Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
Little Dragon je napisao(la):
Sad cu ja to da pogledam , imali jos sta i jel cijena novog ili

To je cijena novog ;)

Ako trazis Androida sta ja znam, po meni je Galaxy Ace daleko najbolji mobitel za te pare.

http://www.pik.ba/artikal/3038711/galaxy-ace/

- Evo ti jednoga za 300km, nov.

Sto se tice Wildfire S-a, nisam na njemu nikada radio. Na obicnome Wildfire-u jesam, i nije mi nimalo odgovarao. Premal, lose performanse itd.

A ako ne trazis Androida curi. Ima tu dosta solidnih Nokia. Npr. Nokia 500, C5-03.
 
Član
ako moze samo jos odgovor na jedno pitanje vezano za ove operativne sisteme. sad sam gledao ponudu ovih samsungovih mobitela i primjetio sam da dosta mobitela koji se krecu u rangu 300-400 KM imaju ovaj neki Bada sistem, dok neki imaju Android (ukljucujuci i ove skuplje tipa galaxy s2 itd.), pa mi sad to malo nije jasno, kakve su tu razlike izmedju sistema. konkretno gledao sam samsung wave s8500 koji mi se cini Ok, procesor 1000 mhz, ovaj neki super amoled display itd, ali jedino me to sad buni sto ima taj Bada OS.



hvala jos jednom u naprijed na odgovorima :icon_biggrin:
 
Član
Ako ce se teledon koristiti za nazovi.poruka.slikaj onda ti bada il androdi ne igraju negu ulogu ...ako .ces koristiti op. Sistem u punom kapacitetu .idnosno sve sto on nudi onda je android na prvom mjestu .Bada nesto ne forsiraju tako da nema ni 10 % apoikacija u odnosu na android.. Sorry za pracopis sa moba tipkam :)
 
Član
Bada je skoro pa ista stvar kao i Symbian.

To su vec zastarijeli operativni sistemi koje nebih preporucio nikome tko kupuje mobitel. Android je mobilni OS danasnjice koji je mnogo napredniji od svih ostalih. Mnogo veca podruska za korisnike, tona aplikacija, mnogo brzi itd.

Uglavnom, ako uzimas mobitel, Android je pravi izbor ;)
 
Član
MantaFan je napisao(la):
Bada je skoro pa ista stvar kao i Symbian.

To su vec zastarijeli operativni sistemi koje nebih preporucio nikome tko kupuje mobitel. Android je mobilni OS danasnjice koji je mnogo napredniji od svih ostalih. Mnogo veca podruska za korisnike, tona aplikacija, mnogo brzi itd.

Uglavnom, ako uzimas mobitel, Android je pravi izbor ;)

Ma android oficijelni je beze....nista bez lag fixa i custom roma to je tek nesta :) trenutno imam wp7 i nemam tih zajebancija :) prosle godine wp7 imao porast 40% dok andrid 15% i iOS oko 12% a za 2012 kraj su najavili poplavom wp7 porastom...
 
Član
oki doki, hvala za info, ma jbg kako nisam pratio ove mobitele neko vrijeme pa sam sad totalno van tog fazona, pa moram pitat neka mozda malo glupa pitanja dok ne skontam sta kako :lol:
 
Little Dragon je napisao(la):
imali jos sta ovako malko manje za zensko , sta mislite o wildfire s

imao sam i galaxy ace i htc wildfire s

meni licno je bolji ace,i za musko i zensko,cak sam primjetio da se curama vise svidja ace (bar po kolegicama sa faxa)
 
Da li je neko imao dodira sa ovim telefonom ? Sony Ericsson Xperia PRO+HDMI , specifikacije mu nisu lose, sad koliko je funkcionalan , imao sam par sony ericcsona i nisam se pokajao nikad , ali nisam odavno koristio , pa reko mozda su se se pokvarili :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Da li je neko imao dodira sa ovim telefonom ? Sony Ericsson Xperia PRO+HDMI , specifikacije mu nisu lose, sad koliko je funkcionalan , imao sam par sony ericcsona i nisam se pokajao nikad , ali nisam odavno koristio , pa reko mozda su se se pokvarili :D

Sto bas ovaj model? Neznam cemu tastatura na touch telefon kad moze isto ovo imati i virtuelno :) samog da ga naprave debljim i ruznjim :) Neznam jel se popravio sta sony ericsson al su bili lijeni sto se tice softwera...upgrade im je uvijek kasnio... a sto se tice telefona touch i kamera od mene +
 
Član
Trenutno koristim iPhone 3gs 16gb, odličan telefon :)


Mjenjo bi ga za neki HTC Desire HD ili Sony Ericsson ARC S


Ako neko ima neki tel za zamjenu nek' ponudi ;)
 
MeBeSad je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Da li je neko imao dodira sa ovim telefonom ? Sony Ericsson Xperia PRO+HDMI , specifikacije mu nisu lose, sad koliko je funkcionalan , imao sam par sony ericcsona i nisam se pokajao nikad , ali nisam odavno koristio , pa reko mozda su se se pokvarili :D

Sto bas ovaj model? Neznam cemu tastatura na touch telefon kad moze isto ovo imati i virtuelno :) samog da ga naprave debljim i ruznjim :) Neznam jel se popravio sta sony ericsson al su bili lijeni sto se tice softwera...upgrade im je uvijek kasnio... a sto se tice telefona touch i kamera od mene +

ma hocu preko telecoma da uzmem , software je android zbog toga mi se najvise uzima. a tastatura iz tog razloga sto mi je lakse kucati poruku dok vozim :)
 
Top