Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
allroad je napisao(la):
Ja neki dan prodao S2 za 510KM koristen bio 2-3 mjeseca nije parnice na sebi imao...znaci nije to vise preskupo kao prije


Dje si ranije bio ;) ja josh nisam cuo da neko polovan prodaje ispod 580 ;) i to ima samo jedan na piku
 
Član
Nudi mi ga jedan iz Sarajeva za te pare ali sam skeptican. Ako mi ga posalje postom mogu ga pogledati sekund, ne mogu postara zadrzavati da ga detaljno pregledam. A opet zaletiti se u Sarajevo me dosta izadje. :icon_question: :icon_rolleyes:
 
Član
Ma nemoj se druze zalijecati, tad kupujes macka u vreci, sve sto nemozes sjesti bar pola sata i pogledati ko covjek, mada po meni konacan rezime o mob moze se dati tek nakon bar 2 dana koristenja :)
 
Član
Tocno. ;)

Treba mi minimalno 20 minuta do pola sata da mobitel detaljno pregledam mobitel. Onda opet ne mogu znati gasi li se tokom dana, kakva mu je baterija, ima li neke greske tokom svakodnevnog koristenja. Zato sam sebi kontao, tko ga *ebe dati jos koju stoju i uzeti nov mobitel.:icon_smile:
 
Super Moderator
pogledaj drug kod mene u zavrsenim artiklima http://pik.ba/profil/allroad
stajao je oko mjesec dana na piku 550 cini mi se a dao ga za 510
 
Član
E bas tako, ja bih polovan uzo samo od nekog koga znam i koga bih unapred upozorio ako nije za mene da ne prodaje da ga nebi moro pojesti ;) jer fkt nikad nebih prodo mob sa manom a da nije navedena il bilo sta dr :) posto imam ovu premi tv u telekomu s2 je bio 500 KM al skeptican sam na te njihove mob, imo sam 1 i bio vise na servisu nego kod mene,, Sad mi rodjak uzme u Nl i posalje ovamo i bar "mislim" da je bolji :D hah


Edit: ja ima 5-6 dana poco sam ganjati, pa ako si ga ranije prodo nisam ni gledo :/
 
Član
covjek hitno prodaje ;)
http://www.pik.ba/artikal/3306081/galaxy-s2-extra-stanju-500km-nista-manje/
 
Dvoumim se izmedju:
- Samsung galaxy s + 500 KM
- Samsung galaxy r 570 KM
- Samsung nexus s 465 KM
- Htc desire s 495 KM
- Sony erricson arc s 565 KM

Ili da uzmem polovan Samsung galaxy s2 ???
 
Član
skora je napisao(la):
covjek hitno prodaje ;)
http://www.pik.ba/artikal/3306081/galaxy-s2-extra-stanju-500km-nista-manje/

Tog sam i gledao, ali kao sto rekoh vec. Skeptican sam.

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Dvoumim se izmedju:
- Samsung galaxy s + 500 KM
- Samsung galaxy r 570 KM
- Samsung nexus s 465 KM
- Htc desire s 495 KM
- Sony erricson arc s 565 KM

Ili da uzmem polovan Samsung galaxy s2 ???

HTC DHD posjedujem trenutno. Po meni vrhunski mobitel. Bas odlican. Performanse na nivou, velik i bistar ekran, kamera takodjer na nivou. Prodajem ga zbog kupovine Galaxy S2. Xperiu Arc S sam koristio par dana i to je po mome misljenju skoro pa jednako. Xperia mi je malo ljepsa po izgledu, isti software i na jednome i na drugom. Kamera je malo bolja, u biti ista po megapikselima ali ipak je to Sony.

Moja preporuka bi ti na kraju bila uzeti Galaxy S2 ako znas covjeka koji ga prodaje, dobro ga pregledati i uzeti ili Xperiu Arc S novu.;)
 
Tesko mi je naci S2 polovan a da sam siguran da je sve ok! Jbg, da prodaje neko o prijatelja, pa uzeti, a ovako, na slijepo...nesto se bojim...jbg nisu male pare (barem za mene).
Ipak, hvala na savjetu!
 
Ajd kad ste tako aktivni da cujem best buy do nekih 300km ono moze polovan al kao nov da je a moze i nov , hocu djevojci za rodjendan , ja sam razmisljao o HTC Wildfire S
 
Top