Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Član
MeBeSad je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Kucao i gledao al tamo ima naki padobranaca pa pise neko 150 neko 250 neko 350 , ja pitam za realnu cijenu jer dobijam za zamjenu pa da mogu procjeniti za koliko moze otici

Drug 200-250km ako ti neko da budi sretan...jer je to symbian telefon imas androida i wp telefona za te pare koje bi ja npr prije uzeo jer bolje rade i imas vise mogucnosti.

upravo, symbian je totalno nepopularan/spor/tezak u odnosu na androida... zato ti symbian ne vrijede nesto, nije sada bas da su smece, a i daleko teze ih je prodat jer ima androida za te pare. kakvih 350 za tu nokiu, eno nova experia sola skoro za te pare - koja je vrlo dobar fon, moze se reci best buy- pogledaj samo dual proc, sistem, display rezu, sve jasno...

da se razumijemo, kazem informativno, da znas, realno 200tinjak i da budes happy :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Kucao i gledao al tamo ima naki padobranaca pa pise neko 150 neko 250 neko 350 , ja pitam za realnu cijenu jer dobijam za zamjenu pa da mogu procjeniti za koliko moze otici

Drug 200-250km ako ti neko da budi sretan...jer je to symbian telefon imas androida i wp telefona za te pare koje bi ja npr prije uzeo jer bolje rade i imas vise mogucnosti.

upravo, symbian je totalno nepopularan/spor/tezak u odnosu na androida... zato ti symbian ne vrijede nesto, nije sada bas da su smece, a i daleko teze ih je prodat jer ima androida za te pare. kakvih 350 za tu nokiu, eno nova experia sola skoro za te pare - koja je vrlo dobar fon, moze se reci best buy- pogledaj samo dual proc, sistem, display rezu, sve jasno...

da se razumijemo, kazem informativno, da znas, realno 200tinjak i da budes happy :icon_smile:

ne slazem se nikako,valjas gluposti,ima puno raje koja voli nokiu,ja imam n8 znam sta pricam,pa mobitel ima 12 mp kameru ispod 300 ako je u extra stanju neide nema sanse....i kako god okrenes nokia ti je popularnija od sony ericsona i mnogih drugih.....
 
Član
tictac je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Kucao i gledao al tamo ima naki padobranaca pa pise neko 150 neko 250 neko 350 , ja pitam za realnu cijenu jer dobijam za zamjenu pa da mogu procjeniti za koliko moze otici

Drug 200-250km ako ti neko da budi sretan...jer je to symbian telefon imas androida i wp telefona za te pare koje bi ja npr prije uzeo jer bolje rade i imas vise mogucnosti.

upravo, symbian je totalno nepopularan/spor/tezak u odnosu na androida... zato ti symbian ne vrijede nesto, nije sada bas da su smece, a i daleko teze ih je prodat jer ima androida za te pare. kakvih 350 za tu nokiu, eno nova experia sola skoro za te pare - koja je vrlo dobar fon, moze se reci best buy- pogledaj samo dual proc, sistem, display rezu, sve jasno...

da se razumijemo, kazem informativno, da znas, realno 200tinjak i da budes happy :icon_smile:

ne slazem se nikako,valjas gluposti,ima puno raje koja voli nokiu,ja imam n8 znam sta pricam,pa mobitel ima 12 mp kameru ispod 300 ako je u extra stanju neide nema sanse....i kako god okrenes nokia ti je popularnija od sony ericsona i mnogih drugih.....

drug, nemoj hvalit svog konja, realno, objektivno sagledaj ta nokija jedino sto ima je dobra kamera, ostalo nista, staro, dinosaur vec, 2010te izasla( a u it svijetu 2 godine kao 4 "normalne" )... evo poredenje sa solom, stari arm proc vs novi dualac, veci reza, bolji odziv, display , baterija, a o poredenju sybian vs ICS ne crijedi ni govorit. isto moja fabia vs golf gti... ne ide nikako ;)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3252&idPhone2=4408

evo da ne bude da lupam ko maksum po diviziji, a i u tim sam vodama

to sada sto neko voli, u to ne ulazim, jer mnogo toga se promijenilo u it bransi, i nije vise sony ericson vec sony samo, "razveli" se... kazes nokia popularnija, zive na staroj slavi, sada je u trendu galaxy, xperia, iphone, cak i htc pa tek onda nokia...

nokia je ostala brend kod starije/konvencionalne raje, a mladji, ili mi sto ganjanamo novo, brze... tesko da iko ima nokiu, tj u periodu od izlaska i populariacije androida.

sto se mene tice nek bira izbaci bolji mob za iste pare ili jeftinije, istog kvaliteta prvi cu ga uzet... nemam predrasuda o nekom brandu, ili da neki volim... kazem kako je, meni ni u djep a ni iz djepa
 
Član
Po meni su bolji androidi samo zbog toga jer na ios si ogranicen sa koriscenjem ios-a a sto se tice kvalitete izrade mislim da to ide ovim redom
1. iPhone - Samsung
2. HTC-Sony
3. svi ostali
I da oni koji pljuju samsung a koriste iphone samo da znate da su skoro pola cipova napravljeni od strane samsunga :lol:
 
Harli_team je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
HTC je bog za telefone, kakvi samsung i sony:lol:

Drug ti stvarno onda nisi imao doticaja s puno tel :icon_question:

haman da nisam iako sam ih mijenjo sedmicno...:icon_question:

samsung je tek sad poceo radit mobitele kako treba, sony je dobar, nokiu sam dugo vremena koristio i bio sam zadovoljan sluzenjem, nisam ja neki streber-informaticar meni je nokia najbolja kao telefon...
ciji je android, ja kolko sam upucen HTC je prvi sa androidom
sto se iPhone-a tice mrski su mi zbog tatinih sinova koji ih ne znaju ni otkljucat al bitno je da je kosto 1000KM
 
Član
O zemljo otvori se... ako niste upuceni u telefone nemojte pisati gluposti ..
Napominjem one koje interesuje smartphone da nokiju ne kupuju ni pod razno jer ne moze ni prsmrdti samsungu.,iphone-u..htcu itd itd.
 
Koristim Samsung od kako je izašao prvi s1 pa do sad, IPhone, Iskreno volim Samsung jer android najbolje s njim radi, bar što se tiče dosadašnjeg mog iskustva s njima, imao sam i SE xperia isto android ali ni blizu ovom, iPhone isto imao ali ga mrzim zbog nekih stvari, ali ga repektujem zbog kvaliteta izrade, jer je i Phone izmislio touch za sve ostale. HTC mrzim zbog njihoovg blesavog dizajna kao neka retro furka ma K***, ne kažem da je loš tel ali meni ne treba...
 
Top