Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
Da sam ja na tvom mjestu ne bi mjenjao, za te pare ima bar 10 mobitela koji su bolji od N8, ne kazem da je los, samo cu ponoviti kao i ovi prije mene da ga je vrijeme pregazilo i da ces tesko naci nekoga da mu prodas N8 po toj cijeni, bez obzira na stanje mobitela.

@Vernes, preskupo je to za 3GS,nema veze sto je nov, jedino ako ces dobiti popusta 100-tinjak maraka ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Sta je onda najbolje uzeti u tom cijenovnom rangu? Gledao sam Sony Xperia Miro, izgleda odlicno...

namiri koji dinar i uzmi si sony xperia arc s, po meni extra telefon za te pare
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Da li se isplati uzeti iPhone 3GS 8GB za 400KM, nov? Mozda cak dobijem popust na cash...

Jok, nema blic i kamera 3.2 mpx, nema neke performanse procesor, ram itd... bolje uzmi samsung S1 za manje para ;) 3GS je nekih 250KM, ne više ;) i to 16GB
 
Član
imao iPhone 3G, trajao mi nekih 3 godine (radi i sad) i prezadovoljan sam bio... sad posjedujem iPhone 5 i mobitel je blago receno cudo :icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
imao iPhone 3G, trajao mi nekih 3 godine (radi i sad) i prezadovoljan sam bio... sad posjedujem iPhone 5 i mobitel je blago receno cudo :icon_smile:


četvorka je ok, ima 5mpx i dobre perf. ali je za moj pojam malen, prije bih npr S2 nego iphone 4, a dati za 3GS 400KM to mi je previše ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
I onda tako, namiri jos malo, jos malo i na kraju najbolje da uzmem S3 :D Samsung ne izgleda lose ;)

Prijatelj prodavo 3GS 16GB za 250, super stanje, tragovi korištenja naravno.. a samsung s1 mi je neuporediv sa 3GS... a skuplji je 30-50KM
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Da li se isplati uzeti iPhone 3GS 8GB za 400KM, nov? Mozda cak dobijem popust na cash...

Jok, nema blic i kamera 3.2 mpx, nema neke performanse procesor, ram itd... bolje uzmi samsung S1 za manje para ;) 3GS je nekih 250KM, ne više ;) i to 16GB

kakvih 400km za stari iphone, ne isplati se nikako... neovisno o proizvodacu, cak najbolje ganjat ove novije modele, ljeto/jesen 2012-te, dosta ih je sa jacim hardverom, a cijenom kao i stari, il cak i povoljniniji
 
ivica je napisao(la):
imam galaksy s2 vec pola godine,strasan telefon,ali me samo zivcira njegova baterija koja nemoze ni dan izdrzati......

najvjerovatnije da uputstvima pise da se baterija ne mora formirati , ali mora 3 puta po 8 sati ;)
 
Super Moderator
Ko dobro zna oko ovih android telefona i skidanja i instaliranja software-a nek mi se javi bio bi zahvalan, imam neki lg L7 ubija telefon koliko koci i steka nikako nomalno ne radi
 
Član
allroad je napisao(la):
Ko dobro zna oko ovih android telefona i skidanja i instaliranja software-a nek mi se javi bio bi zahvalan, imam neki lg L7 ubija telefon koliko koci i steka nikako nomalno ne radi

romane imam ja l5 i instalirao sam zadnji software koji mi se ponudio i telefon radi extra. Prije nego odradis azuriranje software vrati ga na fabricke postavke i onda azuriraj, kod mene je isti taj telefon, samo je l7 malo veci i sekundu jacih performansi ali isti u biti
 
Top