Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Street Race 402m Mostar - 30.06.2013.

Član
VR6Boki je napisao(la):
Honda je zvijer, takav neki auto bi bas volio imati. Atmosferac koji se vrti u pm, a ide ko blesav. Gdje ces bolje :)

Samo da napomenem, sto je i sick spomenuo, bas mi se svidjelo sto nije bilo muzike za vrijeme trka, pa smo mogli cuti motore auta :cool:

Old school Boki, old school ;)
 
Član
Ja vam ne mogu oprostiti to što ste pisali u najavi najbrži auti iz BiH,Hrvatske i slično,ne ide brate.I to što ste zakazali race na datum na kojem je već bio organiziran event odavno.Shvatam ja i to,ali ja bih prije crk'o nego jebavao kolege iz drugog tima koji su uložili i više od sebe u organizaciju eventa.Konkretno mislim na Zenicu.Nisam hejter,svega mi.Nemojte šta pogrešno shvatiti,ali ste još mali za SRCS. ;)
 
Član
Ne treba da nam oprostiš. Neki takmičari koji su najavili dolazak ipak nisu došli, a tu ne mozemo nista. Hvala onima koji jesu!

Dva datuma, ranije objavljena, prema kojima smo se ravnali, su odgodjeni, tako da više nije bilo smisla cekati, stoga smo odlucili da to bude 30.06. Naglasavam da smo na plakat i objavu stavili: "NO dbDrag, NO Style... " sve osim race-a, a race Zenica nije radila, pa je mogucnost izbora postojala. Zao nam je zbog Zenicana, ali ne vjerujem da smo znacajnije uticali na posjetu Zenici. MI smo dva od cetiri puta organizovali HFD bas u Zenici, pa znamo da su oni dobri domaćini. Stvarno nam je zao, nismo nikoga od kolega planirali je*avati. Ako Zenica bude pravila Race, a nadam se da nekad hoce, mi stojimo Zenicanima na usluzi i kao besplatna pomoc i kao takmičari.
 
Član
No hard feelings,samo vam kažem ;) Nemam ja apsolutno ništa protiv vas,rekoh ti i na fb-u da te poštujem i to ;)
 
Top