Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Član
Jos jednom da kazem, OLD SCHOOL STREET RACE is BACK!!! Stari pravilnik, stara dobra pista na kojoj su padali rekordi, i na kojoj ce nadajmo se ponovo padati.
Cisti adrenalin street race-a, bez kulisa i sminke. Dodjite i uvelicajte ovaj event, i ozivite s nama sustinu Street Race-a. :123::123:

Ocekuje se oko 28 °C u nedjelju, idealno vrijeme za trku. Ipak, ponesite kreme za suncanje i dobro nam dosli.;)
 
Član
Nadam se da nece biti ni glasne muzike za vrijeme utrka, od koje ne cujes motore auta uopste. To me najvise nervira na street raceovima :icon_biggrin:
 
Ostri se on od kako sam ja usao na ovaj forum meni je ta prica vise dosadila :D zato bolje sutjeti i cekati da djela pokazu bit ce zanimljivije :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ostri se on od kako sam ja usao na ovaj forum meni je ta prica vise dosadila :D zato bolje sutjeti i cekati da djela pokazu bit ce zanimljivije :cool:

To i ja kažem, ali takav je lik i šta sad kad lijeka nema?:icon_sad:
Ja mu skidam kapu za sve do sad, on DOĐE AUTOM na pistu, vozi race i vrati se autom, a ne na labudici ili šlepi.;)
 
To je vazda bilo ono sto je zadao vecini , steta samo sto je malo "ruzne" naravi mogao je biti legenda a za vecinu je samo predmet sprdancije djaba sto ima auto od 10sec takvu je sliku sam predstavio i to mu je najveca greska
 
Član
Ostavimo okrsaje za nedjelju... nadajmo se obaranju rekorda, red bi bio... ;)
Crta je tu za sve :cool:

:icon_exclaim:
 
Član
Aditas je napisao(la):
Ostavimo okrsaje za nedjelju... nadajmo se obaranju rekorda, red bi bio... ;)
Crta je tu za sve :cool:

:icon_exclaim:

Pored sve dobre volje da dodjem i dam svoju podrsku ovom eventu sad u Mostaru, sve su prilike da ipak necu doci.... Jednostavno ne mogu stici pripremiti auto do nedjelje, nisam ga stigao ni mapirati kako treba... :(

Iskreno mi je jako zao jer ovo ce definitivno biti jedina normalna trka u BiH ove godine i treba je maksimalno podrzati ! Ko god moze !

Ekipi iz Racing teama zelim sve najbolje i da obore sve moguce rekorde ! Kako sa dobrom organizacijom tako i sa posjecenosti eventa !
Iskreno, onako moje misljenje, volio bi da posjecenosti, odziv vozaca i pozitivna atmosfera daleko nadmasi evente koji se sada odrzavaju pod "pokroviteljstvom" BIHAMKA !
Na taj nacin bi publika i vozaci najbolje pokazali sta misle o ovim novim pravilima i sistemima koji su nam nedavno servirani !

;) ZA OLD SCHOOL !
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Ostavimo okrsaje za nedjelju... nadajmo se obaranju rekorda, red bi bio... ;)
Crta je tu za sve :cool:

:icon_exclaim:

Pored sve dobre volje da dodjem i dam svoju podrsku ovom eventu sad u Mostaru, sve su prilike da ipak necu doci.... Jednostavno ne mogu stici pripremiti auto do nedjelje, nisam ga stigao ni mapirati kako treba... :(

Iskreno mi je jako zao jer ovo ce definitivno biti jedina normalna trka u BiH ove godine i treba je maksimalno podrzati ! Ko god moze !

Ekipi iz Racing teama zelim sve najbolje i da obore sve moguce rekorde ! Kako sa dobrom organizacijom tako i sa posjecenosti eventa !
Iskreno, onako moje misljenje, volio bi da posjecenosti, odziv vozaca i pozitivna atmosfera daleko nadmasi evente koji se sada odrzavaju pod "pokroviteljstvom" BIHAMKA !
Na taj nacin bi publika i vozaci najbolje pokazali sta misle o ovim novim pravilima i sistemima koji su nam nedavno servirani !

;) ZA OLD SCHOOL !

Hehe... ne brini Esso... pogledaj plakat jos jednom, vidjeti ces da pise Mostar Cup 2013... bice jos utrka ove sezone.. ;);):123:


A hvala na lijepim zeljama svakako.. :cool:
 
Član
Jos malo...

http://www.automotosvijet.com/index.php/vijesti/iz-bih/ostale-vijesti-iz-bih/6750-street-race-u-mostaru-30-06-2013

http://www.bhclubbing.com/event-opis,6205,street-race-mostar-2013-by-amk-racing-team-amk-nitro_bhclubbingcom

www.crx.ba
 
Član
Aditas je napisao(la):

nakon skupa u gradačcu smo imali jednu utrku do modriče i auto je poceo gubiti snagu nakon nekih 10KM punog gasa...pumpa goriva...stigao mi je Walbro ali i ako stignem presloziti cijeli sistem sa unutranje na vanjsku pumpu neznam vise da li finansijski mogu izdrzati dolazak na race..

u svakom slucaju drago mi je da smo se upoznali i vidimo se na nekom od sljedecih rejsova...

Samo napred!!!!
 
Top