Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
I ja ne volim touch screen iz istoga razloga, moras gledati u mob kad kucas poruku, ovako spustim dole i kucam bez frke :icon_biggrin:

Bas kontam nekad skoro mjenjati mob, al opet cu traziti neki sa tipkama, ne touchscreen.

Samo slab je izbor skroz, Sony Ericsson Elm mi je sada na vrhu liste :icon_biggrin:
 
Član
Ja kupio Pradu ovu 3.0 , telefon perfektan, ogroman display touch savrsen, android leti, slike takodjer odlicne, sve preporuke :cool:
 
Član
pozz imam problem sa huawei y200 ,trazi e-mail i pass ,a prijatelj zaboravio koji je e-mail pa ako bi neko znao kako to rijesit
 
Član
drogba je napisao(la):
pozz imam problem sa huawei y200 ,trazi e-mail i pass ,a prijatelj zaboravio koji je e-mail pa ako bi neko znao kako to rijesit

jel to hos da se prijavis na google play ako da onda napravi novi gmail i samo ukucaj
 
Član
mirzy je napisao(la):
drogba je napisao(la):
pozz imam problem sa huawei y200 ,trazi e-mail i pass ,a prijatelj zaboravio koji je e-mail pa ako bi neko znao kako to rijesit

jel to hos da se prijavis na google play ako da onda napravi novi gmail i samo ukucaj

ma ne vec cim upalis mobitel odma trazi e mail , ne mozes uci ni u poruke ni u meni dok neukucas e mail
 
Član
Evo da ovdje ubacim, ako nekome treba N9 pink, sa 10 mjeseci garancije u Univerzalno za 400KM :icon_biggrin:
 
Član
Pa na pik ukucas i vidis, il ti bas volis da pitas :D

Ima li ko ovdje Sony Ericsson ELM? Ja ga imam i stalno mi upada prasina na ekran, ispod ove zastitne plastike znaci. Vec sam ga jednom otvarao i cistio to, al evo sad opet sav prasnjav ispod. Kuciste nije nigdje puklo i originalno je, pa me zanima jel se to kome jos desava?
 
Kucao i gledao al tamo ima naki padobranaca pa pise neko 150 neko 250 neko 350 , ja pitam za realnu cijenu jer dobijam za zamjenu pa da mogu procjeniti za koliko moze otici
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Kucao i gledao al tamo ima naki padobranaca pa pise neko 150 neko 250 neko 350 , ja pitam za realnu cijenu jer dobijam za zamjenu pa da mogu procjeniti za koliko moze otici

Drug 200-250km ako ti neko da budi sretan...jer je to symbian telefon imas androida i wp telefona za te pare koje bi ja npr prije uzeo jer bolje rade i imas vise mogucnosti.
 
Član
i ja sam ohladio prema tim nokijama kada sam vidio da su symbian. U italiji sam probao lumiu,ona je windows i skoro isto sranje kao i symbian, bar meni nije to to
 
Top