Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Član
Pozivamo sve ljubitelje Street Race-a, da svojim prisustvom uveličaju utrku koja će biti organizovana u Nedjelju 30.06.2013.g. na pomoćnoj pisti Aerodroma u Mostaru.

Program:

1. Prijave takmičara do 10h
2. Sastanak vozaća u 12h
3. Kvalifikacije 12:30h
4. Utrka
5. Proglašenje pobjednika

Ulaz 5 KM

Napomena: vozi se po starom pravilniku: Made in Mostar 2005-2013

AMK Racing Team & AMK Nitro

b3pnrn.jpg


http://www.crx.ba/
 
Član
Prijave do 10h, kvalifikacije u 12:30, zasto toliko razmaka? Pa sta cemo raditi 2ipo sata na stazi do pocetka nekih voznji, ako bude sunce, bit ce preko 30C...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Prijave do 10h, kvalifikacije u 12:30, zasto toliko razmaka? Pa sta cemo raditi 2ipo sata na stazi do pocetka nekih voznji, ako bude sunce, bit ce preko 30C...

Imaju prijave, do 10:00, pa tehnicki pregled vozila i papirologija...itd Znas kako to vec ide, na kraju ce se traziti jos vremena, bolje da budu svi spremni da nema kasnjenja.
Svako ce imati dovoljno vremena da se pripremi za trku.

Cudno ce biti ako neko ne zakasni ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Malo mi je bezveze sto se poklapa sa Zenicom, al eto... nadam se da se vidimo

Nismo mogli odgadjati da bi svakome ugodili. Bitno je bilo da se ne poklopi ni sa jednim drugim raceom. Zao mi je sto je tako ispalo, ali nije sala organizovati race. Sta je tu je ;)

Svi su dobrodosli! :icon_smile: Poneseite kreme za suncanje :D
 
Legend
Samo ne treba pretjerano razvlacit izmedju trka, klasa itd itd, uvijek to bude najveci smor, one minute i minute sutnje kada se ne zna sta se desava na stazi, predstartnom prostoru itd itd..

Na to obratite posebno paznju :)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Samo ne treba pretjerano razvlacit izmedju trka, klasa itd itd, uvijek to bude najveci smor, one minute i minute sutnje kada se ne zna sta se desava na stazi, predstartnom prostoru itd itd..

Na to obratite posebno paznju :)

Ma ne sekiraj se ti lutko nista. Bice to sve u najboljem redu. .. :icon_smile:
Hlad, Red Bull i osmijeh ;)
 
Član
Opaaaa ! Old school organizacija ? Ovo ima da dam sve od sebe da se pojavim i podrzim ! ;) Auto mi je trenutno svo rastavljeno al ima da ga sklopim za ovo :123:
 
Top