SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ko bude vozio 10.9 na onoj stazi ja mu skidam kapu,il je lud il ima jaja ko bundave....
uopste ne treba ocekivat spektakularna vremena
 
Početnik
madjarska je jedno a zivinice drugo
ja sam u osijeku imao vrijeme auta 10.6 sa neispravim boost controlerom, sto me je svakako barem nesto usporavalo

no vama nekima nije problem odmah se slepati njemu a mene otpisati, zato kad ja pobjedim netrebate mi dolaziti cestitati

kladite se na krive likove.. ja cu napraviti potres u zivinicama ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
madjarska je jedno a zivinice drugo
ja sam u osijeku imao vrijeme auta 10.6 sa neispravim boost controlerom, sto me je svakako barem nesto usporavalo

no vama nekima nije problem odmah se slepati njemu a mene otpisati, zato kad ja pobjedim netrebate mi dolaziti cestitati

kladite se na krive likove.. ja cu napraviti potres u zivinicama ;)

Zar ti nije zanimljivije da cutis i kuliras i onda da pokidas, i da mozes da uzivas u tome. Nego ovako isprozivas i najavljujes da ces sve da oderes, i sta onda ako se zajebes(sto je uvek moguce), svi ce ti se smejati onda....:icon_confused:
 
HONEY je napisao(la):
madjarska je jedno a zivinice drugo
ja sam u osijeku imao vrijeme auta 10.6 sa neispravim boost controlerom, sto me je svakako barem nesto usporavalo

no vama nekima nije problem odmah se slepati njemu a mene otpisati, zato kad ja pobjedim netrebate mi dolaziti cestitati

kladite se na krive likove.. ja cu napraviti potres u zivinicama ;)

Romane,Romane,Romane dragi do kad
pa nemoj više pusti da sve ide kako i jest a ti si dokazao sebe i svoje auto nemoj više dizat priču samo ulazimo u off
 
Član
trizex je napisao(la):
simanic je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Moze li se voziti na full slick gumama??

Mladiću, prošli put ste isto pitali za slick gume, i odgovor je bio negativan. Po pravilniku se NE MOŽE full slick gumama voziti SR. Jel treba citirati ili? Očigledno je Vama teško snaći se u tom kompleksnom tekstu.
To Vam je pod Obavezama učesnika: član 8. c)
c/p " c) Gume na takmičarskom automobilu moraju biti sa oznakom DOT ili E, gume ne smiju biti
protektirane."
http://www.racingteam.ba/downloads/sr2010p.pdf
A sto se tice vremena prijava, za Vas cemo držati ovorene prijave do 13h, jer mi smo bolji od Gere (11h).

Lijep pozdrav
moze li pp zasto se SR ne smije voziti na slick-u (samo me int razlog ,inace ne ucestvujem na SR)?

Pa vrlo jednostavno, neka logika bi bila jer je u pitanju STREET race da ucestvuju vozila koja bi bila STREET legalna, a u to ulazi upotreba guma sa DOT oznakom, jer slickove ne smijes koristiti ni u "regularnom" prometu...

Ocigledno da mi je bilo tesko to shvatiti ;) A street legal vozila ,ok nema onda vadenja sjedala,ne treba mi pp aparat jer po zakonu ga moraju imati teretna vozila, i da moram imati za svaki dio atest da je sigurno za voznju ;) Malo ste ostri sa pravilima a pitam za gume jer kad ima hejbet propusta na utrci,mislio sam da se mogu i te gume staviti i voziti ;) Nema veze ima guma,vidimo se gore,valjda ce biti pokosena trava sa piste ,pozzz od mladica :D
 
Ovaj street race u Živinicama će dobiti najbolju ocjenu jer dota ljudi najavljuje svoj dolazak
bit će sigurno auta i u 13,12,11 a niže daj bože s obzirom na stazu
 
ADO MOSTAR je napisao(la):
Ovaj street race u Živinicama će dobiti najbolju ocjenu jer dota ljudi najavljuje svoj dolazak
bit će sigurno auta i u 13,12,11 a niže daj bože s obzirom na stazu

sta bi se moglo uraditi povodom staze,imal sta da se moze adekvatno i u ovom roku poduhvatiti na njoj...?
 
nermin suljagic je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Ovaj street race u Živinicama će dobiti najbolju ocjenu jer dota ljudi najavljuje svoj dolazak
bit će sigurno auta i u 13,12,11 a niže daj bože s obzirom na stazu

sta bi se moglo uraditi povodom staze,imal sta da se moze adekvatno i u ovom roku poduhvatiti na njoj...?

to neka kažu stariji i iskusniji i ovi sa više staža na trkama i organizaciji oni su ti koji znaju a s obzirom na vrijeme mmislim da ništa nije moguće uradit
 
uredu da se treba mozda asfaltirati na novo,mada mislim da se moze popuniti sa necim(asfalt,katran ili beton),ali mislio sam na onaj premaz za piste koji je bio jednom tema diskusije,ono zabolji grip...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top