SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ako moze barem jedan redar da se stavi na ovaj parking sto se placa da ne bi bilo opet potencijalnih driftera po rizli ko na prvom, kamenje prsti po autima,nije bilo bas lijepo za vidit :icon_rolleyes: pa eto ako ikako moze nek neko bude i na parkingu :icon_smile:

Vidimo se sutra :cool:;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
I ako moze barem jedan redar da se stavi na ovaj parking sto se placa da ne bi bilo opet potencijalnih driftera po rizli ko na prvom, kamenje prsti po autima,nije bilo bas lijepo za vidit :icon_rolleyes: pa eto ako ikako moze nek neko bude i na parkingu :icon_smile:

Vidimo se sutra :cool:;)


da da ovo sam vidio licno svojim ocima kako mi kamencici uderaju u auto


bezobrazluk
 
DaBu je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
I ako moze barem jedan redar da se stavi na ovaj parking sto se placa da ne bi bilo opet potencijalnih driftera po rizli ko na prvom, kamenje prsti po autima,nije bilo bas lijepo za vidit :icon_rolleyes: pa eto ako ikako moze nek neko bude i na parkingu :icon_smile:

Vidimo se sutra :cool:;)


da da ovo sam vidio licno svojim ocima kako mi kamencici uderaju u auto


bezobrazluk

da i još Vam naplate taj parking gdje Vam se auto može oštetit.
A u Moostaru i Osijeku fino auta sa strane na ulazu na pistu na asvaltu za one koji dođu ranije za one koji su tu kasnije Van piste ali nijedan se nenaplaćuje.

Racing Team ima svoj a pravila i svoj stil odrađivanja i to je to
i treba ih pohvalit jer nije šala 3 trke organizovat za 2 mjeseca
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
I ako moze barem jedan redar da se stavi na ovaj parking sto se placa da ne bi bilo opet potencijalnih driftera po rizli ko na prvom, kamenje prsti po autima,nije bilo bas lijepo za vidit :icon_rolleyes: pa eto ako ikako moze nek neko bude i na parkingu :icon_smile:

Vidimo se sutra :cool:;)


da da ovo sam vidio licno svojim ocima kako mi kamencici uderaju u auto


bezobrazluk

da i još Vam naplate taj parking gdje Vam se auto može oštetit.
A u Moostaru i Osijeku fino auta sa strane na ulazu na pistu na asvaltu za one koji dođu ranije za one koji su tu kasnije Van piste ali nijedan se nenaplaćuje.

Racing Team ima svoj a pravila i svoj stil odrađivanja i to je to
i treba ih pohvalit jer nije šala 3 trke organizovat za 2 mjeseca


ja stvarno ne znam....to nije do organizatora...taj drifter koji je to uradio je platio parking kao i svi vi i ponjela ga zelja da zapali malo gume i to....sve je to ljudski...zato ne mozemo krivit organizatore..svaki put sam halalio 20 maraka i usao bacio neki smijesni rez na DB i sretan.....ljudi svaka vam cast na organizaciji u danasnje vrijeme nista se ne moze organizovat al vama kapa do poda......trke me neinteresuju...tako necu da se petljam ali DB i STaJling je svaki prosao bez ikakvih problema....sutra se aBd vidimo i druzimo...siva 206 pa dodji te da se upoznamo... :D to je poenta svega...uzdravlje
 
Član
Sutra
Lokalno vremeVrijemeTemp.Feels likePadavineVjetarVlažnostUV index01:00Vedro2 °C2 °C1.3
04:00Vedro2 °C2 °C1.8
07:00Vedro4 °C4 °C2
10:00Vedro11 °C11 °C2.5
13:00Vedro13 °C13 °C2.7
16:00Malo oblačno12 °C12 °C2.2
19:00Vedro6 °C6 °C1.4
22:00Vedro4 °C4 °C0.8
01:00Vedro3 °C3 °C0.6
 
GOLF TZ je napisao(la):
u koliko pocinje to...:D

p9230165bbya0.jpg



:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top