Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Član
sandy_mo je napisao(la):
Extra bilo, malo radio u predstartnom dijelu pomogao oko slaganja auta, malo vozio 17+ klasu cisto rekreativno i navukao se i ja na taj SR famozni :lol: ja zadovoljan sve extra, ekipa AK Burnout zadovoljna, vidimo se u Sarajevu :cool:

Franki je napisao(la):
Tko je sletio sa zutom kockom? Je li bio na pisti? Isao je prema Capljini tako sam nesto cuo :icon_rolleyes:

Vjerovatno je rijec o onoj Mtech kocki zutoj iz Capljine, momci su zadnji za sankom ostali.... valjda ce bit koja info vise..



Bili su pod Bijelom Brijegom, izudarali su se, dobro su sada, kuci su momci. Sletili su u Zitu, na krov se izvrnuli :icon_sad: Auto u temelj slomljeno.
 
Član
Vremena i pobjednici:

KLASA 17
1. Marković Marko
2. Senad Harbaš
3. Lojić Aldin

KLASA 16
1. Emil Martinović
2. Zoran Bilić
3.Alen Silajdžić

KLASA 15
1. Sead Joldo
2. Kenan Šabanović
3. Velimir Čarapić

KLASA 14
1. Slavko Petrović
2. Armin Čutuna
3. Mirza Čaušević

KLASA 13
1. Saniel Dabić
2. Sirćo Dženan
3. Pero Mucić

 
Član
pozz svima,ev da se i ja javim :D sto se tice organizacije meni je bilo odlicno s obzirom da je prvi race,a sto se tice saxa :D :D ja sam pre-prezadovoljan,ko moze na 118ks bolje nek izvoli...s1ck je bio u jednom momentu za volanom a ostalo vrijeme je proveo kao suvozac i sve je vidio.hvala svima i ovim putem na podrsci pa se vidimo i subotu i nedelju opet u istom sastavu pa mozda bude i boljeg vremena ;) i evo jedna meni najdraza :D :D
dzxw8m.jpg
 
Član
2h6am8l.jpg


Bez nitra, no turbo.... 2.0, 270KS Honda Civic pobjednik klase 13 ;)
Iz Zagreba je , ne Splita... ( samo registrovan tamo )
zna0l4.jpg
 
BHT Ovisnik
ova me honda bas zanimala,taman sto sam dosao do covjeka koji vozi da ga priupitam kad ode voziti, kako je nasvirana na toliko ks? ide ko nevrijeme:cool:
 
Član
Nasvirana po tajnoj recepturi :) Covjek radi na hondinim masinama vec duze i meni je takodjer slagao moj motor. Slican setup ce se aBd pojaviti uskoro i kod nas.. samo ce biti vjerovatno malo brzi :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ja sam se nadao da cu i tebe vidjeti na crti,a ne pored, al zato se nadam uskoro da cemo i tebe vidjeti u punom sjaju ? :cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam se nadao da cu i tebe vidjeti na crti,a ne pored, al zato se nadam uskoro da cemo i tebe vidjeti u punom sjaju ? :cool:

Niko od nas iz kluba se nije htio takmiciti, jer mislimo da ne bi bilo fer da mi kao organizatori vozimo na svojoj trci ... da ne bude prica , you know what I mean? :)

Bice kad se sve poslozi i to ... prevrte mi tockovi na ovim gumama... ne hvata nista u prve tri brzine.. Treba ga malo i spustiti da optereti prednji kraj itd itd... ma bice
;)
 
BHT Ovisnik
da da,razumijem, tipa i TS na Ilidzi pa odmah price kako je auto organizatora odnjeo najvise pehara,a auto vrhunski... Isto kao sto su se zalili sada nesto za puga kad je dobio klasu 15,al ja sam mescini jedini bio za njega,tako mi se sviđa:cool:
 
Član
Aditas je napisao(la):
Vremena i pobjednici:

KLASA 17
1. Marković Marko
2. Senad Harbaš
3. Lojić Aldin

KLASA 16
1. Emil Martinović
2. Zoran Bilić
3.Alen Silajdžić

KLASA 15
1. Sead Joldo
2. Kenan Šabanović
3. Velimir Čarapić

KLASA 14
1. Slavko Petrović
2. Armin Čutuna
3. Mirza Čaušević

KLASA 13
1. Saniel Dabić
2. Sirćo Dženan
3. Pero Mucić





Bem mu selo nisam Aldin nego Ajdin hahaha :D
3. Lojić Aldin
 
Član
Honda je zvijer, takav neki auto bi bas volio imati. Atmosferac koji se vrti u pm, a ide ko blesav. Gdje ces bolje :)

Samo da napomenem, sto je i sick spomenuo, bas mi se svidjelo sto nije bilo muzike za vrijeme trka, pa smo mogli cuti motore auta :cool:
 
Top