SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Opet ide ona stara priča oko rekorda BIH.
Ali ajmo prvo riješit ovo nagrade pa ljudi moji samo prvo mjesto dobija pare svugdje je tako a drugo i treće ili pehar ili medalju-ako Gera tj. berni izmišlja toplu vodu tom ga vodom treba polit.
A sad oko rekorda.
Roman Jurišić Repo u Osijeku je imao vrijeme 10.7xx i tako postavio najbrže vrijeme Bosne i Hercegovine po mjernim uređajima Street race club-a Sarajevo i to je zvanično isto kao što je zvanično i to da je Siniša Basta u Banja Luci postavio vrijeme od 10.5xx ali na nekim drugim mjernim uređajima ne na ovim na kojim se pravi BH top lista.
A to da Roman i Sejo Nisu imali konkurencije pa nisu momci krivi što imaju najjača auta uvijek na tim Gerinim trkama.Nisu krivi što niko drugi nevjeruje Geri pa zato i nedolaze.
Još jednom čestitka Romanu i Seji Kao i svim ostalim pobjednicima i posebna čestitka momku iz 17 klase i poruka uvijek imaj rezervnu sajlu kvačila :lol::lol::lol:


P.S. Romane po SRCS timingu ti si rekorder zato nemoj se ljutit na ovo iznad nemam ništa protiv tebe
 
eh da, rekoh necu komentarisati ali ono sto je svima na kraju dana pokvarilo raspolozenje definitivno je bilo da nisu urucivani ni pehari ni medalje za bilo koje mjesto, samo neka diploma kao ucesnica koju mi dijelimo na test day-u...
pobjednici klasa su dobili lovu od startarina ali mislim da je bilo boljeg nacina od onih diploma, uprkos cinjenici da je recesija..
pozz
 
Član
Evo i od mene komentar..

Na organizaciju se necu zaliti jer je ova sezona i onako veoma tanka. Pravis auto da vozis 2-3 puta u sezoni :icon_cry:.
Moja ekipa se na vrijeme obezbjedila hranom, picem, friziderom itd pa nismo osjetili te neugodnosti kao dosta ostalih.. I da je bilo hrane i pica onda bi se zalili kako je sendvic 5km ;)

Sto se tice mojih voznji..
Prvi test sa Dinom (mercedes) sam odvezao po blagoj kisi na 100 konja nitra sa vremenom 13.6, od pola staze je bio horor spasi zivu glavu, zbog mokre staze, zbog trave, zbog neravnina..

U drugom testu sam stavio dizne 150 nitra, dobar start, druga brzina prerano okidanje nitra BUMMMM :icon_eek: (imam na podu supljinu od starog šaltebla pa sam tu vidio bljesak ispod auta :D) i kada sam izasao iz auto prvo gledam tu kod prednjeg dijela da vidim jeli sa rezervoarom i crijevima sve ok jer mi se ucinilo da je tu nesto puklo a neko iz publike dobacuje "HALOOO NAZAD TI JE MOTOR" :lol::lol::lol: ..

Eksplodirao je usis i sva moguca crijeva i vakumi su poispadali :icon_eek: , vec sam ocekivao plav dim iz auspuha i ostala sranja kao u Gradisci kontajuci da sam sasuo i ovaj motor.. Ispostavilo se da je crkao maf i pukao precistac uljnih para..

U parku smo ga uspjeli osposobiti sa raznim improvizacijama :D i odlucio sam voziti dalje pa koliko moze i eto isao je 14.04 polu ispravan..

Kako je zapoceo dan na kraju sam sretan otisao kuci :cool:
 
sto se tice gornjeg adinog posta..

jeste da nije tema za to, ali samo kratko da se nadovezem..

SRCS TOP LISTA je LISTA VREMENA MJERENA NASIM MJERNIM UREDJAJIMA. To stoji i na stranici SRCS a takodjer i u uvodnom textu ovdje na forumu.
SRCS TOP LISTA NIJE ZVANICNI POREDAK , bilo generalno ili samo u BiH.. imaju i druge mjerne ekipe i zbog toga se mi ogradjujemo od toga da je lista zvanicna.
Mi smo listu napravili u svrhu promocije street/drag Race-a kao i samih takmicara koji nastupaju..
naravno da je prestiz biti dobro rangiran na listi, pogotovo ako se uzme u obzir da su na nasoj mjernoj opremi nastupili preko 520 takmicara iz 8 razlicitih zemalja... mi smo vjerovatno i najaktivnija mjerna ekipa u regiji u posljednje vrijeme pa i sa tog aspekta TOP lISTA dobioja na znacaju ali evo ponovicu jos jednom..
SRCS TOP LISTA NIJE ZVANICNI POREDAK KAKO GENERALNO TAKO I NA NIVOU DRZAVE.

nadam se da razumijete
pozz
 
Član
Lija je napisao(la):
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)

ako ne razumijes sta je covjek htio reci, slobodno procitaj dvaput post, ili triput, nije sramota. nije on mislio da su to losa vremena, ali je mislio da nisu onakva koliko bi ti momci mogli ici, jer ocigledno je da obojica mogu nize...

svaka cast svim ucesnicima, bitno je druzenje, uvijek ce biti nekih nedostataka, bitno je da se nesto radi... ;)
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
Evo i od mene komentar..

Na organizaciju se necu zaliti jer je ova sezona i onako veoma tanka. Pravis auto da vozis 2-3 puta u sezoni :icon_cry:.
Moja ekipa se na vrijeme obezbjedila hranom, picem, friziderom itd pa nismo osjetili te neugodnosti kao dosta ostalih.. I da je bilo hrane i pica onda bi se zalili kako je sendvic 5km ;)

Sto se tice mojih voznji..
Prvi test sa Dinom (mercedes) sam odvezao po blagoj kisi na 100 konja nitra sa vremenom 13.6, od pola staze je bio horor spasi zivu glavu, zbog mokre staze, zbog trave, zbog neravnina..

U drugom testu sam stavio dizne 150 nitra, dobar start, druga brzina prerano okidanje nitra BUMMMM :icon_eek: (imam na podu supljinu od starog šaltebla pa sam tu vidio bljesak ispod auta :D) i kada sam izasao iz auto prvo gledam tu kod prednjeg dijela da vidim jeli sa rezervoarom i crijevima sve ok jer mi se ucinilo da je tu nesto puklo a neko iz publike dobacuje "HALOOO NAZAD TI JE MOTOR" :lol::lol::lol: ..

Eksplodirao je usis i sva moguca crijeva i vakumi su poispadali :icon_eek: , vec sam ocekivao plav dim iz auspuha i ostala sranja kao u Gradisci kontajuci da sam sasuo i ovaj motor.. Ispostavilo se da je crkao maf i pukao precistac uljnih para..

U parku smo ga uspjeli osposobiti sa raznim improvizacijama :D i odlucio sam voziti dalje pa koliko moze i eto isao je 14.04 polu ispravan..

Kako je zapoceo dan na kraju sam sretan otisao kuci :cool:



pa bolan dzanko kako ce prije LMM-a stavljati fogger , auuuuuuuuuuuuuuuuuu dobro si proso
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
Lija je napisao(la):
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)

ako ne razumijes sta je covjek htio reci, slobodno procitaj dvaput post, ili triput, nije sramota. nije on mislio da su to losa vremena, ali je mislio da nisu onakva koliko bi ti momci mogli ici, jer ocigledno je da obojica mogu nize...

svaka cast svim ucesnicima, bitno je druzenje, uvijek ce biti nekih nedostataka, bitno je da se nesto radi... ;)

pa eto nije sramota..ali de ti uzmi na na onakvoj podlozi uradi bolje vrijeme sa njegovim golfom...NEMOZE fino Roman kaze nemoze klize puno i nemoze bolje jbt,slobodno uzmi procitaj post dva tri puta pa skontaj sta sam i ja rekao..;)
 
Član
ma ona pista je katastrofa. na stranu to sto klize, nego sam vidio da je na nekim mjestima skroz ispucala. sreca pa nije nikakvih incidenata bilo, ko sto se desilo u Sa prije par god...
 
Početnik
pa eto razumijemo se onda...bas tako pista je losa neravna...znam ja da Roman moze bolje ali ovdje nemoze sigurno i cak mi je obecao da ce PROBATI spustiti na 10.5 ili cak malo nize na nekoj boljoj podlozi..necu vam nista vise rec :D ugl cut ce se dalje...
 
Legend
CESTITKE ucesnicima na rezultatima... biti ce bolje drugi put... :cool:

ostalo nije moj domen, pa neci ni komentarisati... poz... ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
fanatic je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Evo vratih se i ja. Sta da kazem,isao sam da se zabavim i vidim kako mi auto ide. U pocetku me kisa j*ala strasno,gume uzas plasticne,nisam mogao krenut,kasnije se suhnula i najbolje vrijeme 16.3 sa 0.6 rekacijom,zadovoljan :)

Eh sad,zalbe.

Prvo,sto nisam ni skonto kad se dogodilo,tek mi naknadno rekli i skonto sam kad mi se covjek izvinuo. Naime,kasnio sam malo na trku i Adi (Aditas) bio u blizini sa onim toki-vokijem ,jedan od ovih sa starta na pitanje koji je broj 35,Adi mu dogovorio Honda Civic,ovaj njemu nesto u stilu "pa gdje je majku mu j*em" ,mislim svaka cast stvarno.

Dalje,vozio sam dvije trke,sa Yugom probio u 16 klasu,kasnije uzeo Pug-a 306 i izbacio me bijeli kadjo iz Srbije,haj dobro,j*i je. Kasnije saznajem kako je u finalu jedan probio u 15 klasu ,u polufinalu isto i da sam jel ja dobio trece mjesto. Kasnije su ovi moji isli da se raspitaju,rekose im da,da,potvrdjeno,trece mjesto Erol. Ok,cekam proglasenje,kad nekog drugog prozvase,sta,kako,donosi mi Adi list sa poretkom,kad moje ime na trecem mjestu prekrizeno i dopisano neko drugo. Na sve to,Adijev komenatar je bio "ti si treci u nasim ocima" :icon_rolleyes:

P.S. Adija jedinog izdvajam tamo,tebi Adi svaka cast,da se zna;)

P.P.S. Za ovog momka sa Escrotom,nema sta auto leti,ali nisam dozivio to,al mi drugovi koji su bili na cilju pricaju da je bas podj*avao ljude,malte ne se igrao sa njim, pusti gas,da gas,pusti,da i jos se smijo ljudima u facu,mislim jbg. Naravno ,nek se zna ne opravdam samara il sta se vec dogodilo,samo velim da nije u redu ni od njega tako nesto. Ne kazem nista sto meni nisu rekli,tako da mozda se trko sa prijateljem kad je to radio,no kako god,ok je kalkulisat u nekim odredjenim kolicinama,al bit u mogucnosti vozit bubam 14 klasu,a trkat se u 16,e jbg

Drug, ja sam se bunio, i na kraju sam ja uzeo trece mjesto zato sto ljudi koji su radili izvlacenje mjesta ocigledno nisu bili upoznati s pravilima 100 posto, prvo i drugo mjesto su bili ok izabrali a trece mjesto se ne izabira po politici ma ko je imao najbolje vrijeme pa njega stavi kao treceg nego se kao prvo gleda KRUG do kojeg si dosao pa ako si znaci prosao u 2. Krug i tek ako si u tom krugu imao najbolje vrijeme onda si dobitnik treceg mjesta a ja koliko sam vidio po spisku ti NISI PROSAO NI U DRUGI krug sto znaci nefer bi bilo da mi koji smo prosli u drugi krug nedobijemo nista ( bez obzira jesam li to ja bio ili neki drugi momak ) a ti koji si odmah ispao da odjednom se pojavis na trece mjesto.........

dalje njecu komentarisati na ovo PRAVILA SE ZNAJU SMO IH TREBA PROCITAT I NAUCITI.....

OK onda to vec ima smisla.
I moje vrijeme je bilo 16.49 ,ne 16.8 ,zato mi jeste bilo krivo,jer je receno da si ti imao pola sekunde bolje vrijeme,kako si onda mogao biti u 16 klasi ?
I ja JESAM PROSAO u drugi krug,u prvom sam izbacio pezoa i u drugom me kadett izbacio. Eh sad znaci gleda se vrijeme u drugom krugu koje ja ne znam koje mi je bilo,u prvom sam imao 16.49 ,a za drugi ne znam,moguce da je to ovo 16.8 koje Adi spominje,ako si tu imao pola sekunde bolje vrijeme onda je sve razjasnjeno.

I da kazem odma,ne zelim se svadjat ni skim,bilo i proslo,prvi mi rejs,nisam ni ocekivao neki rezultat i kad me kadjo izbacio nije mi bilo svejedno naravno,ali sta je tu je,samo kad sam 2 sata bio uvjeren da sam treci na kraju zavrsio i cekao do kraja na proglasenje,a mrtav umoran i saznam da nisam,jbg bas se sj*o. Kako god,cestitam ti na rezultatu ;)

Hvala drug,, i tebi extra si vozio za prvi put ja sam imao u DRUGOM KRUGU najbolje vrijeme a to je 16.601 to je to TRECE mjesto...... :D
NO SIKI RIKI sve je ok
 
Član
muha je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Evo i od mene komentar..

Na organizaciju se necu zaliti jer je ova sezona i onako veoma tanka. Pravis auto da vozis 2-3 puta u sezoni :icon_cry:.
Moja ekipa se na vrijeme obezbjedila hranom, picem, friziderom itd pa nismo osjetili te neugodnosti kao dosta ostalih.. I da je bilo hrane i pica onda bi se zalili kako je sendvic 5km ;)

Sto se tice mojih voznji..
Prvi test sa Dinom (mercedes) sam odvezao po blagoj kisi na 100 konja nitra sa vremenom 13.6, od pola staze je bio horor spasi zivu glavu, zbog mokre staze, zbog trave, zbog neravnina..

U drugom testu sam stavio dizne 150 nitra, dobar start, druga brzina prerano okidanje nitra BUMMMM :icon_eek: (imam na podu supljinu od starog šaltebla pa sam tu vidio bljesak ispod auta :D) i kada sam izasao iz auto prvo gledam tu kod prednjeg dijela da vidim jeli sa rezervoarom i crijevima sve ok jer mi se ucinilo da je tu nesto puklo a neko iz publike dobacuje "HALOOO NAZAD TI JE MOTOR" :lol::lol::lol: ..

Eksplodirao je usis i sva moguca crijeva i vakumi su poispadali :icon_eek: , vec sam ocekivao plav dim iz auspuha i ostala sranja kao u Gradisci kontajuci da sam sasuo i ovaj motor.. Ispostavilo se da je crkao maf i pukao precistac uljnih para..

U parku smo ga uspjeli osposobiti sa raznim improvizacijama :D i odlucio sam voziti dalje pa koliko moze i eto isao je 14.04 polu ispravan..

Kako je zapoceo dan na kraju sam sretan otisao kuci :cool:



pa bolan dzanko kako ce prije LMM-a stavljati fogger , auuuuuuuuuuuuuuuuuu dobro si proso

Ja ono sto ne znam i ne diram, znas ko ga je stavio.. Doduse SM me je upozorio da ce crknuti maf ali se nisam mogao nakaniti da ga premjestim :D
 
Član
ko je sretannnn necu dalje sretan je ipak cestitke mom velikom prijatelju i ostalim ucesnicima i naravno pobjednicima.Cestitke i organizatoru i da slijedeci put ako BOG da bude bolje.Djanko zakljucaj idemo druga tema ,najbolje je vjeruj mi ;)
 
Top