SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo imam informaciju da je na stazi doslo do tuce. Detalje neznam, ali mislim da je ovo kraj SR-u u TZ.

Kako budete dobijali fotke i komentare redajte ovdje.
 
daki je napisao(la):
Evo imam informaciju da je na stazi doslo do tuce. Detalje neznam, ali mislim da je ovo kraj SR-u u TZ.

Kako budete dobijali fotke i komentare redajte ovdje.

Čuo sam isto samo me interesuje zažto i zbog čega?
 
Legend
Ovo sto ja znam su samo navodne stvari i uopste netvrdim da je tako. Ali kako sam uspio za sada cuti neko iz Muhinog drustva udario nogom momka iz BMW tima. A ti iz BMW tima su onako na kratkom fitilju svi. I onda je nastala tuca i navodno je muha dobio prave batine.

Opet kazem ovo su navodi koje sam dobio telefonom i uopste netvrdim da je ovako bilo, ali ocekujem kada dodje muha da ce nam rec sta se desilo.
 
daki je napisao(la):
Ovo sto ja znam su samo navodne stvari i uopste netvrdim da je tako. Ali kako sam uspio za sada cuti neko iz Muhinog drustva udario nogom momka iz BMW tima. A ti iz BMW tima su onako na kratkom fitilju svi. I onda je nastala tuca i navodno je muha dobio prave batine.

Opet kazem ovo su navodi koje sam dobio telefonom i uopste netvrdim da je ovako bilo, ali ocekujem kada dodje muha da ce nam rec sta se desilo.

Zauvijek uz Muhu i njegov tim

Muha druže nedaj se
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ovo sto ja znam su samo navodne stvari i uopste netvrdim da je tako. Ali kako sam uspio za sada cuti neko iz Muhinog drustva udario nogom momka iz BMW tima. A ti iz BMW tima su onako na kratkom fitilju svi. I onda je nastala tuca i navodno je muha dobio prave batine.

Opet kazem ovo su navodi koje sam dobio telefonom i uopste netvrdim da je ovako bilo, ali ocekujem kada dodje muha da ce nam rec sta se desilo.

Zauvijek uz Muhu i njegov tim

Muha druže nedaj se

pravo si human vidim...

pa nije ti ovo utakmica da navijas, da govoris uz ovog sam nedaj se.. ovo su ozbiljne stvari

iznenadio si me
 
boss_C200 je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ovo sto ja znam su samo navodne stvari i uopste netvrdim da je tako. Ali kako sam uspio za sada cuti neko iz Muhinog drustva udario nogom momka iz BMW tima. A ti iz BMW tima su onako na kratkom fitilju svi. I onda je nastala tuca i navodno je muha dobio prave batine.

Opet kazem ovo su navodi koje sam dobio telefonom i uopste netvrdim da je ovako bilo, ali ocekujem kada dodje muha da ce nam rec sta se desilo.

Zauvijek uz Muhu i njegov tim

Muha druže nedaj se

pravo si human vidim...

pa nije ti ovo utakmica da navijas, da govoris uz ovog sam nedaj se.. ovo su ozbiljne stvari

iznenadio si me

pa jbt momak ni kriv ni dužan nastrada kako neću biti uz čovjeka koji je tu kad je meni bilo tesko i kad sam mu se obratio i pomogao mi zasto da ja njemu bar ovako neizrazim podršku kad ga neki huligani koji idu samo na jedan race godišnje dođu i ovakav belaj naprave i unište cijelu sezonu pa sad niko više neće dobit dozvolu za rad u BIH za Street race
 
daki je napisao(la):
Ovo sto ja znam su samo navodne stvari i uopste netvrdim da je tako. Ali kako sam uspio za sada cuti neko iz Muhinog drustva udario nogom momka iz BMW tima. A ti iz BMW tima su onako na kratkom fitilju svi. I onda je nastala tuca i navodno je muha dobio prave batine.

Opet kazem ovo su navodi koje sam dobio telefonom i uopste netvrdim da je ovako bilo, ali ocekujem kada dodje muha da ce nam rec sta se desilo.

jeste muhu su najvise izderali neki momci iz tuzle
 
Legend
Ovog momka je muha napao i poceo tuci


Momak u sredini njega je muha napo :D
 

Prilozi

  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg
    78,3 KB · Pregleda: 451
Legend
Svejedno taj nacin ponasanja je jadan, i opet kazem nisam bio pa neznam, ali sta je radila policija i opezbjedzenje.
 
Član
ovi svi iz BMW Team tuzla izgleda neki levati:icon_evil: mene je jedan od njih prevario:icon_mad: al ajd necemo o teme.kako je sad muha jesul ga puno izudarali ili:icon_sad:
 
Legend
mahe007 je napisao(la):
ovi svi iz BMW Team tuzla izgleda neki levati:icon_evil: mene je jedan od njih prevario:icon_mad: al ajd necemo o teme.kako je sad muha jesul ga puno izudarali ili:icon_sad:

Ko te prevario i zasto, cuj neces sad o tome sto onda pominjes. I sto su levati, kako sam ja cuo muha je istuko ovog malog momka pa onda dosli ostali i pobili se sa muhom. A muha onako malehan krhak momak :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top