Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Član
Extra bilo, malo radio u predstartnom dijelu pomogao oko slaganja auta, malo vozio 17+ klasu cisto rekreativno i navukao se i ja na taj SR famozni :lol: ja zadovoljan sve extra, ekipa AK Burnout zadovoljna, vidimo se u Sarajevu :cool:

Franki je napisao(la):
Tko je sletio sa zutom kockom? Je li bio na pisti? Isao je prema Capljini tako sam nesto cuo :icon_rolleyes:

Vjerovatno je rijec o onoj Mtech kocki zutoj iz Capljine, momci su zadnji za sankom ostali.... valjda ce bit koja info vise..
 
Član
Sve pohvale organizatoru. Maza extra vodio. Nije bilo previse cekanja. Hrana, pice. WC.
50ak auta.

iii prvi u 15ki

:smajli14:
 
Član
Sejo pezo ti je ekstra :icon_biggrin:

Samo da napomenem da takmicar sa Golfom 2 4Motion nije vozio zvanicno, dosao je kasnije i odvezao tek tako 2-3 voznje.
Bez slikova i valjda bez nitra, 11.4 najbolje vrijeme ako se ne varam. Ima fensi haubu sad, vidjet cemo u Sa sta ce biti :icon_biggrin:
oaoj9g.jpg


Najbrza klasa 13 (ne racunamo li motore), ukupno nesto manje od 50 auta ako se ne varam. Vrijeme idealno za Mostar, sunce citav dan, ali ne prejako i neki vjetar je puhao, tako je bilo sasvim podnosljivo - nikad bolje u Mo kad sam bio na trci. Organizacija sasvim solidna, bar je meni tako izgledalo pored staze. Od auta, impresivna Honda iz Splita sto je pobjedila u klasi 13, Fiat Coupe sto je uzeo klasu 14 fenomenalan zvuk kao i inace (bivsi pekin 20V turbo), te Sejin Pezo, koji se odlicno drzi za jedan stariji auto. Takodjer Saxo VTS od Muamera ide ekstra, danas je imao vrijeme auta 14.8** s, respekt :D

Evo i dvije slicice...



 
Član
dellas je napisao(la):
U jbt 14.8 saxo, jel to sa nitrom?

Mislim da ce se on javiti i reci vise, ali koliko ja znam, nije nitro koristio. Samo olaksao automobil + neke slick gume. Kroz cilj prolazi 4-om brzinom, kako je krenuo, jos malo ce morati i petu prije cilja saltati :D
 
Član
Jutrooo.

Mi smo se kasno sinoc vratili.... vidjeti cemo da rezultate objavimo sutra dok nam se sve vrati iz mostara, dosta nam je opreme tamo ostalo.

Ali eto biti ce sutra ;)

Da iskoristim priliku da se zahvalim svima koji su dosli i podrzali, ali i onima koji nisu mogli doci a imali su namjeru. ;)
 
Član
Evo jedan video, ne znam ciji je, ali ima vecina voznji na njemu...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EdZB35knLQA[/video]
 
Član
Dobar race, jes' da nije bilo bas puno auta ali sve u svemu meni je super bilo sto je najvaznije nije bilo prevruce i preglasne muzike.
ima par sitnica ali jbg nikad ne moze biti idealno.
svaka cast momcima koji su srcano vozili, ovi koji su kocili i pustali gas...

saxo ide bolesno, vozio sam ga juce iz sarajeva prema mostaru, i kao i svaki put me fasciniralo kako taj auto ide sa 118hp.
koristio je slickove i izvadio sjedista to je sve.
 
Top