Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rs6

Član
Micky je napisao(la):
:D prodajem audija quattro 30.000 KM , godina nije bitna pogon radi hehehe

najjaci !!! :D

btw ima snijega evo i u srebreniku, nekih 20 - 30 cm i idalje pada, jako gust !!!

eno quattro se raskesio u garazi :D
 
Ovo je stvarno nemoguce i sad pada ko lud....ubio se za drifta :D
Ja i prijatelji ima vec 2 dana samo drift, cak i kenja 200d zavrce se ko luda haha :icon_biggrin:
:cool:
 
Član
ah sto se razbacujete tim centimetrima :lol:

"Jutros u 7 sati na Bjelašnici su izmjerena 122 centimetra snijega, na Ivan Sedlu 52, Kupresu 45, Sarajevu 24, Zvorniku 18, Livnu 16, Jajcu i Neumu 15, Bijeljini, Tuzli i Zenici 12, Bugojnu 10, Mostaru 8, Banjoj Luci i Trebinju 7 centimetara... "


hahah sto su se ovi hercegovci upalili, pa vi isto kao da u sahari zivite. sta fali malo zimskih radosti. nama snijeg kako je pao 7-8 dana prije nove god, jos se nije povukao i ko zna kad ce :D:icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ah sto se razbacujete tim centimetrima :lol:

"Jutros u 7 sati na Bjelašnici su izmjerena 122 centimetra snijega, na Ivan Sedlu 52, Kupresu 45, Sarajevu 24, Zvorniku 18, Livnu 16, Jajcu i Neumu 15, Bijeljini, Tuzli i Zenici 12, Bugojnu 10, Mostaru 8, Banjoj Luci i Trebinju 7 centimetara... "


hahah sto su se ovi hercegovci upalili, pa vi isto kao da u sahari zivite. sta fali malo zimskih radosti. nama snijeg kako je pao 7-8 dana prije nove god, jos se nije povukao i ko zna kad ce :D:icon_biggrin:

kod mene 30cm lazu :lol:
 
Član
bjezi ba, evo nerviram se :lol: ovim srednjoskolcima i osnovnim skolama otkazali nastavu u Sa do ponedjeljka, a meni valja spremat ispit za nedjelju :D
 
Član
Nek je vala napadao malo ako je zima nek je zima kako treba, samo mi je zao zbog onih koji moraju da voze jer su sluzbe zatecene nisu navikli na snijeg u ovo doba (iznenadio ih vjerovatno)

sinoc sam se vozio kad je napadao par cm i zeznuto narocito gdje se prije stvorio led a sad to snijeg samo pokrio
samo lagano ko vozi
 
Član
emir_89 je napisao(la):
bjezi ba, evo nerviram se :lol: ovim srednjoskolcima i osnovnim skolama otkazali nastavu u Sa do ponedjeljka, a meni valja spremat ispit za nedjelju :D

joj do nedjelje ima ihahaaaj ujutru se svasta moze promjenit :cool: (npr napadat jos 50cm) :lol:
 
Administrator
kavaz je napisao(la):
Nek je vala napadao malo ako je zima nek je zima kako treba, samo mi je zao zbog onih koji moraju da voze jer su sluzbe zatecene nisu navikli na snijeg u ovo doba (iznenadio ih vjerovatno)

sinoc sam se vozio kad je napadao par cm i zeznuto narocito gdje se prije stvorio led a sad to snijeg samo pokrio
samo lagano ko vozi

to je kad imaš krš od auta... još hoćeš da me voziš u Sarajevo sa njim:D
 
Član
jedino ako asistenticu gdje ne zatrpa pa ona otkaze, u suprotnom tesko. mada i tad bi se ona iscupala nekako... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top