Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Sta bi ste dodali, ukinuli, izmjenili na forumu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
50 postova je otpimum ;) moze se i puno vise dnevno pisat al cemu toliko, oni koji i pored takvog limita budu spamali onda njima na posljedice WL- a

sve u svemu fino ste uredili ;)
 
upravo vidjeh da je repa ukinuta, super.....

edo, hajd mi pokusaj resetovati profil, sta li vec, jbg imam jos uvjek onih problema sa brojevima stranica tema, ako se sjecas sta je... deyo je pokusao popraviti ali nije mogao, ako ima opcija da mi resetujes sve, nije mi ni bitno, samo neka username ostane...
 
zamolio bih nekog od modetora da ubaci u post sve moguce smajlice i tome slicno jer u ponudi kraj posta su samo neki.

npr :icon_biggrin: ; :cool: ; :icon_smile: npr :smajli44: nema u ponudi a moze bit u postu.
 

MTR

Član
e nek ste ukinuli ove reputacije , tako treba , samo dajte rijesite ove vijesti i novitete brate previse ih je , ili ako idu nek su kompletne i informativne a ne tri slike 1280x960 i svi plaze - plafon, top ,vrh ... daj mi tehnickih podataka btrate , i ove gluposti kad je cija baba prnula , to me ne zanima osim kvalitetnih informacija vezanih za auta , tuning , gdje se sta moze nabavit itd itd
idemo dalje :)
 
MTR je napisao(la):
e nek ste ukinuli ove reputacije , tako treba , samo dajte rijesite ove vijesti i novitete brate previse ih je , ili ako idu nek su kompletne i informativne a ne tri slike 1280x960 i svi plaze - plafon, top ,vrh ... daj mi tehnickih podataka btrate , i ove gluposti kad je cija baba prnula , to me ne zanima osim kvalitetnih informacija vezanih za auta , tuning , gdje se sta moze nabavit itd itd
idemo dalje :)

;);););)
 
Član
reputacija pun pogodak,svaka cast,postujem tu ideju,samo naprijed. Sve sto ce dovest do poboljsanja foruma je za pohvalu;)
 
Član
MTR je napisao(la):
e nek ste ukinuli ove reputacije , tako treba , samo dajte rijesite ove vijesti i novitete brate previse ih je , ili ako idu nek su kompletne i informativne a ne tri slike 1280x960 i svi plaze - plafon, top ,vrh ... daj mi tehnickih podataka btrate , i ove gluposti kad je cija baba prnula , to me ne zanima osim kvalitetnih informacija vezanih za auta , tuning , gdje se sta moze nabavit itd itd
idemo dalje :)

heh :icon_eek: zalis se na previse sadrzaja :)
 
u offtopicu staviti sticky temu "youtube" i neka se tu stavlja sve zanimljivo sa youtube i neka se tu komentarise i stavljaju smajliji itd, umjesto sto se do sada otvarala tema za svaki video. da se malo smanji offtopic
 
Član
Sto se tice reputacije ova do sada i nije mnogo znacila jer su se plusevi davali za sve i svasta(i sam sam takav),ali mislim da bi bilo dobro napraviti kao neki kriterij ili nesto zbog cega bi se mogao dati +(zalaganje na forumu,korisna informacija,+za uspjesnu transakciju u kupovini i najbitnije pomoc drugom clanu foruma) ili negativan -(neosnovano blacenje i ogovaranje drugog clana foruma,naravno - prilikom neregularnosti u kupoprodaji sto bi po meni bilo najkorisnije ili nesto trece sto bi zasluzilo -) ;)
Ovo je samo moje misljenje ;)
 
evo sad gledam video snimak u temi SM chiptuning i pise ime i prezime clana a bio je prijedlog od clana Mrva da svaki clan ispod nicka pise im i prezimee pa bi to moglo se tu upisati kod svih clanova na mjesto clan, aktivan clan tako sto bi clanovi u potpisu napisali svoje i prezime i neka stoji npr sedmicu ili dvije dok moderatori ne promijene.
 
Član
Death_beat je napisao(la):
u offtopicu staviti sticky temu "youtube" i neka se tu stavlja sve zanimljivo sa youtube i neka se tu komentarise i stavljaju smajliji itd, umjesto sto se do sada otvarala tema za svaki video. da se malo smanji offtopic

e to je ono pravo ;)
 

MTR

Član
edo_16v je napisao(la):
MTR je napisao(la):
e nek ste ukinuli ove reputacije , tako treba , samo dajte rijesite ove vijesti i novitete brate previse ih je , ili ako idu nek su kompletne i informativne a ne tri slike 1280x960 i svi plaze - plafon, top ,vrh ... daj mi tehnickih podataka btrate , i ove gluposti kad je cija baba prnula , to me ne zanima osim kvalitetnih informacija vezanih za auta , tuning , gdje se sta moze nabavit itd itd
idemo dalje :)

heh :icon_eek: zalis se na previse sadrzaja :)

jok brate :D nego previse nekvalitetnog sadrzaja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top