SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hebi ga a kad kažeš da ORGANIZACIJA nije zajebancija onda ispaneš babaroga i pametan.
Jbg ne može se organizovati na silu i bez para , džaba volja itd...
Loša reklama u svakom slučaju.
Vidim po forumima van BiH tek je prava "pljuvačina" sa razlogom!!
 
Član
mi smo otisli nesto malo prije tuce i toga sto se desilo muhi... ali i prije toga je bilo manjih incidenata, onaj sa vrs skodilakom pjan ko letva, malo pa malo neko przi gume, zalijece se do boksova i okolo... a bili smo odmah do policije kada su se vec ranije oni poceli "bunit" i pricali sa sudijom, da se treba razlazit...
btw dva drota da osiguravaju gdje to ima... mogu samo oni izvuc deblji kraj da dodje do problema... muha svaka cast i nek ste vi dobro ;)
 
Početnik
antrax je napisao(la):
Repo šta ti i dalje sereš po forumu ? i dalje laješ ? nisi smio doći u Živinice na pistu kad je Marin potvrdio dolazak jer znaš i sam i svjestan si toga da je on brži od tebe, pa se čupaš na neke fazone kao i prije, fol kvarovi neki i td... ? čupaš se na rezultat iz Osijeka koji si napravio i znaš da nikad više nećeš to ponoviti. Samo pričaš po forumu kako si ovo kako si ono, a šta si ustvari ? nisi ništa, jedna obična NULA koja sama sebe diže u nebo, i misliš da si toliko velik zbog snage tvoga golfa? nisi iskreno, barem u Mostaru tako kažu, jedan obični kompleksaš za kojeg niko nije rekao finu riječ. Jednog dana kad padneš na dno, bit će svejedno jer neće biti onih kojima će biti žao...



jeste ja i dalje pricam, prvenstveno jer ja uvjek govorim istinu, nisam popuzan i luzer kao ti koji je nakon mojih nastupa ljetos sutao ko zaliven, pizdo

istina je da nisam imao ispravnih svjecica (jer su zadnje 4 nove koje sam imao imale neku gresku), i mislio sma voziti bez nitra. kad sam cuo da Marin 100% dolazi odlucio sam pod svaku cijenu oprobati auto sa nitrom i to je ubilo te 4 stare svjecice koje sam imao, onda vise nisu ni radile bez nitra.
iskreno, nisam htjeo doci voziti bez nitra jer bi tada riskirao poraz, a to zadovoljstvo nebi priustio takvima kao ti i ostalima koji cekaju da me netko pobjedi (sad ste spali na to da cekate da me stranac pobjedi) ni za sve pare ovog svijeta

a to da sam se ja uplasio Calibre je smjesno za reci, da je meni auto bio kao i tokom sezone na punoj snazi nebi me nista zaustavilo da dodjem
stao sam protiv svakog jakog imena i auta koje mi se naslo na putu i sad da se uplasim, hahaha.

vec se radi o tome da si ti popuzan koji pokusava uzdignuti svoje idole pomocu foruma, nebi li netko procitao i povjerovao ono sto ti zelis da narod misli, srecom to nece uspjeti jer sam ja to da demantiram lazi i ljudi su uvjek otvoreno mogli mene nazvati i pitati me i ja svakom odgovorim

nemam ja sta biti svjestan da je Calibra brza kad sam ja imao tu na toj stazi vrijeme auta 11.1 sa neispravnim boost controlerom i rupom na svakom saltanju i losim startom. to samo u tvojim snovima je on brzi. tko ista pravi i misli glavom nece slusat te gluposti

mojih 10 sekundi ne da nemogu ponoviti, vec moj auto moze ici i nisko u 10 i to jako dobro znam i to cu uraditi dogodine bez problema i uzivat cu gledajuci tvoju sjebanu facu luzeru

meni ti nemas sta pricat price, mozes jedino glumiti ovdje neku finocu i pokusavat na kako tako fin nacin iznjet svoje pravo ja, svoj pravi cilj i svoje prave gadosti. meni ti nemas sta objasnjavat, jer ja jako dobro znam koja se igra igra

pljunem ja na tebe i na tvoje prijatelje mostarce koji bi mogli izdati recimo neki prirucnik "kako se prodati za 10 eura", ili "umjetnost zuganja pod utjecajem dugogodisnje ljubomore"
ubi se ja od brige sto takvi nisu rekli lijepu rijec o meni, buahahahhaah :D :D :D

ja sam svoje ove godine pokazao, iako to nece priznati neki bitno je da jako dobro znaju da ja mogu pobjediti i Calibru i svakoga
velike ste mi face dok se morate tjesiti preko foruma i lagati sami sebe i sto je najcrnje, sve to sa tudjim kurcem lupati

i jos nesto, sto se tebe glavonja tice, Marin mi je rekao da takve uopce ne poznaje i da ste mu smjesni. ti lupas njegovim kurcem a i ne znas covjeka niti si mu zanimljiv niti mu mozes biti zanimljiv. bas si jadan majmune
kad postignes 10% onoga sto sam ja onda se javi, a do tada me sudi sa ljudima koji neznaju ni rastavit motor ni mjenjac, ahahha

i svakako pozdravi *** od mene, reci joj da nije ****
 
posto je mjesto slikama ovdje evo link mog albuma na fejsu ;)

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1290592&id=1641231845

Kasnije mozda postavim i na forum ;) u ovu temu

Stavio bih ja i nekoliko snimaka ali nije to to, losa mi je digitalnia i nisam htio sve da snimam jer sto ljusko oko vidi to nijedna kamera ne moze uhvatit tako sam strke samo gledao malo sta sam snimio
 
Početnik
ovo treba lock , il banane djeliti nekima

nema razloga da se nekome psuje nesto ...

ban il lock ... previse je ljudi , samo cete izmedju sebe jos vise zakaciti se ...
 
Član
Ma lock ;) A vidjet cemo hoce li se org javiti povodom ovoga incidenta na koridi ...Ne meni nego momku kojeg su razvalili :(
 
Početnik
i kakve su prognoze jel ovo zadnja trka koja je vidjena u Zivinicam ili ??? Ne mislim na ovu nego na sledece godine koje dolaze :)
 
Član
RedLine je napisao(la):
Ma lock ;) A vidjet cemo hoce li se org javiti povodom ovoga incidenta na koridi ...Ne meni nego momku kojeg su razvalili :(

Pa napisao je covjek vec...


Aditas je napisao(la):
Pa sta da se kaze na taj primitivizam... sta da ja kazem , zasto meni policija slegne ramenima kada ih uputim na likove koji prave problem. Placeni su bili da vrse obezbjedjenje, i kakav je to propust za organizatora??? To sto nisam uzeo njegov pistolj ili palicu i smirio situaciju? Nemogu ja iz ove koze u drugu, niti iko od nas moze.
Sve das od sebe, sve... metes pistu citav dan, postavljas ogradu i sve pripremis, i desi se ovakvo nesto.

Pa ne prizeljkujemo mi sebi ovakve stvari. Nikome nije do lose reputacije, pogotovo ako si sve uradio, platio redare, policiju, vatrogasce itd. a neki od njih ne urade svoj posao, jer imaju dodira sa lokalnim ljudima, s kojima se vecina njih zna privatno.
Zao mi je sto je doslo do ovog incidenta, zao mi je sto su se gosti nasli u takvim situacijama... jebi ga, mentalitet je takav, neprofesionalna sluzba, i ZATO nije bilo alkohola na prvoj utrci, i svi su se zalili, nema piveee`?!

Vise srece drugi put, ako ga ikada i bude na nekoj drugoj lokaciji, ako je ikada bude...

Jedno je jasno, nikad vise u Zivinice praviti race. Nek to radi neko drugi...
I ne prebacivati lopticu jedni na druge, ovo je cisto stvar sredine gdje se organizuje...

PS: hvala takmicarima na razumijevanju, oni koji su ostali, ko je odustao, dobio je novac nazad od startnina, i ovim se izvinjavamo zbog toga sto se desilo...
Svaka cast Marinu i Zoki na vremenima, napravili su show na kraju, nazalost, vec kada je pao mrak...
Prvi put da se zbog vise od jednog auta otvara kapija na kraju...
I da , svi problemi su rjeseni, sto se tice granicnih problema prelaska. Oni koji se nisu najavili, rjeseni su telefonskim razgovorom, najavljeni su unaprijed rijeseni. No to su stvari koji pojedince ne trebaju interesovati pogotovo ko nije bio tu....
 
Početnik
banirajte me, lockajte temu, ja cu kupit domenu i pisat cu sve ovo sta hocu i citava BIH ce citati, nece neki likovi iznositi o meni lazi nadajuci se da ce javnost povjerovati u to

dirni mene, ja cu uzvratiti 5 puta gore i sad cemo to i vidjeti
 
muha je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
muha je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
muha je napisao(la):
svaka cast silvestaru, svi ostali koji su bili gore crta..
Ja fakat nisam ni bio tu.. Seji jos jedno kapa dole

znao sam da cu nekoga zaboraviti, Ado burazeru tebi svaka cast takodje

Mrva svaka Čast i to se cijeni

Muha sutra možda naletim da te obiđem imam nekog posla u Sa pa možda doletim uglavnom zovem te ako dođem

valja :)

hocul bit na humanoj TV :)
Dogovorimo se oko Humane TV ali Hvala Bogu pa takva tebi netreba jer imaš podršku prijatelja tako da ti ta Humana TV nepredstavlja nista nju ostavljamo za ljude kojima je pomoć uveliko potrebna
 
Član
Ajde dosta prepiranja, nista necete promjeniti s tim x) Bice bolje nekad;)
Da vam ponovim jos jednom linkove mojih klipova, pa bolje odmorite malo oci, nego sto uzalud raspravljate krive drine x)
http://www.youtube.com/watch?v=ntQbZz7JfqA
http://www.youtube.com/watch?v=7gBDXGt6bh0
http://www.youtube.com/watch?v=4YN0e6IdQcA
http://www.youtube.com/watch?v=-IPPai8nOfY
http://www.youtube.com/watch?v=_HhUuWSAvNQ
http://www.youtube.com/watch?v=ri87TVkMPjA

Have fun, and peace x)
Toliko od mene na ovoj temi x)
arrivederci x)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top