tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

izvini, kakve su to naljepnice na desnim vratima, nevidim sta pise??? :icon_twisted::icon_twisted: trebam i ja kod sebe ovako izrezat da mi bolje probija zrak :lol: , svaka cast na ulozenom trudu ali moj ti je prijedlog da uzmes 2 blatobrana nova i stavis, skines foliju sa sajbe, to plavom bojom sto je brisac ofarban vratis u crnu, farove obavezno ocistis od te plave boje i to je to, bice 3 puta ljepsi nego sad ;););)
 
Član
RE: tuning

DuloX_ je napisao(la):
izvini, kakve su to naljepnice na desnim vratima, nevidim sta pise??? :icon_twisted::icon_twisted: trebam i ja kod sebe ovako izrezat da mi bolje probija zrak :lol: , svaka cast na ulozenom trudu ali moj ti je prijedlog da uzmes 2 blatobrana nova i stavis, skines foliju sa sajbe, to plavom bojom sto je brisac ofarban vratis u crnu, farove obavezno ocistis od te plave boje i to je to, bice 3 puta ljepsi nego sad ;););)

ovde idu kristalni farovi mjesto plavi a na vratima pise marke koje imaju u autu, a sto se tice blatobrana nisu zavrseni treba ih ofarbati i mrezu staviti..
 
BHT Ovisnik
RE: tuning

stavio bih normalne blatobrane i farove,skino bijelu foliju,lijep je bio akd si ga tek uzeo,samo bi tad ofarbo branike al eto, auto je u radu pa cemo vidit
 
Član
RE: tuning

CoL3-99 je napisao(la):
stavio bih normalne blatobrane i farove,skino bijelu foliju,lijep je bio akd si ga tek uzeo,samo bi tad ofarbo branike al eto, auto je u radu pa cemo vidit

kontam ubacati gti1.8 od dvojke jer mi sve pase samo pokopcati i prepraviti jedan nosav jer ovaj golf ima vec ugradenu gti istalaciju i opremu..
 
Član
RE: tuning

Frenkie-3B je napisao(la):
HAHAHAHAHAHA:lol::lol::lol::lol: nidze veze!!!!!

pa dobro sad nemoramo omalovazavati tudje radove...nije fer..:icon_rolleyes:

P.S. samo radi kako mislis da je najbolje..a prihvatis savjet koji mislis da je ok...sretno u radovima;)
 
Član
RE: tuning

nodiash je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
HAHAHAHAHAHA:lol::lol::lol::lol: nidze veze!!!!!

pa dobro sad nemoramo omalovazavati tudje radove...nije fer..:icon_rolleyes:

P.S. samo radi kako mislis da je najbolje..a prihvatis savjet koji mislis da je ok...sretno u radovima;)

naravno,neki mi se svidaju a neki ne
 
Legend
RE: tuning

NEMOJTE BRISATI POSTOVE !

anes golf je napisao(la):
kontam ubacati gti1.8 od dvojke jer mi sve pase samo pokopcati i prepraviti jedan nosav jer ovaj golf ima vec ugradenu gti istalaciju i opremu..

auu buraz, to bi ti extra bilo, dobar golf jos brz, samo rekao sam ti ako budes isao na style, fino ga operes, upalis soker na stej plesnu, i ima da gori, bit ces prvi sigurno !

sretno
 
Član
RE: tuning

Ajde nemojte ga prcat koji vam je...nije najljepsi golf, niti najbolji, ali momak se trudi ako nista, ima volje...zato od mene ima +1 ;)

Dok citam ove vase postove zaista ispadnete ko napuhane seronje, umjesto da ga ismijavate, to vrijeme pametnije ulozite oko auta :icon_confused: ili mu pomozite sa savjetima ko pravi drugari...:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top