SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Legend
sto se tice manifestacije organizacija je stvarno bila losa,ali eto kako Aditas kaze,sl.mjesec bi trebala biti jos jedna trka u njihovoj organizaciji bez gere,pa ja mislim da ce biti bolje nego ovaj put(sretno momci).Ali opet u drugu ruku dosao sam radi druzenja i upoznao dosta raje sa foruma,koje nisam prije znao,cestitke duloxu na osvojenoj klasi 17,erolu kojem je malo trebalo:D,i svim ostalima,druzili se s repom i svom ostalom rajom s parkinga,ispravljali malo brava i tako,uglavnom solidno bilo:icon_biggrin:
 
adi187 je napisao(la):
A jest da je slaba organizacije al eto dobro je da se ista desava da se raja malo okupi na jednom mjestu :icon_smile:

Vidjeno dosta ljudi sa foruma... :icon_smile:

Na dB-u dosta dobra ekipa, pozdrav svima da ih ne nabrajam dosta ih je bilo :D;):cool:
I hvala Muhi sto je izasao u susret pa organizovo dB inace ne bi ga nikako ni bilo...


Uploaded with ImageShack.us

Uz ulaz od 5 KM je mogo biti parking makar gratis :icon_rolleyes: jos je neko drifto po onoj rizli vidim prasina po autima kad sam doso cisto bilo :D,kad se vec plati parking mogo bi biti malo i osiguran :icon_confused:


Ervixov focus je moc :cool:bas svjetski izgleda za stayl i nema konkurencije kod nas :icon_smile::cool:

HVALA Adi druze, ima jos par sitnica da se odradi sto je odavno vec kupljeno;)
 
Član
Meni extra bilo vidio par auta sa BHT lose je sto nie nist bilo za pojesti


Crveni Ford Escrot u njemu GSi motor po meni najjaci bio izj*o ljude svaka mu cast
 
Član
Ljudi, ruku na srce, jeste bilo propusta, al' da se momci nisu potrudili ne bi ni bilo nikakvog SRa u skorije vrijeme u BiH.....po meni glavni problem je bio nedostatak hrane/pica (mada je bilo i toga, i to dzabe, u onom plavom satoru kraj starta :) ), i ogromne pauze u utrkama, mimo toga, odlicno okupljanje, kamaru poznate raje......:cool:
 
Legend
trizex je napisao(la):
Ljudi, ruku na srce, jeste bilo propusta, al' da se momci nisu potrudili ne bi ni bilo nikakvog SRa u skorije vrijeme u BiH.....po meni glavni problem je bio nedostatak hrane/pica (mada je bilo i toga, i to dzabe, u onom plavom satoru kraj starta :) ), i ogromne pauze u utrkama, mimo toga, odlicno okupljanje, kamaru poznate raje......:cool:

Djes ti bio to :lol:
 
samo su mi smetale velike pauze izmedju utrka, a to je vjerovatno zbog malog broja takmicara, pa se moralo razvuci. i mogao se bolji razglas naci, da znam koliko je vozio..
ali kolko cesto sr-ove u bih imamo, dobro je..

i mozda malo manje sunce da je grijalo :D
 
Član
bio,, vidio,, ogladnio... steta sto nisu mogla auta uc da se vidi cije je koje auto...al et,, organizacija je mogla bolje,, samo sam gledo kako ce onaj s audi-0m sto je drifto na parkingu udarit u neko auto :S.. al et .. vidjelo se dosta,, sto i jest bio cilj =)
 
Član
repo povzio 11,5xx koliko znam...
sejo vozio 14.0xx..
nisu to tako spektakularne voznje...

i bili su sami u klasi to jest nisu imali konkurecniju... mislim svaka cast za auta itd al koji k toliko cestitate kad se nisu imali konkurenciju...
 
Član
a je katastrofa je bilo cekanje izmedju trka...stvarno previse...
bitno je da se druzimo vidimo raju upoznamo se.....cestitke pobjednicima bice bolje drugi put;)

uz malo vise truda, reda i discipline moze to puno bolje biti;)
 
isao i ja probat neke stvari..
na kvalifikaciji na mokroj stazi vozio sam 13,3.. nakon toga nesto eksperimentisao i imao na jos 2 kvalifikacije 13,6 i 13,8 ..
kako su kvalifikacije zavresene ustanovio da sam jedini u 13 klasi..
htio sam za publiku pokusat napraviti bolje vrijeme, ali ali zbog nekih problemcica s nitrom u voznji solo u 13 klasi odvezao samo 14,0...

organizaciju ne bih komentarisao, dosao sam da vozim, vozio sam i to je bitno.. recesija je i malo je trka pa i ovako sto dobro dodje..

cestitke svim takmicarima..
pozz
 

JD.

Član
kako je "ozbiljno" zvucala organizacija na ovoj temi, tako i trka ispade na kraju :lol:

znaci jos malo pa ce se i nozevi i pistolji povlaciti na trkama :lol: napreduje SR scena nema sta :D
 
moglo je biti dosta bolje organizovano ali opet nije toliko lose bilo je dosta raje i vidio sam dosta auta sa foruma nisam stigao nikog upoznat ali bice prilike nadam se;)
extra izgleda onaj ford focus svaka cast:cool:
 
Top