SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Početnik
ma dobro SR je bio onako..nije ni lose nije ni extra,al hajd nismo bolje ni zasluzili :D ugl bitno je druzenje sa rajom za nas koji gledamo,za ove koji voze bitno je nesto dr..nek se zivo i zdravo a race-a ce bit i dalje..;)
 
Član
Lija je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Lija je napisao(la):
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)

ako ne razumijes sta je covjek htio reci, slobodno procitaj dvaput post, ili triput, nije sramota. nije on mislio da su to losa vremena, ali je mislio da nisu onakva koliko bi ti momci mogli ici, jer ocigledno je da obojica mogu nize...

svaka cast svim ucesnicima, bitno je druzenje, uvijek ce biti nekih nedostataka, bitno je da se nesto radi... ;)

pa eto nije sramota..ali de ti uzmi na na onakvoj podlozi uradi bolje vrijeme sa njegovim golfom...NEMOZE fino Roman kaze nemoze klize puno i nemoze bolje jbt,slobodno uzmi procitaj post dva tri puta pa skontaj sta sam i ja rekao..;)

a nisam znao da romanu treba PR manager... ako nisi primjetio mi smo MALO duze na ovom forumu od tebe i MALO duze pratimo projekat romana i nama je jako drago shto je on uspjeo nakon kise neuspjeha i omalovazavanja i bili smo na makar 10 sr-ova na ciljugama tako da nema potrebe da nas uvodis u program... emir je bash razumio ono shto sam ja napisao i kako sam to mislio...

zivio...
 
Član
Bitnije od svega e to da se sr organizovao uopste sta kako i to me ne zanima ali konacno i sr jbte prodje ljeto :cool:
 
Član
nije bitno da je bio bitno je da se konacno ovoga uhvate ljudi sa znanjem kao SRCS ne bi ih djaba zvali u osjek da organizuju a to je najbolji sr u regij vjerovatno ima jos sposobnih ljudi kao sto su oni,a ne da zilo koji je doso da vozi trci okolo i saziva raju jer boze nisu imali ni razglas kako treba nego neko cudo koje se cuje u krugu od 20m daj konacno napravite nesto kako treba i da valja a ne samo gledat da se uzmu pare :icon_mad:

ja vise necu kenjat al samo zelim da nas svate ozbiljno jer ulazemo sve u auta i dodjemo da nas neko zajebava hmmmmmm to nije moguce ima ovdje extra ljudi koji znaju kako se ovo radi i sta treba pozzz za njih prepoznat ce se
 
Član
mene samo interesuje zasto su ovi iz sarajeva to uzeli da organizuju?
prosle godine su piemonte za*ebali i to taj cica pokvareni
pustite nasim ljudima nas reon a vi se drzite svog
vjerujem da ce se bolje snaci zato sto poznaju kraj zna kakvi su ljudi i sta se moze sve uraditit
 
Početnik
ADO MOSTAR je napisao(la):
toplu vodu tom ga vodom treba polit.
A sad oko rekorda.
Roman Jurišić Repo u Osijeku je imao vrijeme 10.7xx i tako postavio najbrže vrijeme Bosne i Hercegovine po mjernim uređajima Street race club-a Sarajevo i to je zvanično isto kao što je zvanično i to da je Siniša Basta u Banja Luci postavio vrijeme od 10.5xx ali na nekim drugim mjernim uređajima ne na ovim na kojim se pravi BH top lista.


koliko ja znam, to 10.5xx je vrijeme auta, a ne ukupno vrijeme sa reakcijom. ono sto se racuna je ukupno vrijeme
ako grijesim ispravite me, i onda ponudite koje je vrijeme auta bilo, ako je 10.5 ukupno vrijeme

evo mi smo se vratili tek sada veceras iz Tuzle

ja sam osvojio klasu 11 sa vremenom 11.5 sec, receno mi je da mi je reakcija bila (namjerno sam kasnio sa reakcijom da se nebi slucajno desio red light kad sam vec sam u klasi, cemo odbaciti novac i naslov) 0.9 sec, sto bi znacilo da je vrijeme auta 11.1

to je odlicno za onakvu stazu (samo sto povrce ne raste na njoj, sve je od pukotina), auto mi je klizao kao lud i po suhom, zato onda imam turbo rupu kad saltam u drugu brzinu, cak mi je i druga mislim proklizavala, katastrofa

kad prodjem cilj, dok sam kocio, imao sam osjecao da cu se prevrnuti

sve u svemu nama je ok bilo, zaj*avali smo se citav dan i tako :D

vidim da se prica oko propusta organizacije, meni su organizatori odmah i prije trke rekli da je ovo njihova prva utrka i da daju sve od sebe koliko se ovaj tren to moze, prema tome, na njima je da propuste rijesavaju za naredne utrke, koje cu svakako doci voziti ako budem spreman
 
Član
HONEY je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
toplu vodu tom ga vodom treba polit.
A sad oko rekorda.
Roman Jurišić Repo u Osijeku je imao vrijeme 10.7xx i tako postavio najbrže vrijeme Bosne i Hercegovine po mjernim uređajima Street race club-a Sarajevo i to je zvanično isto kao što je zvanično i to da je Siniša Basta u Banja Luci postavio vrijeme od 10.5xx ali na nekim drugim mjernim uređajima ne na ovim na kojim se pravi BH top lista.


koliko ja znam, to 10.5xx je vrijeme auta, a ne ukupno vrijeme sa reakcijom. ono sto se racuna je ukupno vrijeme
ako grijesim ispravite me, i onda ponudite koje je vrijeme auta bilo, ako je 10.5 ukupno vrijeme

evo mi smo se vratili tek sada veceras iz Tuzle

ja sam osvojio klasu 11 sa vremenom 11.5 sec, receno mi je da mi je reakcija bila (namjerno sam kasnio sa reakcijom da se nebi slucajno desio red light kad sam vec sam u klasi, cemo odbaciti novac i naslov) 0.9 sec, sto bi znacilo da je vrijeme auta 11.1

to je odlicno za onakvu stazu (samo sto povrce ne raste na njoj, sve je od pukotina), auto mi je klizao kao lud i po suhom, zato onda imam turbo rupu kad saltam u drugu brzinu, cak mi je i druga mislim proklizavala, katastrofa

kad prodjem cilj, dok sam kocio, imao sam osjecao da cu se prevrnuti

sve u svemu nama je ok bilo, zaj*avali smo se citav dan i tako :D

vidim da se prica oko propusta organizacije, meni su organizatori odmah i prije trke rekli da je ovo njihova prva utrka i da daju sve od sebe koliko se ovaj tren to moze, prema tome, na njima je da propuste rijesavaju za naredne utrke, koje cu svakako doci voziti ako budem spreman



najkonkretnije objasnjenje... vidjeo sam da je pokasno start bio nakon svijetla... iskreno sam mislio da ces mozda ponovit voznju onako za publiku... al jbg tako je kako je radi tvoje voznje sam i dosao na stazu inace nebih ni napustao krevet citav dan... nadam se da nisi pogresno shvatio moje komentare gore... KAO NEKI...


vise srece drugi put i sa stazom i svime... pozz
 
Početnik
ADO MOSTAR je napisao(la):
Opet ide ona stara priča oko rekorda BIH.


sada sam provjerio na DRAG MASTERS stranici rezultate i najbolje Bastino vrijeme u nedelju u Banja Luci je 10,789 (to je sa reakcijom, ukupno vrijeme)

rekord BiH je moj ovaj tren, to je 10,739 vozeno u Osijeku
prema tome organizator sada u Zivinicama nije nista pogrijesio kad me je najavljivao

dali ce rekord biti popravljen ispod 10.7, ovisi o nama dvojici vozaca
 
Početnik
Pike_gti je napisao(la):
Lija je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Lija je napisao(la):
kako ce Repo najavit obaranje rekorda molim te...kad je covjek fino rekao da podloga nevalja kurcu i da ce bit zadovoljan sa nekih 11 sec...pred mojim ocima je rekao dok smo razgovarali,rekao je da ce tjerat na oko 11 sec ali nije uspio jer je previse klizao na startu...i kako nije spektakularno molim te 11.5 sec po tebi nije spektakularno..nema ljutnje ;)

ako ne razumijes sta je covjek htio reci, slobodno procitaj dvaput post, ili triput, nije sramota. nije on mislio da su to losa vremena, ali je mislio da nisu onakva koliko bi ti momci mogli ici, jer ocigledno je da obojica mogu nize...

svaka cast svim ucesnicima, bitno je druzenje, uvijek ce biti nekih nedostataka, bitno je da se nesto radi... ;)

pa eto nije sramota..ali de ti uzmi na na onakvoj podlozi uradi bolje vrijeme sa njegovim golfom...NEMOZE fino Roman kaze nemoze klize puno i nemoze bolje jbt,slobodno uzmi procitaj post dva tri puta pa skontaj sta sam i ja rekao..;)

a nisam znao da romanu treba PR manager... ako nisi primjetio mi smo MALO duze na ovom forumu od tebe i MALO duze pratimo projekat romana i nama je jako drago shto je on uspjeo nakon kise neuspjeha i omalovazavanja i bili smo na makar 10 sr-ova na ciljugama tako da nema potrebe da nas uvodis u program... emir je bash razumio ono shto sam ja napisao i kako sam to mislio...

zivio...

eto sad znas :D a to sto si ti duze na forumu to nema apsolutno nikakve veze,ja sam samo prenio Romanove rijeci,a ti slobodno zaobidji moje postove i nemoj ih citat ako ti nesto nestima OK...ajd vozdra i tebi...;)
 
Top