SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
E pa stvarno na ovome forumu mozes svasta procitati. Cuj organizator nije odgovoran za osiguranje. Moji momci moj vam je savjet da nista ne organizirate dok ne naucite organizirati utrku, netko ce samo ne daj Boze nastradati ili poginuti pa ce te onda nauciti na tezi nacin! Kad vas daju na sud i kazu da niste na stazi imali hitnu pomoc, vatrogasce, vatrogasne aparate, adekvatno osiguranje kojeg zna se koliko mora biti (evo recimo mi smo platili osiguranju 2800 km za dva dana) statut osiguranja koji se mora prijaviti u policiji, e tek ste onda na*ebali, onda vas nece nikakav boziji Gera izvuci iz govana niti cete ikad ista vise organizirati!
 
Pa hoće li se sjetit neko od ovih organizatora pa stavit rezultate po klasama...
Stavit imena i prezimena i auta i vremena trojice najbržih na trci
Koliko je učesnika bilo?
Ajde ljudi malo se pokrenite i napišite to
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
E pa stvarno na ovome forumu mozes svasta procitati. Cuj organizator nije odgovoran za osiguranje. Moji momci moj vam je savjet da nista ne organizirate dok ne naucite organizirati utrku, netko ce samo ne daj Boze nastradati ili poginuti pa ce te onda nauciti na tezi nacin! Kad vas daju na sud i kazu da niste na stazi imali hitnu pomoc, vatrogasce, vatrogasne aparate, adekvatno osiguranje kojeg zna se koliko mora biti (evo recimo mi smo platili osiguranju 2800 km za dva dana) statut osiguranja koji se mora prijaviti u policiji, e tek ste onda na*ebali, onda vas nece nikakav boziji Gera izvuci iz govana niti cete ikad ista vise organizirati!

Jesi li ti skontao ikako o cemu je rijec... sve sto si naveo je bilo tu. Ne lupetaj. Organizacija je bila.. Racing team i Gera. jedan je bio zaduzen za jedan dio drugi za drugi dio. Jesi li sada skontao ili ti treba ponovo napisati???

:icon_mad:
 
Član
trizex je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ljudi, ruku na srce, jeste bilo propusta, al' da se momci nisu potrudili ne bi ni bilo nikakvog SRa u skorije vrijeme u BiH.....po meni glavni problem je bio nedostatak hrane/pica (mada je bilo i toga, i to dzabe, u onom plavom satoru kraj starta :) ), i ogromne pauze u utrkama, mimo toga, odlicno okupljanje, kamaru poznate raje......:cool:

Nahranim te i okrepim i ni javno hvala samo se ti zali, dabogda ti to prisjelo jesi cuo :icon_biggrin:

Ojjj, svaka rijec na mjestu, stid me sad :D JAVNO HVALA cika Davoru na picu i hrani koji su me odrzali medju zivima :D
Drago mi je da uvidjas vaznost frizidera sa hladnim pivama i SARENIM sendvicima :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
repo povzio 11,5xx koliko znam...
sejo vozio 14.0xx..
nisu to tako spektakularne voznje...

i bili su sami u klasi to jest nisu imali konkurecniju... mislim svaka cast za auta itd al koji k toliko cestitate kad se nisu imali konkurenciju...

Drug, kolega, poznaniku s foruma, korisniče foruma... kako god hoćeš da te nazovem, kako ti odgovara... 11.5 ti nije spektakularno vrijeme? gdje ti pratiš street race scenu pa vrijeme od 11 i pol sekundi nije spektakularno? 14.0 ti isto nije spektakularno? kad ćeš ti odvesti 14.0 na 402 metra mene interesuje... ?

Vozili sami u klasi i tebi to nije za čestitke... ? nisu imali konkurenciju... nije do njih, to i jeste žalosno što nisu imali konkurenciju, što nam je street race scena slaba, i zato im treba čestitati što su imali ponuditi raji vremena koja su napravili...

Mislim stvarno, nejasno mi je skroz iz kojeg ti ugla gledaš na sve to... nemoj mislit da imam išta protiv tebe ili nešto slično, suprotno od toga svega... ali me ova tvoja izjava hladna kao led dirnula pa sam morao napisati sve ovo...

Bez ljutnje molim te i dizanja tenzija, ali je tako... s dobrom namjerom sam odgovorio, da malo otvoriš oči prema ljudima koji se bore i slažu svoja auta da bi pravili što bolja vremena.


Čestitke učesnicima i pobjednicima ;) Organizacija kako vidim slaba skroz... izgleda taj Gera opet bio previše umiješan... ljudi malo to ozbiljnije prihvatite kad već imate uslove za održavanje utrka... radite utke s nekim drugim ljudima, ozbiljnijim pa će više ljudi posjećivati iste.

pozz. :123:

rodjak ti si polupo loncice... jesil vidjeo gdje da ja omalovazavam rad ovih ljudi... napisao sam svaka cast na autima i sve al koji k* ih ljubite u guzicu i pisete zasluzeno prvo mjesto itd itd kad nije bilo konkurencije nisu se ni borili... sve je to super al nisu spektakularne voznje za njih same... sejo vozi okruglih idealnih 13 shto nije napravio i kazem nije spektakularno... moze on i bolje i vozit ce i bolje... i vozio bi i bolje da je imao konkurenciju....

repo je najavio oabranje rekorda i koliko znam vozio je u osjedku 10,xxx tako da opet nije spektakularno meni... vjerujem da je imao nekog da mu se suprotstavi vozio bi ispod 11.5 ovako nije morao shto je shteta za mene a ne za njega...

opet ponavljam svaka cast njima i njihovim autima jer znam kako idu samo mi je zao shto to nisu demonstrirali u zivinicama al razumijem opet nemaju konkurencije shto unistavat auto za OCI PUBLIKE....
 
Početnik
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)
 
Član
E konacno da i ja nesto napisem ovo je bilo smjesno i sprdancija na nivou predskolskog uzrasta kao sto su i pokazale nagrade u mom slucaju za 2 mjesto u klasi 16 nagrada je bila pernica sa bombonama hmmmmmmmm to sam dobivao od deda mraza u skoli al ok idemo dalje 40-tak auta i trka pocinje u 3 sta da ste imali kao u mostaru ili osjeku 100tinjak auta morali bi naredni vikend voziti zatim nekoliko puta sam licno ja molio ORGANIZATORE da ociste desnu traku jer na pola staze prestaje ograda (sta nestalo vam za ograde?) i tu su ljudi u mojoj traci i ja moram voziti slalom nisam se ja prijavio na trke spretnosti sve u svemu ocaj,tuga i zalost ovo ce uskoro dovesti do kraja street race-a jer postaje bolesno lose!

Molim vas u svoje ime nemojte vise organizirati trke i patiti ljude ucinili biste svima uslugu!
 
Član
Lija je napisao(la):
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)

ma pardon rekao je ovaj na razglas kad je repo startao "COVJEK JE DOSAO DA OBORI REKORD BIH I RADI NJEGA SMO OTVORILI KAPIJU" ITD ITD... moja greska mozda je ovaj bezveze laprdo...

ja kazem SPRAM MOJIH OCEKIVANJA nije spektakularno... k* me boli jel to spektakl nekom drugom jer ja sam ocekivao 10 sec ili jako niskih 11 al isto tako repo ce to shvatit jer uradio je shta je mogao a ja sam mogo ocekivat i 5 sec pa da budem nezadovoljan da odvozi i visokih 9 :pPP

shta ste se uhvatili moje izjave tumacite je svojevoljno a dobro znate shta sm htjeo napisat... ko kakvi glasnogovornici ne tice se vas ova izjava-.. ja sam siguran da i repo i sejo razumiju o cemu govorim i da oni to mogu puino bolje i da su im auta spremna na puno vise, opet je njima kaapa dole shto su se i pojavili i shto imaju auta spremna za toga... ocekujem spektakularnije voznje u osijeku...
 
Član
pike mogu oni puno vise da su na pravoj stazi jer na ovoj je ne moguce voziti otisla je staza u pm i tesko je krenut jer je start neravan i poskakuju auta imak ovo je staza napravljena od ploca betonskih nije u komadu pa tako i trava raste posred staze :icon_biggrin:
 
Član
jojo je napisao(la):
pike mogu oni puno vise da su na pravoj stazi jer na ovoj je ne moguce voziti otisla je staza u pm i tesko je krenut jer je start neravan i poskakuju auta imak ovo je staza napravljena od ploca betonskih nije u komadu pa tako i trava raste posred staze :icon_biggrin:

ma sve 5 razumijem ja to al ja sam ocekivao vise i jbg dosao sam kuci nezadovoljan... kratko i jasno...
 
Član
jojo je napisao(la):
E konacno da i ja nesto napisem ovo je bilo smjesno i sprdancija na nivou predskolskog uzrasta kao sto su i pokazale nagrade u mom slucaju za 2 mjesto u klasi 16 nagrada je bila pernica sa bombonama hmmmmmmmm to sam dobivao od deda mraza u skoli al ok idemo dalje 40-tak auta i trka pocinje u 3 sta da ste imali kao u mostaru ili osjeku 100tinjak auta morali bi naredni vikend voziti zatim nekoliko puta sam licno ja molio ORGANIZATORE da ociste desnu traku jer na pola staze prestaje ograda (sta nestalo vam za ograde?) i tu su ljudi u mojoj traci i ja moram voziti slalom nisam se ja prijavio na trke spretnosti sve u svemu ocaj,tuga i zalost ovo ce uskoro dovesti do kraja street race-a jer postaje bolesno lose!

Molim vas u svoje ime nemojte vise organizirati trke i patiti ljude ucinili biste svima uslugu!

Molim ja tebe fino, u moje licno ime.. nemoj vise ti voziti kada se organizuje u ovom aranzmanu. Svaki put kada si rekao, ja sam proslijedio informaciju i pista je ociscena. Ali, dzaba sve kada ljudi opet izlaze. Iduci put vjerovatno ce tu biti ograda, ali da... tebe iduci put nece ni biti.. jel tako?

Doduse samo su prva mjesta imali nagradu od strane startnina...
Ti si dobio ko i svi poklon paket neki od onih iz Dunlopa ili ASA-auta
 
Član
Ne nece me biti kao ni mnogih a i ovako ste spali na bjednih 40 vozila i ok neka je nagrada od sponzora nek se onda i oni stide nije ovo skolska priredba znali su da sponzorisu trke a ne dodjelu poklona deda mraza i djaba sto si ti prenio kad se nista ne uradi a ja da udarim nekoga ja sam kriv ne ti al ok mene nece biti na vasim trkama tako da djaba pisem al mene bi licno bilo stid opet organizovati:icon_evil:
 
Legend
Aditas je napisao(la):
jojo je napisao(la):
E konacno da i ja nesto napisem ovo je bilo smjesno i sprdancija na nivou predskolskog uzrasta kao sto su i pokazale nagrade u mom slucaju za 2 mjesto u klasi 16 nagrada je bila pernica sa bombonama hmmmmmmmm to sam dobivao od deda mraza u skoli al ok idemo dalje 40-tak auta i trka pocinje u 3 sta da ste imali kao u mostaru ili osjeku 100tinjak auta morali bi naredni vikend voziti zatim nekoliko puta sam licno ja molio ORGANIZATORE da ociste desnu traku jer na pola staze prestaje ograda (sta nestalo vam za ograde?) i tu su ljudi u mojoj traci i ja moram voziti slalom nisam se ja prijavio na trke spretnosti sve u svemu ocaj,tuga i zalost ovo ce uskoro dovesti do kraja street race-a jer postaje bolesno lose!

Molim vas u svoje ime nemojte vise organizirati trke i patiti ljude ucinili biste svima uslugu!


Molim ja tebe fino, u moje licno ime.. nemoj vise ti voziti kada se organizuje u ovom aranzmanu. Svaki put kada si rekao, ja sam proslijedio informaciju i pista je ociscena. Ali, dzaba sve kada ljudi opet izlaze. Iduci put vjerovatno ce tu biti ograda, ali da... tebe iduci put nece ni biti.. jel tako?

Doduse samo su prva mjesta imali nagradu od strane startnina...
Ti si dobio ko i svi poklon paket neki od onih iz Dunlopa ili ASA-auta



Jarane... nemoj opravdavat bogati. Pernica i bombone, pa dao 50 KM i dobio pernicu i bombone :lol::lol::lol::lol:


Nemoj svegati.... Gera da je neki covjek pustio bi da jos neko organizuje SR, a nije j*e sojke djabe. Berni Berni pusti ba da jos neko napravi SR, netrebaju nama pare, bolan imamo mi dovoljno. Ono prosle godine je bilo supacki skroz.:icon_mad:
 
Član
Pa negdje nema ni pernice za drugo mjesto, ne znam sta se zalite toliko odjednom. Drugo ako nije ni pehara bilo, samo pernica, to jest beze onda :icon_biggrin:

jojo javi ti nama koliko ti je odvozio Golf sad? :D

Sto se repe tice, on nije u TZ dosao da obara rekord BiH, jer je rekord BiH oborio u Osijeku. On je tu dosao kao rekorder, to jest najbrzi iz BiH :icon_biggrin:
 
Top