tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

Davor_ je napisao(la):
Koliko boja se ovde kombinuje?!

Mnogo :p Sad kad ja krenem svoje bojit unutra u 2 boje, tad ću i Anesa natjerat da i on sve odradi u 2 boje, tj, bijelu iskombinuje s nekom... :)

Možda bi dobrodošla babyblue u kombinaciji sa bijelom... to je samo moje viđenje...


pozz.
 
Član
RE: tuning

svi dodite u konjic pa vidite auto.samo auto ceka proljece da se uradi novi branici nova boja i t.d to je meni posla mjesec dana.. malo pogledaj te oglase pa cete viditi da se sve s auta prodaje....:icon_smile:
 
Član
RE: tuning

Anese vidio sam tvoje auto mnogo puta, svaka cast na ulozenom novcu i vremenu, al tvoje auto je previse kicasto. Clean Look njemu najbolje stoji, znaci bez naljepnica, jedna dobra metalik boja. Takodje uzmi njegove fabricke niklovane tanke branike, mozes ih ofarbati il ostavit tako kako god ljepse ce izgledat nego onaj spojler. Izgleda ko da si ga sastavljao iz 10 dijelova, sve nekako visi. Felgice BBS i to je to (mada ne mora).
Postujem neces fabriku,ako vec imas pare ima dosta aftermarket dijelova za njega,hvala bogu. Dosta clanova sa BHT-a ti mogu preporucit neke firme za nabavku takvih dijelova.
Ako vec ne znas nesto sam uradit, bolje plati pa nek ti drugi neko uradi nego da sfuseris pa onda to tako stoji danima i mjesecima na autu.
Dalje na ona sjedista fabricka nekako ne idu oni pojasevi sa kopcanjem u 4 tacke. Za to vec postoje sjedista RECARO ili ako nemas para za njih imas u FK Automotive dosta sjedista na taj fazon i nisu skupa toliko.
Bespotrebne satice koje si naredao svakako ne maju mjesto gdje si ih ti stavio. Obicno idu gdje i fabricki radio (gore) ili iznad pepeljare (dole) i to TRI komada ne PET .:icon_biggrin:

Svako ima svoj style, ovo je moje misljenje a ti izvoli i radi kako zelis.
Sretno;)
 
Član
RE: tuning

bice jednom moje auto super kad odem s foruma al ja auto ne radim za vas moje auto je moja briga. ne zanima me kako izgleda jer sam ja to proso kurcenje sad mi je cejf da mi auto ide i lezi kao pegla na cesti. svaticete jednog dana u cemu je fazon ovog auta;) haj malo sprdacije na moj racun jos koji dan na ovom forumu............:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
bice jednom moje auto super kad odem s foruma al ja auto ne radim za vas moje auto je moja briga. ne zanima me kako izgleda jer sam ja to proso kurcenje sad mi je cejf da mi auto ide i lezi kao pegla na cesti. svaticete jednog dana u cemu je fazon ovog auta;) haj malo sprdacije na moj racun jos koji dan na ovom forumu............:icon_smile::icon_smile:

druze ni ja nisam ljubitelj ovog stila ali te podrzavam u svakom smislu,ne mogu ja tebi sada pricati uradi ovo,uradi ono kad znas vise nego sto cu ja mozda ikad znati.Zato ti preporucujem da ostanes na forumu i da se ne osvrces na neke komentare nego fino kad poslozis sve kockice gdje im je mjesto svima zacepis usta.Kada vec neko spomenu Ljuboja i on kada je poceo projekt vecina ga je kritikovala te uradi ovo te skini ono ali covjek je nastavio po svome i sada ima zavidno auto.Zato ti zelim srecu i da ga spakujes po svom ukusu;)
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
bice jednom moje auto super kad odem s foruma al ja auto ne radim za vas moje auto je moja briga. ne zanima me kako izgleda jer sam ja to proso kurcenje sad mi je cejf da mi auto ide i lezi kao pegla na cesti. svaticete jednog dana u cemu je fazon ovog auta;) haj malo sprdacije na moj racun jos koji dan na ovom forumu............:icon_smile::icon_smile:

Kad si vec odlucio da ides sto dalje od fabrike, radi to polako i kako valja. Do sad si samo dodavao razne dijelove na golfa koje nisi fino postavljao.
Golf I je malo j*en za ovaj stil koji se tebi svidja, ali ako imas novca, znanja, zivaca i naravno ukusa da to sve fino uklopis moze da bude odlican.
 
Član
RE: tuning

NIsta Anese,samo radi drug.Jbg na kraju krajeva radis za sebe kao sto rece.;)
Nego nikako da ova naljepnica sa sajbe skine se:icon_sad:
De malo proradi na tome.Znam da to vi u Konjicu praktikujete,al ima sigurno dobar razlog sto ti ova raja kazu za naljepnicu.Prevelika je brate i kvari sam izgled auta.
Makar nju skini,a ostalo radi sta hoces.I javni mi kad ubacis motor od GTI-a:cool::cool::cool:
 
RE: tuning

Pobrisani suvisni komentari i vase zelje i volje...Vas auto vasa stvar radite s njega sta god hocete...O ukusima se ne raspravlja davno receno...Svaka slijedeca rasprava, neka poredjenja i bespotrebni i glupi komentari se brisu i slijede sankcije...;)
 
RE: tuning

Lici na auto, ocam :lol:

imas viziju, ali si lose krenuo, ne trbeaju ti tolike djidje midje u autu, sta ce ti neon kod nogu???? da nadjes kvacilo??
sigurno ti nece trebati sat graviran na 280 ni sa 1.8 GTi

al' et', sam ti furaj svoj look i boli te racku za ostale ;)
 
Član
RE: tuning

zima dosla moralo se auto rastaviti pa malo uvesti u garazu pa ce se raditi;)
[attachment=27111]
[attachment=27112]
[attachment=27113]
[attachment=27114]
[attachment=27115]
 
BHT Ovisnik
RE: tuning

ovo je vec nesto,samo skini spojler nazad,nađi ljepse ocuvan branik i po mogucnosti masku od golfa 1,jer cini mi se da je ovo od dvice:cool: nek je sa srecom dalje
 
Član
RE: tuning

Dobar dosad,samo skini naljepnicu jos sa sajbe i promijeni masku naprijed i idemo dalje:123:
 
Član
RE: tuning

dobar kec,,,,,bolji motor fali,,,nemoj vise 'dzidzati' i sarati,,,,,pozzzzzzzzzzzzzzz;)
 
Član
RE: tuning

e to je već bolje ....:cool: evo malo sam i ja uradio da vidiš kako bi ljepše izgledao ...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top