SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Normalno da je do organizatora!!! Gdje je policija,ovi sto udaraju su ih otjerali,gdje je hitna obavezna na svakoj manifestaciji,gdje je obezbjedenje???? Ne daju da se rostilja na pisti ali pijano dernecenje i podjebavanje ljudi,hodali goli po pisti,necu ja uvoditi red nego orgaizator njegava trka njegova pravila ???? Noke bgt...
 
Član
auuuuuuuuuu vidim da je bilo vatreno.....

na svakom javnom okupljanju,proslavi,rostilju,rejsu,svadbi i drugim ceremonijama jedini i pravi lijek protiv ovakvih incidenata je preventivno uklanjanje likova koji buču i riču kao da su na koridi,organizovano preventivno uklanjanje na nacin da se sakupe ljudi iz organizacije i obezbjeđenja (ako to postoji uopste) i da ''lijepo'' zamole doticne da napuste teren,lokal itd....inace UVJEK dođe do tuce i sranja i onda je kasno.
Evo ja sam planirao sa zenom doci ali sprjecio me posao.
Nije da sam pritivnik tuce,treba nekad malo i to,cisto da se ne izađe iz forme ;) ali brate za sve ima vrijeme i mjesto....
ja da sam bio ja se NE bi mjesao jer nikog ne poznajem.....niti znas o cemu se radi ni niki vrag....:icon_rolleyes:

samo me zanima....jel pokrenut kakav postupak protiv doticnih jer se na snimku lijepo vidi ko sta radi :icon_question:


ne zelim zauzeti niciju stranu alo koliko vidim gdje god ima rejs i slicno Muha se spominje kao inicijator,kao podrska,kao ekipa.....nesto ne vjerujem da je on sklon upropastavanju takvih događaja....:icon_rolleyes:

Cestitke vozacima...vidim bilo je jake ekipe....:123:


EDIT:vec mi je neko davno sapnuo da dole ne treba ici...evo sta google izbacuje pod ''tuca u zivinicama''
http://www.google.ba/search?q=tuca+u+zivinicama&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&client=firefox-a
 
trizex je napisao(la):
Nije Nermin ni govorio o njima, to je neminovno da su picke cim se tuku kao copor, nego je mislio sigurno na publiku i druge sto se nisu umijesali

da triza,tako..nisi me razumio bekire...nije se znalo kako treba ni ko je umijesan...

a ovo je jeste sramotno svakako,ali ovi ljudi da su bili i u mostaru pokusali bi isto napraviti,pojedinci su cekali iskru i dobili je....a organizacija je napravila propust ali ima medju njima ljudi koji su se (ja sto sam vidio )potrudili i zvali u pomoc policiju...
organizaciju krivim jer nije bilo obezbjedjenja...
a ovi sto su pravili probleme dolaze cesto na pistu i razbijaju flase na po staze,kupe auto za 3-4 hiljade i onda kez od uha do uha i ajmo pali gume...
 
Član
trizex je napisao(la):
Nije Nermin ni govorio o njima, to je neminovno da su picke cim se tuku kao copor, nego je mislio sigurno na publiku i druge sto se nisu umijesali

Sa P**** sam mislio na njih "BMW COPOR TZ" a ako je neko od njih i regan ovdje stvarno, ispao bi veci mudonja kad bi se javio sa par rijeci izvinjenja za ove momke nego sto cita i suti iza svog monitora...
Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, alkohol je tu kriv za vecinu stvari koja se izdesavala i sve bi se ovo lako izgladilo da se uputi koja rijec izvinjenja od tih "ljudi", a hvala bogu vise je nas kojih ce uzdizati SR BH scenu....
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ma baš? Evo na našoj zadnjoj utrci u subotu veče svi smo bili pijani uključujući i voditelja i vozače i gledaoce i ni jednog jedinog incidenta. Pitam se zašto.

Ovo je samo potvrda onoga što ja govorim ima 5 godina. Korida na kvadrat.

Potvrda je nažalost OPET stigla. :icon_eek:

Ovo mi je promaklo... Bez uvrede Goca ali fakat imam utisak da si jedva cekao da se desi neko sranje da bi se odmah nasrao na organizaciju...
Konkretno, tema gdje ste najavili mostarsku trku u 10. mjesecu vam bukvalno visi mrtva i nisi se jos udostojio da odgovoris na milion upita o konkretnom datumu trke koju ste najavili da cete napraviti al, kad treba popljuvat drugog, odmah si stigao da se javis i medju prvima napises komentar...
 
Član
DAJte ljudi stavte još kakvije klipova da malo gledamo
neće[/color]mo valjda samo o tuči pričat ljudi smo nismo životinje
 
Član
Pa dok se neko ne udostoji da se javi,da se izvine momku ispred organizatora,mislim da o tome i treba da se prica,kakav propust covjece hejjjj,ubili su fine momke,ni krive ni duzne...
 
Član
Neznam,mislim da je ovo upropastilo cijeli dogadjaj!
Jer masa ljudi je napustila pistu nakon ovoga,ukljucujuci i ekipu AMK Carbon!
Neznam nekako je zasjenilo kompletnu trku ovaj nemili dogadjaj,organizacija trke je stvarno bila dobra,
znaci znalo se sve sta se desava,kako se desava,ono malih propusta uvijek bude,cekanja uvijek bude,jbg nemoze se to zamjerati,ali najveci propust se desio ne na trci nego na organizaciji osiguranja javnog skupa!
Koliko sam razumio,policija je bila tu placena do 3 da bude i licno sam bio prisutan kada su se bunili i kao pitali kad ce zavrsiti ovo da oni idu,i predstavnik BIHAMK-a je sa njima pregovarao i rekao da nije problem da ce platiti jos jednu smjenu samo da ostanu na dodgadjaju,ali i ta dvojica sto su bila tu ocigledno im je bilo krivo sto nisu mogli kuci u 3 sata pa ih je bolio k za tucu i sve sto se dogadjalo!

Neznam,krivo mi je pravo sto se ovo desilo jer je trka bas bila OK i vrijeme je posluzilo i bilo je dosta raje!
 
Početnik
zar trke 402m BIHAMK ikako organizuje ....

ja koliko poznajem cak dobio info od njih da oni tu nece uopce da se petljaju ...znaci bihamk i 402m - to nepostoji ...
 
Član
moje misljenje a i vidim na clipu, cim sam dosao stekao sam iskustvo da je ovaj seljak s "calama" sto vozi bijelu skodu octavio pravi SELJAK i vidim ga u clipu dakle da se i on bije, ZABRANIO BI MU DOZIVOTNO DA VOZI IGDJE U BIH.. moje misljene.. pozz
 
Početnik
svi ste jaki na rijecima, i ovo je ono o cemu ja pricam, na tastaturi su svi najpametniji, kad cita covjek rekao bi pa nema sta ovi ljudi rade ovde trebaju biti vrhunski stratezi i naucnici..

jos jedna potvrda " virtualnog" mangupluka,

JA sam priletio da pomognem momku iz Sarajeva kojeg poznajem a koji je bio napadnut , i nisam gledao ko je okolo, sta ima , jel ima pistolj , noz, stangu..

Bolio me ***** u tom trenutku jer sam htio pomoci covjeku u nevolji, sa kojim se poznajem kao i sa 80% ljudi ovde na forumu, i kontam haj reko ako bude sranja ima nas pa cemo zajedno .. ali ***** , svi su ostali sa strane , na snimku se vide tacno ti ljudi koji su inace ovde na forumu kako stoje sa strane i gledaju....

svaka Vam cast.... virtuelni mangupi

svaka cast silvestaru, svi ostali koji su bili gore crta..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top