SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Liga je napisao(la):
Postoji li negdje spisak ko je sve najavio dolazak?

SRETNO SVIMA... ;)
Admir Cernica - VW Bora - Klasa: 16
Elvir Imamovic - Opel Vectra B 2.0 - Klasa: 16
igor jurinic - audi a3 - Klasa: 13
igor peric - yugo turbo - Klasa: 12
Elmir Hamza - Fiat Punto 1.4 GT Turbo - Klasa: 16
Marko Plavsic - GOLF 5 - Klasa: 16
Kenan Dzelilovic Zilo - GSI+ nitro - Klasa: 14
Emir Mehmedovic - Golf 2 - Klasa: 16
Ajdin Kurbasic - Fiat Tempra - Klasa: 16
Goran Kuleš - Seat Ibiza tdi - Klasa: 15
Kenan Ibrahimovic - Golf 2 - Klasa: 11
Mustafa Salanovic - VW Golf 1 16v turbo - Klasa: 14
Bogilovi Sadin - Seat Ibiza - Klasa: 17
Božiæ Mladen - Zastava 101 - Klasa: 18
Samir Rizvanovic - Fiat Uno Turbo - Klasa: 14
Haris Tiro - Fiat Uno - Klasa: 16
Milorad Melezovic - Corsa 1,2S turbo - Klasa: 12
Mario Scetko - Opel GSI - Klasa: 16
vedran sember - vw golf mk 1 - Klasa: 15
Admir Karagic - Golf mk1 GTI 16v - Klasa: 15
Muslic Adnan - Fiat Bravo HGT - Klasa: 16
OMERAGIC HARIS - SEAT IBIZA 1.9 TDI - Klasa: 16
Edin Dzanko - Seat Ibiza VR6 - Klasa: 14
Pirgo Alen - Fiat Coupe 20VT - Klasa: 13
Roman Jurisic - VW Golf 2 4MOTION 16V TURBO - Klasa: 11
Ammar Švrakić - Hyundai Coupe - Klasa: 18
Sead Agic - Opel Kadett C - Klasa: 13
Esad Sijercic - Golf 1 16VT - Klasa: 14
Erol Berberovic - Honda Civic ED7 - Klasa: 16
Admir Mujezinovic - Golf I + Nitro - Klasa: 15
Almin Karovic - Honda CRX I gen - Klasa: 16
Samir Oprasic - Honda CRX II + Nitro - Klasa: 14
 
Član
RedLine je napisao(la):
Esso molim te vozim i znam,na race-u sam bio dok niko nije ni znao sta je to ;) A to moje pitanje je izgleda svima trn u oku,a to sto je x puta na zaustavnom putu bilo stakla,sto nisu fino bila rasporedjena mjesta za parking takmicara i jos x stvari to nikome ne smeta ;) Ma boli me ,evo opet pitam mogu li se koristit gume za DRAG utrke :D

Po svemu ovome sto si napisao, zabrana full slicka bi ti trebala bit najmanji problem.
Kad imas sve te zamjerke na ovu trku i njenu organizaciju, ne znam sto uopste hoces da se prijavis i vozis ? ;)
 
Član
Zato sto nema druge a vozi mi se, tako da cu ako bude dobro vrijeme doci da vozim radi sebe. A koliko ja znam kod Gere su se auta vozila na čistim slikovima neg sad si ti se priklonio tom čovjeku kojeg "NIKAD NISI VOLIO" pa sad kao postoje neka pravila...
Eso svi znamo da kod Gere nikad nije bilo pravila niti ce ih biti.....
 
Član
RedLine je napisao(la):
Zato sto nema druge a vozi mi se, tako da cu ako bude dobro vrijeme doci da vozim radi sebe. A koliko ja znam kod Gere su se auta vozila na čistim slikovima neg sad si ti se priklonio tom čovjeku kojeg "NIKAD NISI VOLIO" pa sad kao postoje neka pravila...
Eso svi znamo da kod Gere nikad nije bilo pravila niti ce ih biti.....

Ti bas neki isfrustriran momak... Ne sjecam se da sam gdje napisao da sam kome "priklonjenjen" ili da koga zastupam... Sa ciljem da te podsjetim, napisah onako kako je uvijek i bilo a to je da se u vecini dosadasnjih organizacija SR-ova u BiH nikad nisu ni dozvoljavali full slickovi tako da to ni sad, na SR Zivinice, nebi trebalo gledat kao nesto neobicno al et...Isto tako, u pravi si za dozvoljene full slickove u trkama pod organizacijom Gere ali ovo ne organizuje Gera nego Racing Team pa se tako vozi i po pravilnicima koje je taj klub definisao ;)
Ti si ocito pravo brz pa ti trebaju full slickovi pa cu pokusat da te razumijem (iako ljudi uredno voze 10.xx vremena na semi slickovima sa DOT oznakom i ne bune se)
Sad, da ne kvarimo dalje temu, ako imas sta meni licno da kazes imas PP a imat ces i Zivinice

:icon_exclaim:
 
Član
esso_sa je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Zato sto nema druge a vozi mi se, tako da cu ako bude dobro vrijeme doci da vozim radi sebe. A koliko ja znam kod Gere su se auta vozila na čistim slikovima neg sad si ti se priklonio tom čovjeku kojeg "NIKAD NISI VOLIO" pa sad kao postoje neka pravila...
Eso svi znamo da kod Gere nikad nije bilo pravila niti ce ih biti.....

Ti bas neki isfrustriran momak... Ne sjecam se da sam gdje napisao da sam kome "priklonjenjen" ili da koga zastupam... Sa ciljem da te podsjetim, napisah onako kako je uvijek i bilo a to je da se u vecini dosadasnjih organizacija SR-ova u BiH nikad nisu ni dozvoljavali full slickovi tako da to ni sad, na SR Zivinice, nebi trebalo gledat kao nesto neobicno al et...Isto tako, u pravi si za dozvoljene full slickove u trkama pod organizacijom Gere ali ovo ne organizuje Gera nego Racing Team pa se tako vozi i po pravilnicima koje je taj klub definisao ;)
Ti si ocito pravo brz pa ti trebaju full slickovi pa cu pokusat da te razumijem (iako ljudi uredno voze 10.xx vremena na semi slickovima sa DOT oznakom i ne bune se)
Sad, da ne kvarimo dalje temu, ako imas sta meni licno da kazes imas PP a imat ces i Zivinice

:icon_exclaim:
Aha ok nisam to znao dok mi ti nisi rekao inace se ne trkam vam BiH ;) A pitao sam za gume fino i na fin nacin a vi sve neki nafurani likovi i veliki organizatori
,pa se malo ko uzdigli ili sta vec,imam i polu slick i full slick ;) A znam na kojim gumama mi je bolji rezultat ,eto zato pitam,i da idemo na topic pozzz i uzivajte ;) Ah da imamo i Zivinice za daljna pitanja :)))
 
Astra je napisao(la):
jel se moze uci na pistu da se tamo auto parkira? kako je to rijeseno, gdje je parking?

jeste zapeli za taj parking, svaki put. obezbjedjen je parking za sve, ne brinite nista. 2 km ces vise platiti i sretan ces biti :D
 
Član
zapeo sam jer necu da parkiram blizu idiota koji se okrecu pod rucnom, i glume mangupe... plus da mi neko osteti auto, to ne zelim... nije frka za placanje
 
Član
silverstar je napisao(la):
u madjarskoj se vozi samo na vrijeme auta..
koliko znam, marin je vozio 10.5 i to ponovo bez nitra i ako dodje bit ce sigurno zanimljiv okrsaj jer su on i repo tu negdje i sitnice ce odlucivati...
ja se nadam da cu uspjeti rijesiti neke stvari koji su me zezale zadnje 2 trke (i prakticno i one trke prije u toku sezone samo u manjem opsegu) i pokusat cu radi domace publike odvoziti svoje do sada najbolje vrijeme..
ako sve proradi bit ce interesantno, a vidim ovaj put bi trebalo biti i konkurencije u nizim klasama.. plus i za trku i za publiku u svakom slucaju..
pozz

PS
kao sto neko napisa negdje ranije, dobro bi bilo zbog auta koja dolaze pokositi ono busenje od pola staze nanize, barem na dijelu gdje se vozi trka...

Marin je odvozio to vrijeme na 1.9 bari, spustio je pritisak sa 2.7... i nitro je koristio 100ks... sad neznam hoće li u Živinicama dizat pritisak, to vjerojatno zavisi dok vidi stazu... i hoće li trpat više nitra... ;)
 
Početnik
dellas je napisao(la):
Zar ti nije zanimljivije da cutis i kuliras i onda da pokidas, i da mozes da uzivas u tome. Nego ovako isprozivas i najavljujes da ces sve da oderes, i sta onda ako se zajebes(sto je uvek moguce), svi ce ti se smejati onda....:icon_confused:


teret zajeba i kvara nosi svaki extremno pojacan auto i to je normalna stvar, meni recimo to uopce inace nije smjesno, ako je nekima smjesno to su uglavnom likovi koji u zivotu nisu kljuca drzali u ruci (da ne objasnjavam dalje epitete)
ja vise gledam na to tko ima snagu koga da pobjedi, a ne tko ce promasiti brzinu ili imati kvar, pa da se protivnik provuce, nigdje veze

drugo da bi se meni netko smijao, trebao bi biti na nekom nivou. nisu bas svi na tom nivou

i trece, ta mogucnost zajeba postoji i za ove "prognozere". oni su rekli da sam slabiji, da cu biti pobjedjen, i sta ce biti kad ja pobjedim? mogu li se ja onda smijati njima? mogu i hocu eto

esso_sa je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
evo upravo sada odo do garaze, moram napraviti sistem da u prvoj brzini imam manji boost i postepen rast boosta tako da bi to trebalo pomoci oko proklizavanja u prvoj

E taman ako ti taj sistem proradi da ti ukradem recept posto imam isti problem i u 1 i u 2 brzini :D



evo taman sam se vratio, zavrsio sam "sistem" i ne da radi, nego rastura, radi savrseno! :cool:
taj dio je rijesen

stelovanje sam dobrim dijelom obavio za danas, sutra cu zavrsiti, moram ujutro staviti jos preostale nove 4 svjecice i napuniti bocu nitra i to ce biti to. 99% da ce biti sve ok

antrax je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
al svi ce da padnu...

Ako dođe Marin, naprat će te k'o beba zvečku... hoćemo li se dalje prepucavat i dijelit izjave tipa tvojih ? ja kao navijač, ti kao takmičar ?

Da dodam, pogledaj klip kalibre kad napravi 10.5 vrijeme i spavanje na zelenom ;)



to je vrijeme auta, ja sam u Osijeku imao 10.6 sa neispravnim boost controlerom sto mi se itekako mislim odrazilo na voznju. no sto se ja imam pravdati uostalom, cak je i ljepse ovako kad mi protivnici vjeruju da su vec pobjedili.. pa samo naprijed sa tim misljenjem, vidjet cemo ko ce koga ;)

doista nije problem.. past ce jos dosta idola.. tek sam poceo ;)
 
Član
Antrax ti si svarno postao naporan ko sugav k**** da me izvinete..Romana ti je naj draze poklapat a da tebe malo drugi poklapaju a??? idi se ufati gedore i posla pa napravi sto je napravio ili roman ili marin netko od ovih brzih a ne citav zivot sjedit u publici i srati po vozacima ima vas pun k**** ovdje takvih...Dosta vas je bogami..IMA DA SVI ZNATE DA LICNO NAVIJAM ZA ROMANA i da mu se vec jednom skinete s k**** dosadni stvorovi(OVO SE ODNOSI SAMO NA POJEDINCE A PRONAC CE SE U TOME).
 
Član
kad bi neko bio ljubazan da objasni kako doci iz pravca sarajeva na tu stazu, neku mapu......?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top