tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: tuning

evo primjer kako treba da izgleda golf prve generacije
sorry sto ti kvarim temu

Golf%20Mk1%20Blanche%203.jpg
 
Član
RE: tuning

ma auto nije ni po mom ukusu al nevalja tako zapocinjat nemojte odma ubijat momka na startu nego recite sta fino ala dobar projekat dd ili nes tako a ne odma nevalja. A i nemojte sta zamjerit ;) ugl :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: tuning

ja sam vam vec rekao da je ovo slika kada sam poceo raditi,vidi se po slici.al cu morati postaviti nove slike gdje su drukciji farovi pazadi isto i t.d. muzika u njemu je 2kw.. al svak ima svoj ukus..
 
Član
RE: tuning

hehe a dečko ima malo drugačiji pristup :icon_smile:, a tko zna pa vidječemo kad završi, o čemu se radi ;), a ni meni se ne sviđa ono rezanje za hlađenje al ako je njemu dobro hehe i meni je :icon_smile:
 
Član
RE: tuning

ma drug svaka cast...bitno je da se tebi svidja...vidi se po ovoj jednoj slici da si dosta truda ulozio u njega...i za to imas veliki RESPECT...nije ni po mom ukusu al o tome ne treba pricati!!!;););)
 
Član
RE: tuning

a ne pokusava ga niko ubiti u pojam samo isto kao sto svako ima svoj ukus isto tako svako ima pravo na svoje misljenje i to treba postovati

golf nije losh samo ovo rezanje mislim da je promasaj a ostalo moze proc ja bih na njemu ove maglenke plave skino stavio obicne
brisace u crno
ovu gore traku na sajbi malo smanjio da se nesto i vidi napred kad vozis :lol:
onda ova druga lajsna na farovima po mom ukusu je visak i to je ukratko to ;)
 
Član
RE: tuning

Drug mojne se ljutiti al ti je ljepsi bio kec kad si ga tek kupio onakav bez icega,al polako zivot je pred tobom samo strpljenja i zivaca ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top