Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U bijeljini i dalje pada ne staje :icon_smile: al zato nase drage putare koji ne ciste nista kazu da ih je i ove godine kao i prethodnih iznendaio snijeg u februraru cudno ima je jer e severina vidjela snijeg u maju :lol:
jooooooj drzavo ko uzima pare za ove puteve i sl s*anja kad nista ali nista nije ocisceno:icon_question:
 
Član
snijeg-i-poledica-uzrokuju-nevolje-vozacima1.jpg


snijeg.jpg
 
Član
120203028.25_mn.jpg


120203028.26_mn.jpg


120203028.28_mn.jpg


120203028.29_mn.jpg


120203028.30_mn.jpg


120203028.31_mn.jpg


120203028.32_mn.jpg


120203028.33_mn.jpg


120203028.34_mn.jpg


Evo jos ako nekoga zanima Tuzla jutros

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=45566
 
emir_89 je napisao(la):
bjezi ba, evo nerviram se :lol: ovim srednjoskolcima i osnovnim skolama otkazali nastavu u Sa do ponedjeljka, a meni valja spremat ispit za nedjelju :D

sta hoces ja imam danas ispit :D evo molim boga da pocne sta krupnije padat' :D
 
Član
U sarajevu preko 30cm novog snijega, a polako i sigurno ide ka 40:cool:
Zajedno sa starim na nekim dijelovima ga je preko 70cm
E'o dvije fotke koje sam sad opalio.

Valja se kasnije probit do susnice po meso:D


Neke cemprese oborio, moram to kasnije rijesavat, a na zidicu vidite visinu od prilike... mozda se ovako nemoze procjeniti tj. preko fotke, al' uzivo odokativno ima oko 70 cenata.
 
Član
Evo ja gledam na parkingu pola se auta zaglavilo
oni sto dolaze i oce da se parkiraju a nije nista ni bolje s ovima
sto izlaze .. . . kriza svi stoje guraju ciste . . .strasno :icon_twisted:
 
Član
George je napisao(la):
pajdo moj i mom su 3 vreće cimente pa neće :) jesi ikad bio u vasilja? nemogu se spojit na glavnu cestu lako bi ja onda nego velika strana i proklizava moš se jebat al neće naprijed a nije mi se dalo lance stavljat

A sutra ce me opet neko ubjedjivati da RWD sa motorom sprijeda ide bez problema po snijegu :lol:

Sve je super dok je ravno, cim dodje neka uzbrdica, nek ti je sretno, al bez lanaca neces nigdje.

Inace ko ide preko Ivana, na dnu stoji policija i ako nemas pogon na sva 4 tocka, traze te da stavis lance prije nego krenes uzbrdo. Tako ko ide tuda, neka lance stavi u gepek, ak ne bude policije moze probati i samo sa zimskim gumama pokusati da se popne (ako je FWD ili 4x4 upitanju), mozda i uspije :icon_biggrin:

Meni je ovo ekstra ja volim ovako snijeg kad pada. Sad cu opet na voznju ici pa taman, a kako gledam prognozu, danas ce u Sarajevu napadati preko 30 cm, a i sutra bi trebalo jos toliko. Tako da, budite spremni, sad mozes driftati i na glavnoj u Sarajevu, jer je komplet bijela :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top