Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

BHT Ovisnik
sve je extra bilo,nema sta,organizaciaj drama,ograđeno extra,sve super,al jedna meni velika zamjerka parking, frisko ulickano auto bilo,dosao sam kuci kao da sam kroz saharu vozio, živim na pisti al nikada nisam onim putem vozio,katastrofa unutra i vani od prasine, jer znam da je uvijek se moglo parkiratina pisti gore na vrhu dzabe,a ovamo tik uz auta koja se natjecu bio je parking s naplatom, to mi jedino nije leglo,al nista vele strasno,samo me zivcira sto sam picajzla,a nedjelja,ne perm auto nedjeljom,sad moram trpit do ujutro svinjac:D
 
BHT Ovisnik
repo pobacio... klasu 13 uzela civic iz RH,14 mislim crveni fiat coupe,15 uzeo pug 405 T16, 16 uzeo bmw z4 mislim,a 17 golf 2gti ovdje iz okolice mostara,ostalo nezz

sta je ovo,ja napisem R E P O, pise repo :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sve je extra bilo,nema sta,organizaciaj drama,ograđeno extra,sve super,al jedna meni velika zamjerka parking, frisko ulickano auto bilo,dosao sam kuci kao da sam kroz saharu vozio, živim na pisti al nikada nisam onim putem vozio,katastrofa unutra i vani od prasine, jer znam da je uvijek se moglo parkiratina pisti gore na vrhu dzabe,a ovamo tik uz auta koja se natjecu bio je parking s naplatom, to mi jedino nije leglo,al nista vele strasno,samo me zivcira sto sam picajzla,a nedjelja,ne perm auto nedjeljom,sad moram trpit do ujutro svinjac:D

Potpis! Sve extra,samo onaj put do besplatnog parkinga je katastrofa,a i 10KM uz ulaznicu od 5KM je previše za parking na pisti.
 
Član
koliko me pamcenje sluzi jednom napravio red, drugi put 13xx treci put 11xx, raja se pocela razilazit pa i nisam dobro cuo, uglavnom vozio je na obicnim gumam, ja sam otisao kada su govorili da ce da montira slikove!
uglavnom sto se sr tice ok je bilo finih auta organizacija ;) redara dosta, pice, rostilj, samo me malo iznenadilo taj parking sto se placao mada se prija nije spominjao, al dobro i to je ok momak je ljepo rekao ovdje je 10 km ako necete vratite se dole 30m ima besplatan praking!
uglavnom sve u svemu fino bilo :cool:
 
Član
Koju je klasu vozio Veko ...



Steta za romana ali se dobro zajebao recimo dosta najvaljuje mozda bi i dosao iz SM da pogledam taj obracun ali et... dosla clanova je otislo na Cazin brdsku trku
 
Član
Tko je sletio sa zutom kockom? Je li bio na pisti? Isao je prema Capljini tako sam nesto cuo :icon_rolleyes:
 
Top