tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

TO JE SUPER KAKVIH IMA...SAMO NAPRIJED BITNO JE DA TI UZIVAS...MOGLI STE MOMKU DATI KOJI SAVJET STA BI TREBAO A NE UBIJATI MU MORAL JA BI MU DAO ALI KAKO KAD NI SAM NEZ STA DA RADIM???:icon_confused:HAHAHA...
 
RE: tuning

A da ti prije svega iskljucis CAPS LOOK???Sveopste poznato je da kad pises VELIKIM SLOVIMA, predstavlja nekakvo DERANJE i VIKANJE neku vrstu HISTERIJE?!?

@anes golf: Sve u svemu napredovao si, i nastavi dalje...;)
 
Član
RE: tuning

za taj stil meni 100 puta bolje izgleda ovaj izgled prednjeg dijela nego taj trenutni
[attachment=25600];)
 
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
hvala na komentarima.ali ja znam sta se meni svida i ja to pravim od svog auta.. ja jos nisam vidio cojka da se smije po ulici za moje auto. ja volim auto koje je tako uradeno da ne lici na sebe kao ovaj i to se zove tuning...

tuning - ojacavanje motora+ PS/ks idi ti na german style :)))
 
Član
RE: tuning

svi nesto pricaju ne valja mu karambolka , losa mu boja unutra itd .... Ali kad se malo razmisli pa se skonta da je momak sam napravio sve od LSD doors preko izduva , kaveza i svih ostalih cuda . Onda mu samo svaka cast jer prijatelji moji karambolka se moze zavrsiti vrlo jednostavno isto kao i unutrasnjost tako da u globalu momku svaka cast i sretno ;)
 
Član
RE: tuning

Definitivno si profulao auto za tih radova!!
Sto se tice svega sto si ti svojim rukama uradio (a toga je vidim mnogo) svaka cast)
Meni se golf ne svidja ali ti j*eno imas slajfa za DIY rad ;);)
 
Član
RE: tuning

Ne znam da li te mogu u BIH kazniti na osnovu videa... Ako mogu, kaznice te 100% ako im ovaj video dodje u ruke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top