tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Davor_ je napisao(la):
Drug pogresan pogled imas na svjet nisu svi protiv tebe ;)Furaj svoje ali pazi nemoj raditi nesto ako ne mozes KVALITETNO uraditi a ne neonka i vezicama pricvrscena i vidi se gdje je montirana (i nemoj reci a CE BITI i kako ce biti ako je tako NEMOJ STAVLJATI DOK NE BUDE!) pa onda kad sve to kompletiras i odradis sve ti i gotovo a ne ovako 2 god ti se auto samo vucara po forumu svaki dan po neku sitnicu uradis stalno WORK IN PROGRESS.....
I naglasavam nisu svi protiv tebe (pa ni ja)pa tako nema potrebe da se nerviras

drug ja imam sasvim malo vremena jer radim pa kad stignem radim oko auta. a da ga parkiram u garazu jer mi treba.a neonka se nece viditi kad se namontira mreza crna. sto se ticem auta sve sam radi i kopcam ;)
 
Član
ej vidim da ste raspravljli oko felgi to su ti RH felge
sad su takve na mojem golfu
što se tiče tvog projekta nije ti bio loš
u prvom djelu
samo da si ga malo dotra u waservagu:icon_smile:
i skino one naljepnice bio bi dobar
to ti je moj prijedlog
a ovo sad radiš nesvidja mi se baš ali
tvoje auto tvoj izbor
LSD door ako si stvarno radio sam po sebi svaka ti čast;)
 
tony_86 je napisao(la):
ej vidim da ste raspravljli oko felgi to su ti RH felge
sad su takve na mojem golfu
što se tiče tvog projekta nije ti bio loš
u prvom djelu
samo da si ga malo dotra u waservagu:icon_smile:
a ovo sad radiš nesvidja mi se baš ali
tvoje auto tvoj izbor
LSD door ako si stvarno radio sam po sebi svaka ti čast;)

I ja kazem za LSD ako je radio on respect no hajd ti nama okaci pod DIY seme po cemu si radio da imaju i oni koji bi to pokusali ...pa ja
 
Član
evo vam malo cjene moga izuma a te seme drzim za sebe i ne kurcim se s tim
lsd 100km
farovi crni 30km
kavez citav 50km
lakiranje auta 200km (citavo)
prenji branik 120km
zadnji 60km ostalo vas ne zanima ima toga jos al trebalo bih 2 sata da napisem heheheh
 
anes golf je napisao(la):
evo vam malo cjene moga izuma a te seme drzim za sebe i ne kurcim se s tim
lsd 100km
farovi crni 30km
kavez citav 50km
lakiranje auta 200km (citavo)
prenji branik 120km
zadnji 60km ostalo vas ne zanima ima toga jos al trebalo bih 2 sata da napisem heheheh
pa hajd postavi nam semu od LSD ako si ti radio .....ima ih jos sto bi radili ..
 
Član
Meni dosta stvari na golfu djeluje nekako lohotno i "nakaceno", nemoj pogresno shvatiti, ali kad radis, barem uradi kako treba i fino to uklopi.;)
 
Član
IZVINI DRUG OVO JE ZA ONE STO ME ISMIJAVAJU<to trebas racunati fino sjednes jedno sat vramena izracunas nacrt lsd za svoje auto a posto sam ja SELJAK TO OD MENE NECETE DOBITI JER SELJACI NE IDU U SKOLU NITI ZANAJU MATEMATIKU AKO HOCETE DA VAM DAM SAVJET ZA OVCE ILI KRAVE STA VEC TU SAM A MOJ DJELO NECETE POCJENIVATI SRAMOTA ZA FORUM I NISAM OVDE DA SE SVADAM SAM ZELIM POKAZATI DA IMA U B I H NESTO OVAKO DA SE MOZE URADITI. VI STVARNO ODBIJATE LJUDE KOJI ZANAJU I STO ZELE DA POMOGU DRUGIMA DA SVOJE ZNANJE POKAZU. AL STACETE VALJDA TAKAV FORUM. MOLIO BIH VLASNIKA FORUMA DA MOJE AUTO UKLONI SKROZ S OVOG FORUMA AL JA OSTAJE ZBOG NEKI LJUDI STO IH CJENIM TO STO RADE S AUTIMA , MUZIKOM I T.D.:cool:

j*OGA STAJE OVO NECE DA MI TEKST POKAZE AL NEMA VEZE MOLIM DA SE IZBRISE AUTO
 
Član
Brate, ja nekontam jednu stvar, ok volis taj neki plastic fantastic stil. Al drug moj prvo nije GTI, nije ni 1,8 sta se furas na to da je GTI. Drugo ulazes toliko para u neki nidje veze smijer, ja pogledam obrve i vidim sarafe za oluke, pogledam karambolku sva ispucala, isto ko da visi na autu, rezes blatobran, da ti se hlade diskovi :S, pa ne ides ti 250 po cesti da ti se hlade diskovi :S, pogledam prednju masku sva prljava od body kit-a. Mislim tebi svaka cast, al ako vec radis, neka to bude prezicno uradjeno i sto vise priblizno fabrici, pa ces vidjet onda kakvi ce biti komentari i kako ce se ljudi okretati za tvojim autom, sa srecom prijatelju ;)
 
Član
Ja sam obrisao svoje komentare da ti ne smetaju i neću više komentarisati a tebi naravno želim sve najbolje i da auto odradiš kako si zamislio :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top