SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Nexus je napisao(la):
sto se tice manifestacije organizacija je stvarno bila losa,ali eto kako Aditas kaze,sl.mjesec bi trebala biti jos jedna trka u njihovoj organizaciji bez gere,pa ja mislim da ce biti bolje nego ovaj put(sretno momci).Ali opet u drugu ruku dosao sam radi druzenja i upoznao dosta raje sa foruma,koje nisam prije znao,cestitke duloxu na osvojenoj klasi 17,erolu kojem je malo trebalo:D,i svim ostalima,druzili se s repom i svom ostalom rajom s parkinga,ispravljali malo brava i tako,uglavnom solidno bilo:icon_biggrin:

jel sledeci mjesec na istom mjestu zivinice (ciljuge) ???
 
Član
Organizacija jako loša, momak sa fordom je iz mog kraja ford id eko nebesko vrije i nije fer što su ga dirali al ..polahko.......a mislimda te neke stvari treba riješavati trkom a ne šamarima...i mislimda da ljudima koji to rade mjesto nije ovdje nego na nekom teferriču.....sve čestitke pobjednicima...pozzz:cool:
 
Član
organizacija krš,al lijepo je bilo malo zezanja i druzenja sa forumasima,malo voznje u m5,i prodje dan :)
al najjaci je frizider sagni se,sokovi u koritu nekakvom plasticnom,onaj sipa vodu u koritu,da malo rashladi oj cirkus pravi.
cestitke forumasima,ibizi sa vr6,dramaticno ide,caprkaju oni oko dizna za nitro,hocel 100 il 150ks,reko jel ovaj motor nazad za ukras,kad pogledase me mrko ehhehe,uzivo mnogo ljepse izgleda nego na slikama.
a focus ervixov kad se pojavi ja mislio neko drugo auto,svaka cast za izbor boje i kombinacija sa bojom i felge,
 
Evo vratih se i ja. Sta da kazem,isao sam da se zabavim i vidim kako mi auto ide. U pocetku me kisa j*ala strasno,gume uzas plasticne,nisam mogao krenut,kasnije se suhnula i najbolje vrijeme 16.3 sa 0.6 rekacijom,zadovoljan :)

Eh sad,zalbe.

Prvo,sto nisam ni skonto kad se dogodilo,tek mi naknadno rekli i skonto sam kad mi se covjek izvinuo. Naime,kasnio sam malo na trku i Adi (Aditas) bio u blizini sa onim toki-vokijem ,jedan od ovih sa starta na pitanje koji je broj 35,Adi mu dogovorio Honda Civic,ovaj njemu nesto u stilu "pa gdje je majku mu j*em" ,mislim svaka cast stvarno.

Dalje,vozio sam dvije trke,sa Yugom probio u 16 klasu,kasnije uzeo Pug-a 306 i izbacio me bijeli kadjo iz Srbije,haj dobro,j*i je. Kasnije saznajem kako je u finalu jedan probio u 15 klasu ,u polufinalu isto i da sam jel ja dobio trece mjesto. Kasnije su ovi moji isli da se raspitaju,rekose im da,da,potvrdjeno,trece mjesto Erol. Ok,cekam proglasenje,kad nekog drugog prozvase,sta,kako,donosi mi Adi list sa poretkom,kad moje ime na trecem mjestu prekrizeno i dopisano neko drugo. Na sve to,Adijev komenatar je bio "ti si treci u nasim ocima" :icon_rolleyes:

P.S. Adija jedinog izdvajam tamo,tebi Adi svaka cast,da se zna;)

P.P.S. Za ovog momka sa Escrotom,nema sta auto leti,ali nisam dozivio to,al mi drugovi koji su bili na cilju pricaju da je bas podjebavao ljude,malte ne se igrao sa njim, pusti gas,da gas,pusti,da i jos se smijo ljudima u facu,mislim jbg. Naravno ,nek se zna ne opravdam samara il sta se vec dogodilo,samo velim da nije u redu ni od njega tako nesto. Ne kazem nista sto meni nisu rekli,tako da mozda se trko sa prijateljem kad je to radio,no kako god,ok je kalkulisat u nekim odredjenim kolicinama,al bit u mogucnosti vozit bubam 14 klasu,a trkat se u 16,e jbg
 
Član
bio vidio i nisam bio oduševljen...

kao što sami rekoste, organizacija loša, hrane ni na vidiku, a piće u koritu i to 2KM sok, pretjerivanje...(haman organizator toliko škrt pa mora i na tim sokicima zaraditi on, nije mogao dovesti kakvu kuću da se promoviše)

što je meni smetalo, mnogo, je bilo to što se previše čekalo između trki, baš je to bilo ono pokvari ugođaj...

treće, glupo mi je što nedaju ući na pistu, a tamo lijevo odma do ulaza veliki asfaltirani parking prazan stoji, a onaj se tip pravi budala kao nemoze nikog unutra pustiti što se ne takmici, a koliko vas je bilo unutra a niste se takmicili...(glupo mi je da se moram tamo gurat s A8-icom po onom šljunku a vamo stoji parking slobodan...

ps, lijepih auta, bogami i brzih, a bogami i glasnih :D sve u svemu fine raje...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
repo povzio 11,5xx koliko znam...
sejo vozio 14.0xx..
nisu to tako spektakularne voznje...

i bili su sami u klasi to jest nisu imali konkurecniju... mislim svaka cast za auta itd al koji k toliko cestitate kad se nisu imali konkurenciju...

Drug, kolega, poznaniku s foruma, korisniče foruma... kako god hoćeš da te nazovem, kako ti odgovara... 11.5 ti nije spektakularno vrijeme? gdje ti pratiš street race scenu pa vrijeme od 11 i pol sekundi nije spektakularno? 14.0 ti isto nije spektakularno? kad ćeš ti odvesti 14.0 na 402 metra mene interesuje... ?

Vozili sami u klasi i tebi to nije za čestitke... ? nisu imali konkurenciju... nije do njih, to i jeste žalosno što nisu imali konkurenciju, što nam je street race scena slaba, i zato im treba čestitati što su imali ponuditi raji vremena koja su napravili...

Mislim stvarno, nejasno mi je skroz iz kojeg ti ugla gledaš na sve to... nemoj mislit da imam išta protiv tebe ili nešto slično, suprotno od toga svega... ali me ova tvoja izjava hladna kao led dirnula pa sam morao napisati sve ovo...

Bez ljutnje molim te i dizanja tenzija, ali je tako... s dobrom namjerom sam odgovorio, da malo otvoriš oči prema ljudima koji se bore i slažu svoja auta da bi pravili što bolja vremena.


Čestitke učesnicima i pobjednicima ;) Organizacija kako vidim slaba skroz... izgleda taj Gera opet bio previše umiješan... ljudi malo to ozbiljnije prihvatite kad već imate uslove za održavanje utrka... radite utke s nekim drugim ljudima, ozbiljnijim pa će više ljudi posjećivati iste.

pozz. :123:
 
Član
trizex je napisao(la):
Ljudi, ruku na srce, jeste bilo propusta, al' da se momci nisu potrudili ne bi ni bilo nikakvog SRa u skorije vrijeme u BiH.....po meni glavni problem je bio nedostatak hrane/pica (mada je bilo i toga, i to dzabe, u onom plavom satoru kraj starta :) ), i ogromne pauze u utrkama, mimo toga, odlicno okupljanje, kamaru poznate raje......:cool:

Nahranim te i okrepim i ni javno hvala samo se ti zali, dabogda ti to prisjelo jesi cuo :icon_biggrin:
 
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LPlYWSxkCRQ?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LPlYWSxkCRQ?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qwKPAZPL-Ug?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qwKPAZPL-Ug?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
organizacija losa do bola.
dok je padala kisa moglo se i izdrzat nekako ali kad je prestala kisa ugrijalo a nigdje vode ni za napit se a kamoli da se osvjezis. za hranu da i ne pricam jer sam morao izaci iz kruga piste i otici na sami ulaz u ciljuge kod semafora do pekare da bi uzeo nesto za pojesti.

IGY je napisao(la):
znaci nisam nista propustio, i bolje sto sam otisao na planinu planinariti :D
cestitke takmicarima na osvojenim rezultatima

pa kako igi dragi nisi dosao ljudi cak za tebe sredili i parking da nebi parkirao ispred piste.
cak su i tablu stavili " Parking za Styling, dB Drag i IGY"

erol_brcak je napisao(la):
Dalje,vozio sam dvije trke,sa Yugom probio u 16 klasu,kasnije uzeo Pug-a 306 i izbacio me bijeli kadjo iz Srbije,haj dobro,j*i je. Kasnije saznajem kako je u finalu jedan probio u 15 klasu ,u polufinalu isto i da sam jel ja dobio trece mjesto. Kasnije su ovi moji isli da se raspitaju,rekose im da,da,potvrdjeno,trece mjesto Erol. Ok,cekam proglasenje,kad nekog drugog prozvase,sta,kako,donosi mi Adi list sa poretkom,kad moje ime na trecem mjestu prekrizeno i dopisano neko drugo. Na sve to,Adijev komenatar je bio "ti si treci u nasim ocima" :icon_rolleyes:

pitaj emira heljica zasto nisi bio treci.
po vremenima iz voznji nisi nikako mogao biti treci jer si imao losije vrijeme od momka u plavoj golf 3-ci.
rezultat ti je za svaki respekt, postujem to ali pusti se ti toga "ti si treci u nasim ocima" budi treci, drugi, prvi na papiru i u svacijim ocima a ne u ocima organizatora jer to se trazi da raja primjeti tvoj napredak i da kaze to erole a ne da organizator krisom ti kaze "ti si treci u nasim ocima". sramota.

PS
sta je bilo sa razglasom na stazi i citanjem rezultata i vremena voznji. ccccc
 
Član
Eh ovako.... sto se tice hrana i pica, vidim da je boljka bila svima, trebao je biti i kamper rostilj ali ga nismo mogli uganjati. Pice ko pice, puklo je do 13h, sta sad? Sad znamo vase kapacitete, iako je ovo bilo prvi put i sve, iduci put ce biti vise.
Sto se tice sigurnosti... to nije u nasim rukama, ne u rukama organizatora. Redari su govorili, " ja sam primio svoju dnevnicu, a policija nek radi svoj posao"... i pustao je ljude na stazu. Onda smo policiju poslali na donji dio staze, i sve je bilo ok. I onaj mali dripac sa skuterom, ne bi izasao, dok ja licno nisam preskocio ogradu i fino ga izveo sa staze. Zato su trajale pauze medju trkama.
Svaka cast mjestanima i ljudima koji su pravili probleme, pokazali su svoje pravo lice ponasanjem na "pola" piste..kod vatrogasaca i dalje.
Ograda nije nasa, niti je u nasoj nadleznosti bilo kako ce se postaviti, ali rekao sam geri kako bi bilo najbolje da uradi, i iduci put rekao je da cemo postupiti tako.
Zasto nismo pustali auta unutra, upravo zbog toga, jer je BMW 5ca usla kao styling i stala kod Muamera, i onda otisla driftati i slicno, a i drugi su tako radili.. a da ne govorim o autima na parkingu. Mora seljo dodati gas kada ulazi na parking, da ga svi cuju i vide, i tako dizati bugiju i sl. Covjek ne moze uticati na tudji nivo inteligencije, shvatite to.

Nadajmo se da ce iduci put biti bolje. Pokusat cemo sada i styling organizovati.

A ovo za Erola, imao je vrijem od 16,8 dok je covjek koji se ustvari zauzeo 3. mjesto imao bolje vrijeme za pola sekunde. To je bio nas propust i izvinjavamo se Erole ako se te bilo kako time uvrijedili. Tebi svaka cast na rezultatu.
To sto sam ti rekao u mojim ocima si treci, bilo je zbog honde... medju nama, tebi da godi, a ne da se o tome dize tema.
 
Član
Aditas je napisao(la):
Eh ovako.... sto se tice hrana i pica, vidim da je boljka bila svima, trebao je biti i kamper rostilj ali ga nismo mogli uganjati. Pice ko pice, puklo je do 13h, sta sad? Sad znamo vase kapacitete, iako je ovo bilo prvi put i sve, iduci put ce biti vise.
Sto se tice sigurnosti... to nije u nasim rukama, ne u rukama organizatora. Redari su govorili, " ja sam primio svoju dnevnicu, a policija nek radi svoj posao"... i pustao je ljude na stazu. Onda smo policiju poslali na donji dio staze, i sve je bilo ok. I onaj mali dripac sa skuterom, ne bi izasao, dok ja licno nisam preskocio ogradu i fino ga izveo sa staze. Zato su trajale pauze medju trkama.
Svaka cast mjestanima i ljudima koji su pravili probleme, pokazali su svoje pravo lice ponasanjem na "pola" piste..kod vatrogasaca i dalje.
Ograda nije nasa, niti je u nasoj nadleznosti bilo kako ce se postaviti, ali rekao sam geri kako bi bilo najbolje da uradi, i iduci put rekao je da cemo postupiti tako.
Zasto nismo pustali auta unutra, upravo zbog toga, jer je BMW 5ca usla kao styling i stala kod Muamera, i onda otisla driftati i slicno, a i drugi su tako radili.. a da ne govorim o autima na parkingu. Mora seljo dodati gas kada ulazi na parking, da ga svi cuju i vide, i tako dizati bugiju i sl. Covjek ne moze uticati na tudji nivo inteligencije, shvatite to.

Nadajmo se da ce iduci put biti bolje. Pokusat cemo sada i styling organizovati.

A ovo za Erola, imao je vrijem od 16,8 dok je covjek koji se ustvari zauzeo 3. mjesto imao bolje vrijeme za pola sekunde. To je bio nas propust i izvinjavamo se Erole ako se te bilo kako time uvrijedili. Tebi svaka cast na rezultatu.
To sto sam ti rekao u mojim ocima si treci, bilo je zbog honde... medju nama, tebi da godi, a ne da se o tome dize tema.

cuj sigurnost nije u rukama organizatora??nego cijim rukama?
ti dole na sredini piste,kod vatrogasaca su stvarno pokazivali svoju kulturu i odgoj,ali posto to nije nista novo za nas,lijepo nadjes redare koji se mogu nositi sa njima....
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
organizacija krš,al lijepo je bilo malo zezanja i druzenja sa forumasima,malo voznje u m5,i prodje dan :)
al najjaci je frizider sagni se,sokovi u koritu nekakvom plasticnom,onaj sipa vodu u koritu,da malo rashladi oj cirkus pravi.
cestitke forumasima,ibizi sa vr6,dramaticno ide,caprkaju oni oko dizna za nitro,hocel 100 il 150ks,reko jel ovaj motor nazad za ukras,kad pogledase me mrko ehhehe,uzivo mnogo ljepse izgleda nego na slikama.
a focus ervixov kad se pojavi ja mislio neko drugo auto,svaka cast za izbor boje i kombinacija sa bojom i felge,

Hvala druze i ne zamjeri, imali smo kamaru nekih problema ;)
 
Član
daki je napisao(la):
CIGANLUK ZIVI, al su se isprovaljivali i ovi sa gerom hondasi sto su organizovali, ovo je vise licilo na koridu nego na SR.

Pa bolje mi organizujemo vikendom na donjoj stazi, bez ikoga. Bude da se jede pije rostilj, i trka a niko ne ulazi na stazu, cak ni ograde nebude. Znaci Gospodin Berni je opet posro se na citav auto moto sport. Ljudice uvjek dolazit da voze bez obzira. Ciganluk je i za tucu. Momak ih nabro sve pa ga istukli, kad malo bolje skontam iako nikad nisam bio vjerujem da je bolje na koridi.

CIGANLUK MRTVI !!!!

Sada se JOS VISE razumijemo :D

30x7rf8.jpg
2ze0175.jpg
 
Top