tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: tuning

druze sve super al vidi sta ces prvo da uradis
prvo bi trebao prefarbat ga cijelog i te dijelove ispod karambolke sredit i ispeglat da nije tako heravo i ruzno
pola stvari je krivo na autu, prvo to sredi da bude popeglano i onda masinu kakvu nadji i radi dalje jer na ovakvo stanje auta sta god da stavis ne izgleda lijepo
zato prvo to osnovno uradi sto sam naveo ;)
nek je sa srecom druze;)
 
Član
RE: tuning

ev ti projekta za auto
felge se farbaju u crnu i sivu auto ce se farbatu u boju bjelu s plavom perlom branici se rade s otvorima nazad stopke ostaju moje zmigavci su od 3 u braniku crni auspuh s obe strane niklovati ce se a sto se unutra tice zadnji sic je izletio vani i muzika se slozila neki 6 zvucnika 2 bassa 4 pojacala . to je to. ako moze neko da uzme sliku i uradi neku boju ludu bjela s plavom perlom.;)
 
Član
RE: tuning

Hajmo nek ovi majstori u Photoshopu urade primjer momku,ovo sta on hoce bijela sa plavom perlom da vidimo na sta bi to licilo:icon_smile:
 
Član
RE: tuning

Ne znam druže to kod tebe sve nekako nahevero,kad radiš onda radi kvalitetno..Ne možeš raditi neki styling a da ti je auto iskuckano, fali lajsna,visi karambolka,žmigavci popucali i tako te stvari..Ne kažem da je to sve kod tebe ali dajem primjer.Prvo se treba potruditi da auto u bude u fabrički besprijekornom stanju,da je dobra limarija i boja,da ima sve dijelove i sitnice i onda polako i planski početi styling.Ako će se raditi zbrda zdola onda bolje nikako
 
BHT Ovisnik
RE: tuning

taman ja reko evo ga ide na old school,al valjda ce bit nesto,samo malo ljepse utegni ove farove s maskom da nema ovoliko lufra,ostatak cekamo da vidimo kako ce se to uklopiti:cool:
 
Član
RE: tuning

ljepsi je golf bez branika, nego s ovim branikom:icon_sad:
bar da je dvica ljepse bi sjeo....
nezz druze kakvu ti viziju svog golfa imas...sretno ti
 
RE: tuning

no commmmm.... tvoj novac tvoj auto.... ali ovaj branik nije za ovaj auto definitivno....... svaka cast za trud ali.... neznam.......:icon_rolleyes: felge su super, ali auto je bio puno ljepsi prije.
 
Član
RE: tuning

Evo da i ja malo 'podrobnije' komentarisem,,,mislim desetine su 'bezobranih' komentara pa mi nakon 10 str dosadilo citati...ok je dati savjet al vidim ovdje da ima ljudi koji i vrijedaju i omalovazavaju i ismijavaju od auta do vlasnika,,,hoce se svi saliti al' mislim da su mnoge 'sale' uvrijedile' vlasnika kao osobu cak nevezano za auto..
tako bi bilo kulturno od vas da se pocnete izvinjavati;)
Pocnite razlikovati salu i humor od uvreda i omalovazavanja ljudi,,

evo sad za auto:sta bi ja uradio

-novac koji ulazes sakupljaj neko vrijeme i
-prelakiraj auto u neku boju koju hoces
-poskidas sve karambolke
-nades uske kako su stavljali na slikama
-felge s falcom 195
-utegnes sve to i imas extra keca

jeftinija opcija i mozda tebi bolja posto ti se svida ovaj stil,,sve dobro utegni,,uzmi karambolke koje su pravljene za keca u ovom stilu,,,skini sve naljepnice s auta,,,clean i to je to

Ovako ulazes pare bez nekog cilja,,sad maska od dvice,sad trice,,a dosta lufta sve ima i neutegnuto je,,toliko,,poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top