SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
ja sam mislio da je ovaj seat brzi... Izgleda da je imao nekih problema u trci!!!

Prepao se Jarge kad je okino vrijeme i zado mu zadacu a u strahu su kratke noge....pardon, tockovi :lol:
 
Administrator
nego de vi meni recite, barem ko je bio na trci je li komentator grijesio ili ja nisam u pravu... koliko znam klasa 18 je 18 + sekundi... je li tako?? jer navodim rijeci komentatora: vrijeme 16,05 sec idealno za 16-tu klasu??? i cijelo vrijeme je grijesio u vezi klasa
 
Član
bio sam u zivinicama i proslog mjeseca i juce..citav dan..otisao sam sinoc oko pola osam...bio sam sa takmicarima iz hrvatske i srbije...sumnjam da ce ikad vise doci:icon_sad:..
drugo, pricao sam sa jednim tipom i rekao mi je za onog sto se skidao go...taj se nece smiriti dok nekog ne ubode nozem:icon_question:
vise je proveo vremena u zatvoru nego vani:icon_confused:
a nakon tuce pored mene je prosao neki mali decko oko dvadesetak godina, drzeci se za torbicu oko struka, govoreci nije bilo potrebe da je vadim..mislio je na kiflu ako se ne varam ili....
jbga, zao mi je sto se onako zavrsilo:icon_sad:
mozda mi nekad udjemo u evropu, ali je jedno sigurno...evropa nece nikad uci u nas;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
nego de vi meni recite, barem ko je bio na trci je li komentator grijesio ili ja nisam u pravu... koliko znam klasa 18 je 18 + sekundi... je li tako?? jer navodim rijeci komentatora: vrijeme 16,05 sec idealno za 16-tu klasu??? i cijelo vrijeme je grijesio u vezi klasa

Idealno vrijeme za 16 klasu je 16.00 s, ali i 16.05 je skoro idealno tako da ne kontam zasto je tu pogijesio:icon_question:
 
Član
gledam ponovo klip gdje udaraju momka, nemogu vjerovati stvarno da se ovako nesto desilo, ja bi im zabranio dolazak uopste na ovakav neki dogadjaj, a ko je ovaj momak sto su ga oborili na pod i izudarali? jeli s foruma?
 
Član
esso_sa je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ma baš? Evo na našoj zadnjoj utrci u subotu veče svi smo bili pijani uključujući i voditelja i vozače i gledaoce i ni jednog jedinog incidenta. Pitam se zašto.

Ovo je samo potvrda onoga što ja govorim ima 5 godina. Korida na kvadrat.

Potvrda je nažalost OPET stigla. :icon_eek:

Ovo mi je promaklo... Bez uvrede Goca ali fakat imam utisak da si jedva cekao da se desi neko sranje da bi se odmah nasrao na organizaciju...
Konkretno, tema gdje ste najavili mostarsku trku u 10. mjesecu vam bukvalno visi mrtva i nisi se jos udostojio da odgovoris na milion upita o konkretnom datumu trke koju ste najavili da cete napraviti al, kad treba popljuvat drugog, odmah si stigao da se javis i medju prvima napises komentar...

Nema tu nikakve uvrede, istini za volju nisam jedva čekao al sam znao da će doći do nekog sranja kad tad. I je li došlo? Jeste. Jesam li ja bio u pravu sve ove godine? Jesam. Je li organizacija bila živo sranje? Jeste. Kao i uvijek kad se ticalo Mirka Gerha. Samo su ga sad zasrali momački čitava bivša Juga priča o street fight utrci!

Da nije u Mostaru bilo sranja, jeste. Al AK Hercegovina dao 2800 KM za dva dana osiguranja! I to se riješi za čas posla.

Konkretno za ovaj drugi dio si u pravu, mi jednostavno nemamo love da napravimo utrku i vjerovatno je neće ni biti. Moje mišljenje. Jer bolje je da ne pravimo ništa nego da pravimo street fight kao što je bio ovaj. Zašto nemamo love? Jer smo se zadužili na sve strane da bi osigurali vama vozačima i gledateljima da dođu pojedu, popiju i uživaju i ne odu razbijenih glava.

Koridu nećemo da pravimo, treba li nama ovako nešto slično? Ne treba. Bolje ništa nego da me Muha i njegovi proklinju do kraja života :icon_eek:
 
Član
HONEY je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Repo šta ti i dalje sereš po forumu ? i dalje laješ ? nisi smio doći u Živinice na pistu kad je Marin potvrdio dolazak jer znaš i sam i svjestan si toga da je on brži od tebe, pa se čupaš na neke fazone kao i prije, fol kvarovi neki i td... ? čupaš se na rezultat iz Osijeka koji si napravio i znaš da nikad više nećeš to ponoviti. Samo pričaš po forumu kako si ovo kako si ono, a šta si ustvari ? nisi ništa, jedna obična NULA koja sama sebe diže u nebo, i misliš da si toliko velik zbog snage tvoga golfa? nisi iskreno, barem u Mostaru tako kažu, jedan obični kompleksaš za kojeg niko nije rekao finu riječ. Jednog dana kad padneš na dno, bit će svejedno jer neće biti onih kojima će biti žao...



jeste ja i dalje pricam, prvenstveno jer ja uvjek govorim istinu, nisam popuzan i luzer kao ti koji je nakon mojih nastupa ljetos sutao ko zaliven, pizdo

istina je da nisam imao ispravnih svjecica (jer su zadnje 4 nove koje sam imao imale neku gresku), i mislio sma voziti bez nitra. kad sam cuo da Marin 100% dolazi odlucio sam pod svaku cijenu oprobati auto sa nitrom i to je ubilo te 4 stare svjecice koje sam imao, onda vise nisu ni radile bez nitra.
iskreno, nisam htjeo doci voziti bez nitra jer bi tada riskirao poraz, a to zadovoljstvo nebi priustio takvima kao ti i ostalima koji cekaju da me netko pobjedi (sad ste spali na to da cekate da me stranac pobjedi) ni za sve pare ovog svijeta

a to da sam se ja uplasio Calibre je smjesno za reci, da je meni auto bio kao i tokom sezone na punoj snazi nebi me nista zaustavilo da dodjem
stao sam protiv svakog jakog imena i auta koje mi se naslo na putu i sad da se uplasim, hahaha.

vec se radi o tome da si ti popuzan koji pokusava uzdignuti svoje idole pomocu foruma, nebi li netko procitao i povjerovao ono sto ti zelis da narod misli, srecom to nece uspjeti jer sam ja to da demantiram lazi i ljudi su uvjek otvoreno mogli mene nazvati i pitati me i ja svakom odgovorim

nemam ja sta biti svjestan da je Calibra brza kad sam ja imao tu na toj stazi vrijeme auta 11.1 sa neispravnim boost controlerom i rupom na svakom saltanju i losim startom. to samo u tvojim snovima je on brzi. tko ista pravi i misli glavom nece slusat te gluposti

mojih 10 sekundi ne da nemogu ponoviti, vec moj auto moze ici i nisko u 10 i to jako dobro znam i to cu uraditi dogodine bez problema i uzivat cu gledajuci tvoju sjebanu facu luzeru

meni ti nemas sta pricat price, mozes jedino glumiti ovdje neku finocu i pokusavat na kako tako fin nacin iznjet svoje pravo ja, svoj pravi cilj i svoje prave gadosti. meni ti nemas sta objasnjavat, jer ja jako dobro znam koja se igra igra

pljunem ja na tebe i na tvoje prijatelje mostarce koji bi mogli izdati recimo neki prirucnik "kako se prodati za 10 eura", ili "umjetnost zuganja pod utjecajem dugogodisnje ljubomore"
ubi se ja od brige sto takvi nisu rekli lijepu rijec o meni, buahahahhaah :D :D :D

ja sam svoje ove godine pokazao, iako to nece priznati neki bitno je da jako dobro znaju da ja mogu pobjediti i Calibru i svakoga
velike ste mi face dok se morate tjesiti preko foruma i lagati sami sebe i sto je najcrnje, sve to sa tudjim kurcem lupati

i jos nesto, sto se tebe glavonja tice, Marin mi je rekao da takve uopce ne poznaje i da ste mu smjesni. ti lupas njegovim kurcem a i ne znas covjeka niti si mu zanimljiv niti mu mozes biti zanimljiv. bas si jadan majmune
kad postignes 10% onoga sto sam ja onda se javi, a do tada me sudi sa ljudima koji neznaju ni rastavit motor ni mjenjac, ahahha

i svakako pozdravi mamu od mene, reci joj da nije losa bila sinoc

Kako jadno ,nema razlike izmedju tebe i ovih momaka iz bmw tima nakon ove zadnje recenice, Stid me je sto imam nekog ovakog u komsiluku, njegova porodica ti nije nista kriva.
 
Legend
Jako mi ja zao sto se ovo sve desilo... zao mi je radi raje koja je dosla na trke ubrzanja 402 da se takmici, raje koja je dosla da podrzi takmicare... svih onih koji su se trudili da se ovaj sport predstavi u sto boljem svijetlu...

Jedina pozitivna stvar, je sto su se tek sada vidjele neke stvari uopsteno i kakav je ko i na sta je sve spreman...

Cinjenica je da su DOTICNI dosli s namjerom da naprave belaj... jer ova tuca nije prvi incident u toku dana, vec treci po redu od strane istih huligana...

Mi licno smo svi bili (amk Carbon) pored semafora, bodrili takmicare... ja da nisam otisao u WC ne bi nista ni vidio... sa ove strane nisam ni vidio puno, jer se raja okupila i posmatrala akt istresanja 20 ljudi na jednom, pa na jos dvojci koji su pritekli u pomoc... tek kada sam uspio da pridjem vidio sam da je Muha vec napadnut... i u istom momentu vidio Amara kako lezi na asvaltu... pomogao sam mu da se digne i naslonio ga na auto... sve se to desilo u minuti...
Muha se vec uspio odmaci, a ja sam odtrcao do kapije i prenio organizatorima ste se desava... u medju vremenu je i treci momak napadnut...

Pogubna je cinjenica to sto je tu bilo (vidjeli ste i sami) more ljudi i hajde sto niko nije smjeo da prileti da razvadi, nego niko nije nikako ni reagovao... ja sam stigao na samom kraju i bio prvi koji je zvao pomoc od organizacije...

TO je sramota za sve NAS odakle god da smo...

SVAKA CAST LJUDIMA KOJI SU PRITRCALI U POMOC!!!

sramota je sto ih pored toliko ljudi mozemo na prste prebrojati... :icon_mad:

a BMW Team Tuzla je posebna prica jer su i ucestvovali i podrzali PJANDURE kojima je trebao izgovor da sve ovo naprave... :icon_mad: i nek se ljuti ko god hoce, to sam vidio svojim ocima...

p.s.
Iz razocarenja i postovanja prema napadnutim momcima, nismo vise htjeli da budemo prisutni, pa smo se spakovali i otisli...
 
Super Moderator
Cestitke svim vozacima na SR-u ;)

A ovaj incident sto se desio..... ja samo znam da ce biti svega, dalje necu da komentarisem
 
Član
Jako fino sta pisete po forumu i blatite jedni druge stvarno ste na mjeri svi...Mogla je se i bilo kome od vas desiti neka od gresaka tj propusta da se zezne SR...Ta tuca bi izbila i da je bilo redara jel kad neko nesto naumi tesko ce se u tome sprijeciti jos pod utjecajem alkohola..Pf nema se sta razglabati.
Btw sad da napisem par stvari o antrax-ovom postu........Antrax Citav post ti je uzalud i bezveze pises eto samo tako da si nesto napisao i da ispadnes neka faca stal vec? Roman nije htijeo iz razloga doci zato sto nemoze voziti na punoj snazi.Zadnja 4 komada svjecica koje su mu mogle paliti i gorivo i nitro su crkle prilikom 2 shoot-a nitra na jednoj od svjecica je bio tvornicka greska a kasnije je poceo trokirati i na obicnom gorivu.To sto govoris da vrijeme sto je postigao u osjeku od 10.7 a vrijeme auta 10.6 nece nikada postic e golemo si se zajebao to cu ti ja rec..A to da je se prepao calibre nikad necu priznati niti je to tako..Repino auto moze ici brze od calibre i ja ti glavom garantiram da sljedeca trka u osijeku rezultira niskih 10 sekunda a ti kad slozis auto od 10 sekunda međede jedan stani na crtu pa probaj golfa dobit a posto ti nikad neces imati taj novac i da slozis auto od 10 sekunda mozes samo mljeti i srati po forumu kao i vas vecina ovdje cast izuzetcima..Koje i licno poznajem ljudi su ok i svaka im cast...Al ovdje je previse seratora koji su KEYBOARD WARRIORI a kad treba u Stvarnom svijetu pokazat svoja muda uvuku vam se u guzicu...Ma daj zajebite malo.Ti antrax mi se licno gadis ko osoba,seronja,majmun koji je faca iza monitora.Zasto romanu nedodjes u facu i kazes ti si ovo ti si ono vaki si naki i gori...???DJE SU MUDA frajeru smijes pisati ovako...Znaj meni sto na umu to i na drumu..TAKO ce biti i ostati...SRDACAN POZDRAV PAPCIMA a SVAKA CAST IZUZETCIMA ;)
 
Nema tu moji momci pomoci, koje dosao da se pravi frajko itd.. On ce to biti i pored organizatora i policije..
Ovo sto je Muha rekao trebao je neko potrcati od njegovi, to jeste.. Al svako sebe cuva, malo je danas pravi prijatelja..
Dobro je samo sto su sake i noge radile,mozda da se jos ko umjesao iz Sarajeva bilo neceg veceg tu...To je tako uvjek..
Stvar bila pa sta bi tu.. Jbg.. Idemo daljee ako je jednom ovo ispalo nemora znaciti da ce uvjek..Bolje da se smiri sve, da nebude gore..
 
Član
nek ste mu rekli. Antrax je napisao puno gluposti u koje ni malo dijete nece povjerovati. Mislim da je u pitanju cista ljubomora. Roman ima auto (Citaj ima) koje ce malo kod od nas imati. Slozio je auto koje je dovoljno respektabilno da otrese vecinu auta. Ne znam sto se toliko dize prasina oko njega,covjek ide koliko ide,ne znam sto se mora srati po njemu. Nije dosao i nije,vecina bi volila da je dosao. I ja sam bio tog misljenja,volio sam ga gledati na stazi vise nego bilo koje auto koje je juce bilo dole. Ali kasnije mi je bilo drago sto nije dosao,nije morao trpit sranja ljudi koji vjerujem nemaju pojma ni o cemu. Ja nisam kompetentan da govorim o necemu,jer nemam iskustva u tim stvarima,ali znam da je Roman zasluzio da ga se boje mnogi vozaci. Ne treba srati po covjeku zato sto je brzi od nekoga. REPO samo naprijed,ako Bog da naredne sezone ides niskih 10
 
Legend
RedLine je napisao(la):
Normalno da je do organizatora!!! Gdje je policija,ovi sto udaraju su ih otjerali,gdje je hitna obavezna na svakoj manifestaciji,gdje je obezbjedenje???? Ne daju da se rostilja na pisti ali pijano dernecenje i podjebavanje ljudi,hodali goli po pisti,necu ja uvoditi red nego orgaizator njegava trka njegova pravila ???? Noke bgt...

jel to problem organizatora sto su drotovi ispale vece picke nego ovi sto su stajali tu i gledali kako ljudi udaraju muhu ? i sto nisu policajci intervenisali na vrijeme, i istjerali ove sto su cugali i pravili belaje ?

saberi se malo, pricamo o incidentu, jer je to problem, niko nije spomenuo hitnu ili vatrogasce, moras biti svjestan da su oni platili policiji da bude tu, i uvodi red, to sto nisu uradili svoj posao, nije stvar organizatora vec njih samih..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top