Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Možda je nekima normalno al meni nije hehe iako sam sarajlija odvikao sam se snijega jer ga u hercegovini bude svako 3 godine... e pa sad nas je zatrpao i dalje pada ja sam jedva dobacio do posla hehe jedan mercedes nemože, drugi nemože, treći nemože, a svaki ima zimske gume s passatom se nisam ni usudio jer je nov jebi ga i na kraju s opel combom dobacim na posao :icon_smile: prednja vuča i to je to

Pa eto doista nas putuje i po ovakvom vremenu... ko je voljan može da nabaci stanje u svom mjestu nije z goreg da se zna jer kad se zapne kasno je ;)
čitluk i okolica cesta je prohodna al je *ebeno doć do glavne ceste hehe na nekim mjestima ima po 20 cm snijega
 
Član
I Tuzla jutros osvanula bijela, do jucer su ceste bile suhe, nije bilo uopste snijega, evo sad gledam po odokativnoj metodi napadalo je nekih 20cm snijega.
 
Član
Zenica je za sad ok, trenutno pada, al nema vise 5-6 cm snijega...nas izgleda zaobislo ovo nevrijeme
 
Član
evo javljaju mi da je i mostar dobro zasuo snijeg... najgore je po ovim selendrama gdje grtalica ne prolazi ljudi su odsječeni od svijeta nije hercegovina navikla na ovo pola ih nije nikad zimske gume stavila
 

MTR

Član
edoze je napisao(la):
Zenica je za sad ok, trenutno pada, al nema vise 5-6 cm snijega...nas izgleda zaobislo ovo nevrijeme

al je Bosna zaledilaaaaa , gore u Janjicima juces sam slikao , ima jedno 20 cm debelog leda , to nisam nikad do sad na Bosni vidio
 
Sinoc putevi u Zivinicama bijeli, pod rucnom sam skretao po raskrsnicama odlicno za zabavu :icon_smile:

I sad su naravno jos uvijek pada...
 
Član
MTR je napisao(la):
edoze je napisao(la):
Zenica je za sad ok, trenutno pada, al nema vise 5-6 cm snijega...nas izgleda zaobislo ovo nevrijeme

al je Bosna zaledilaaaaa , gore u Janjicima juces sam slikao , ima jedno 20 cm debelog leda , to nisam nikad do sad na Bosni vidio

svaku noc zaledi :D nije bilo padavina a niske temperature:D
uskoro cemo imat klizaliste :lol:
 
Član
U Mostaru ga ima oko 25cm jos bura nanjela pa ima smetova, na cesti ima mozda oko 10-15 cm prošlo je nekoliko auta i ja sam jutros majku na poso vozio,gadno je skroz,al može se kad imas nove zimske gume..:cool:
 
Član
evo i u mom selu jutros nekih 10ak cm snijega, to je rekord ove zime definitivno
proteklih dana je bilo hladno, ali suho, sada je poceo da pada onako kako je trebao prije 2 mjeseca
evo vidim spomenuste rijeku Bosnu, fkt za ove 23 godine nikad nije zaledila ovoliko kao sada, prica mi stari da je bilo dok je on bio momak normalno da zaledi da se mogu prelaziti s jedne na drugu stranu, ali to je bilo davno
evo jos malo i isto ce se desit:cool::cool:
sad cekam da me zovu iz ovlastenog servisa da idem po auto, da i ja okusim te rucne malo:lol::cool::cool:
 
Član
mi u srednjoj Bosni smo spremni za zimu, uvijek zimske gume,pa nas nije iznenadilo...a i red je da ssangyonga malo protjeram kroz nanose snijega :lol:

a ovo je ja mislim sve od globalnog zatopljenja :lol:
 
Član
ko mora za mostar ne neide jer su slabo organizirani evo punac javlja zapeo na bijelom brijegu a ima 4 zimske! kažem vam naše komunalije nisu navikle na ovoliki snijeg nisu pripremljeni za ovo, dok s druge strane tamo posušje i grude su ok kod njih uvijek pada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top