SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo zvanicno...
Trka ubrzanja TUZLA 2007 održat će se 30.09.2007. godine, a upisana je u Kalendar takmičenja Direkcije kupa za 2007. godinu pod brojem 4/2007. Trka se vozi na pisti vojnog objekta CILJUGE kod Živinica u priodu od 12:00 do 16:00 sati.

Program:  

Nedjelja, 30.09.2007. godine  
·    08:00 - prijave i tehnički pregled vozila (Aerodrom Ciljuge - Živinice)
·    12:00 - Trka
·    17:00 - proglašenje pobjednika
 
Član
Ja sam bio na toj pisti prije dvije godine i cesta je bila uzasna! Siroko jest i ima prostora dosta ali jesu li sta renovirali cestu!? Nekako mi nije za SR ili...
 
Legend
addo je napisao(la):
Ja sam bio na toj pisti prije dvije godine i cesta je bila uzasna! Siroko jest i ima prostora dosta ali jesu li sta renovirali cestu!? Nekako mi nije za SR ili...

Jesili bio u onom zagradjenom dijelu. Nevjerujem da jesi jer je to bilo pod kontrolom vojske, a tu je solidna staza.
 
Član
daki je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ja sam bio na toj pisti prije dvije godine i cesta je bila uzasna! Siroko jest i ima prostora dosta ali jesu li sta renovirali cestu!? Nekako mi nije za SR ili...

Jesili bio u onom zagradjenom dijelu. Nevjerujem da jesi jer je to bilo pod kontrolom vojske, a tu je solidna staza.

Ne bio sam u onom naselju odmah pored ceste, prodje se pored baze! Lik neki radi pletene stolice, neka firmica! A za tu drugu nisam znao!
 
Član
Ma vjerovatno je staza dobra,nece se svugdje ni odrzati,valjda mora ispunjavati neke standarde,ako
se tu odrzava znaci da je ok!Ali ni ja neznam gdje se nalazi ta staza,mozetel mi kako pojasniti,ne poznajem bas dobro tuzlu!
 
Legend
Outrage je napisao(la):
Ma vjerovatno je staza dobra,nece se svugdje ni odrzati,valjda mora ispunjavati neke standarde,ako
se tu odrzava znaci da je ok!Ali ni ja neznam gdje se nalazi ta staza,mozetel mi kako pojasniti,ne poznajem bas dobro tuzlu!

Ma nije ta staza u Tuzli. Nekih 10atk kilometara od TZ.
 
Član
Cekaj alo,to idem kroz grad skroz do izlaza prema sarajevskom pravnom fakuletetu,kraj onog velikog vulkanizera idem pravo ka semaforu,pa opet pravo preko semafora,jel to tako nekako dodje ili?
 
Legend
Magistralni put Sarajevo-Tuzla, na ulazu u Zivinice ima pruzni nadvoznjak, znaci veliki betonski most ispod kojeg Vi prolazite, i nekih 50-100metara ima skretanje desno, pise Basigovci, Baza ORAO ili tako nesto slicno, skrenete desno i lagano se vozite ulicom bez da igde skrecete, znaci glavnom cestom samo nekih kilometar--dva, i izadjete na tu pistu, sve je asfalt, i to novi, auto moze biti zakovano za zemlju, jedino je ulaz u pistu malo problematican, ali vjerujem rijesice to vec nekako. Auto praona ima prije samog skretanja takodje na desno.
 
Član
tnx ;) mislim da sada znam,to je kraj glavnog puta,kraj magistralnog je ta pista nije nigdje zavucena ili?
 
Legend
Hehe pojma ti nemas :) hehehe, procitaj sta sam napisao :) i gledaj u kartu, a na kraju krajeva, reci kad budes blizu Tuzle i docu ja po tebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top