Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj brate u Mostaru ljepote. 99% Vozaca nije naviklo vozit po snijegu. Ja danas cijeli dan po gradu neke poslove zavrsavao. Naprijed NOVE Kingstar gume 13ke a nazad neke ljetne iz 2005 godine. Ne treba ti rucna samo drifta :icon_smile: Sreca sve sedobro zavrsilo. Jetta parkirana i nece se dirati aBd do proljeca. Kako je vec neko spomenuo ranije:
MUNARA MU MJERA BILA ;)
 
Član
kod nas ga ima oko 40 cm niko nista ne cisti :icon_sad: isao danas do grada onaj sto cisti parkirao bager i pije kafu :lol::lol: malo prije jedva dosao kuci, ima brda 100 metara 5 puta sam se vracao i jedva nekako hehe zivim 2 km od grada i nisu u stanju da ociste :icon_mad:
 
Član
evo ja upravo dovezao Pola iz ovlastenog servisa, penje se Polo ko da je kompletno auto:lol: :lol:
svi koji kazu sava ne valja, evo odma da demantujem, kod mene SavaS3 made in Polan,14ka i nigdje nikakvih problema, stvarno sam prezadovoljan gumama
 
Član
Corsa A, 1.0 , nove protektuse naprijed, neke prastare zimulje nazad, joj meraka :) Saxo/106 fazon, lift off oversteer ne treba mi rucna uopste, ne palim Tempre do proljeca :D
 
Član
Golf 2 1.6D ondje kod SDK na onoj raskrsnici, vjerovatno su muz i zena, muz se zad'o driftat, a zena se uhvatila za onaj ruhotvat, dabogda da ga nije izvalila :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
nije mogao ni combo više sad sam stavio lance na mercedesa al dizela hehe benzinac i s lancima je drift mašina :lol: napokon je ovo bijelo govno prestalo padati
evo par slika da dočaram:

moja drift mašina c180


Uploaded with ImageShack.us

c220 u lancima ;) i w123 240D druga drit mašina nemiče :lol:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

eto toliko od mene i nadam se da večeras hećim neće padat ;)
 
Član
Čapljina 40+cm snijega, ceste su zakovane jer je neka ledena kišica rosila 15min, krampom se ne može probiti :))))

Ralica prolazi samo na tv-u.;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
Golf 2 1.6D ondje kod SDK na onoj raskrsnici, vjerovatno su muz i zena, muz se zad'o driftat, a zena se uhvatila za onaj ruhotvat, dabogda da ga nije izvalila :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mi smo se navozali sad uzduz poprijeko, 4 auta u koloni, od solane, kroz carsiju, preko stupina, sjenjaka, do novog naselja :D ljudi u kanal skacu hahahahha
 
Član
nema ni u okolici čitluka ralice za lijeka a evo i vamo te kiše jadni ti smo bogo dragi :icon_sad: još sad primjetio da mi na combu fali pola branika :lol: tako mi i treba kad sam glumio ralicu
 
Član
trizex je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Golf 2 1.6D ondje kod SDK na onoj raskrsnici, vjerovatno su muz i zena, muz se zad'o driftat, a zena se uhvatila za onaj ruhotvat, dabogda da ga nije izvalila :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Mi smo se navozali sad uzduz poprijeko, 4 auta u koloni, od solane, kroz carsiju, preko stupina, sjenjaka, do novog naselja :D ljudi u kanal skacu hahahahha

ti rece maloprije ja odoh pa ce bit klipova, ajde sad rokaj:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top