Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to funki....

A Jure Jure....kako u mene mercedes ide po snijegu :D zimske gume nazad, i u gepek jedno 70kg i opleti, jest da je zahebano, ali ide.... ljudi gdedaju u mene kad ih prolazim, kao da im se nešto ukazalo...
 
Član
Yellow je napisao(la):
to funki....

A Jure Jure....kako u mene mercedes ide po snijegu :D zimske gume nazad, i u gepek jedno 70kg i opleti, jest da je zahebano, ali ide.... ljudi gdedaju u mene kad ih prolazim, kao da im se nešto ukazalo...

pajdo moj i mom su 3 vreće cimente pa neće :) jesi ikad bio u vasilja? nemogu se spojit na glavnu cestu lako bi ja onda nego velika strana i proklizava moš se jebat al neće naprijed a nije mi se dalo lance stavljat
 
Član
George je napisao(la):
ko mora za mostar ne neide jer su slabo organizirani evo punac javlja zapeo na bijelom brijegu a ima 4 zimske! kažem vam naše komunalije nisu navikle na ovoliki snijeg nisu pripremljeni za ovo, dok s druge strane tamo posušje i grude su ok kod njih uvijek pada

evo ja sam u mostaru..nemoze se nigdje :D..ima oko 20cm snijega ali je vjetar na dosta mjesta nanio smetove po 30-40cm :D
Ja msm da nigdje nema na svijetu da se cesta posipa sljunkom i kamenjem kao u nas protiv snijega :icon_mad:
sinoc sam vozio iza grtalice..samo ti obije sve na autu a korist minimalna :icon_mad::icon_rolleyes:
 
Sto fino pada... jel ko citao da je BMW X6 izgorio u Sarajevu.. izgleda da je minus upekao.. kod nas nemogu ocistiti koliko pada :cool:
 
Član
vama hercegovcima najteze pada, mi smo navikli na snijeg, ja sam jedva cekao da udari
jest da moram izlopatat 30 metara dvorista al ajd, jednom se zivi:D
 
ALARMANTNO stanje u Mostaru i okolini......Blagaj i dio gdje ja živim u blizi piste ...totalno neprohodno..čak i kamioni bokom idu hahaha....pista pokrivena snijegom 20 cm tako svi drifteri dobrodosli.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top