznajes dovoljno pa je mozda i ne potrebno da sudis o tome kad sam ja iskren, kad se salim i to :)

ali nema veze, da ne kvarimo covjeku temu, vidimo se na kafi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top