tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: tuning

pa šta je loše urađeno na videu koliko ja vidim obična vožnja ništa veliko osim ondje prelaz preko pune linije ako je bila puna al i to nigdje veze
 
Član
RE: tuning

po meni je kec dobar svaka cast na ulozenom trudu al prednji branik treba se dotegnut
i po meni ima nepotrebnih naljepnica a ova na prednjoj sajbi je prevelika nadji manju bijelu ili crnu bez natpisa;)
 
Član
RE: tuning

Evo procitah svih 18 stranica i stvarno drug daleko si dogurao sa kecom nisam nikakav expert niti imam projekat ali onako odokativno kazem. Nesvidja mi se ovaj stil na golfu nikako jer za golfa se ubio german style i clean look ali auto radis za sebe a ne za druge. Jedino sto bih ti savjetovao jest da zategnes ovu karambolku naprijed tj. da stoji ravno a ne ovako ukoso i da promjenis osvjetljenje kod ovih VDO cukica da i one svijelte plavo kad je sve unutra u plavom fazonu. Osim toga svaka cast na projektu ulozenom trudu i radu i naravno novcu. Nisam skontao dali si ubacio gti masinu ili ne al eto sretno sa tim i da to sto prije i sto bolje legne. Veliki pozZz od mene
 
Član
RE: tuning

zile je napisao(la):
Evo procitah svih 18 stranica i stvarno drug daleko si dogurao sa kecom nisam nikakav expert niti imam projekat ali onako odokativno kazem. Nesvidja mi se ovaj stil na golfu nikako jer za golfa se ubio german style i clean look ali auto radis za sebe a ne za druge. Jedino sto bih ti savjetovao jest da zategnes ovu karambolku naprijed tj. da stoji ravno a ne ovako ukoso i da promjenis osvjetljenje kod ovih VDO cukica da i one svijelte plavo kad je sve unutra u plavom fazonu. Osim toga svaka cast na projektu ulozenom trudu i radu i naravno novcu. Nisam skontao dali si ubacio gti masinu ili ne al eto sretno sa tim i da to sto prije i sto bolje legne. Veliki pozZz od mene
zimi je svabo njemu nikako ne stoji german style.nemam potrebe zatezati karabolke jer se rade nove sa otvorima. motor se radi 1.8 gti sve spremno za ubacanje zima ide pa je sve poskidano s auta jer je auto za svaki dan... stvorio sam auto za sebe al svak ima svoj ukus, i meni se nesvidaju neka auta ali nekome su vrh tuninga al j*iga ukusi su razliciti;)
 
Član
RE: tuning

a dobro drug to sam ja i rekao tvoj stil tvoje auto stvarno si dosta toga uradio na njemu i svaka cast stvarno pogotovo ovo za vrata sto sti sam skontao i sve ostalo aBd da legne i ta getaca pod haubu pa da bude prava zujalica :cool:
 
Član
RE: tuning

zile je napisao(la):
a dobro drug to sam ja i rekao tvoj stil tvoje auto stvarno si dosta toga uradio na njemu i svaka cast stvarno pogotovo ovo za vrata sto sti sam skontao i sve ostalo aBd da legne i ta getaca pod haubu pa da bude prava zujalica :cool:
naravno da ce leci i to brzo;);)
 
RE: tuning

momku svaka cast na ovome sto je sve sam uradio...stil necu komentarisati jer svako radi ono sto mu se svidja...kad bi mi svi druge slusali na sta bi to izaslo...ovaj kec je unikatan :)
 
Član
RE: tuning

golf kec nije moj stil apsolutno.... a crx je od clana black knight cini mi se.... ali je beton...;)
 
Član
RE: tuning

ja mogu samo reci na ove komentare:icon_smile
vidimo se slijedece sezone do tada caoo
cjenim ljude sto znam da rade al stvarno neke komentare ostavite za sebe...
samo je tuga sto trpi forum ovake provokacije i vrijedanje al neka vam bude ja se ne kontam svadati niti nekoga vrijedati ne pada mi na pamet...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top