Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

emir_89 je napisao(la):
jarane nek oni to tebi sklope, kljuc u ruke i razlaz :D stas im dvaput isto placat :D nadam se da ce na kraju ispasti sve ok ;)

platit cu ja ovom liku dole u maglaju, ovom kojem sam ja odnio glavu, zvao me,rekao je 300km, glava prakticno nova
njemu cu dati te pare, posto sam ja sam odnio glavu i ici cu po nju, a ovima sigurno necu platit, kad se zavrsi testirat cu auto nekoliko dana, onda ako sve bude kako treba, ne bude trebalo dotezat glavu i to, otici cu i trazit racun, onda cu uporedit stari sa ovim novim, sve sto bude na novom a nema na starom platit cu, sve sto je isto ne placam:icon_biggrin:

emsho21 je napisao(la):
joj jarane bas si se namucio sa ovim problemom,nadam se da ce sve biti uredu nakon ove zadnje popravke ;)

brate 3 i po mjeseca se ja zajebavam s ovim problemom, hiljadu puta sam htio prodati auto, ali sto da zajebem nekoga, nisam ja takav
odradit ce se valjda, a onda ce ici onako kako ja budem svirao:lol::cool::cool:
 
Legend
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

jbg Armine bas si se zadrzao na ovom problemu, nadamo se da nece vise biti rastavljanja motora poslije ovoga:cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

i ja se nadam drugar,dodje mi da ga betonom zalijem,heh
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

i ja se nadam da ces to zavrsit, i ne placaj nista.. platio si vec jednom. :icon_smile:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

mario05 je napisao(la):
i ja se nadam da ces to zavrsit, i ne placaj nista.. platio si vec jednom. :icon_smile:

Necu druze,sigurno necu,platit cu ovih 300 za obradu glavu,ostalo necu,dosta sam platio
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

cuo sam se s majstorom, glava je sredjena, neki dio je zafalio pa danas nije sve sklopio, ali sutra prije podne ce biti,, prva dobra vijest:cool::cool:
 
Početnik
RE: Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!

Hajd nek i polaca sunce ogirje vise majku mu.Vrijeme bi bilo da isprave svoj nemar i pokazu da cijene musterije.Nadam se da ce sve biti ok tj siguran sam sad da ce sve biti cakum pakum. :cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!

Sarajlic je napisao(la):
Hajd nek i polaca sunce ogirje vise majku mu.Vrijeme bi bilo da isprave svoj nemar i pokazu da cijene musterije.Nadam se da ce sve biti ok tj siguran sam sad da ce sve biti cakum pakum. :cool:

sutra idem po glavu, pa onda slijedi sastavljanje, cisto sumnjam da cemo sutra sve zavrsit, al et, vidjet cemo sta ce da se desi,a da je vakat VAKAT JE:cool::cool::cool:
cemu vakat tome i vrijeme:icon_biggrin:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!

Pratim temu od pocetka , valjda sad rijesis problem ;) , stvarno mi te zao vise :icon_sad: , javi rezultate kad zavrsis sastavljanje , trebalo bi sad bit :cool: . Kad sam ja radio motor , brusena glava i ostale gluposti , poceo majstor sve sastavljat kad me zove kaze izbrusili su ti glavu pogresno , ja odma :icon_eek: :icon_mad: , da ne razvlacim puno nakon svih kontrola i premjeravanja ustanovilo se da su karike koje sam kupio za I specijalu bile "normalne" velicine samo pakovanje od I specijale .
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!

uskoro ce se sve znat,vrlo brzo ce sve biti smontirano,ja cim upalim auto znat cu jel to to,ne pitajte kako,hehe
 
Član
raja da li mi moze neko reci da li je preporucljivo sada da sipam malo gusce ulje, auto je skoro presao 150 000
do sad sam sipao castrol 5w-40, sada bih sipao 10w-40
jedini razlog je sto sam negde na forumu nekad vidio da to nije lose, kada auto predje 100 000

sipat cu champion ulje sad, do zime, pa cu onda castrol, vidjet cu da mi drug donese iz svicarske castrol, ovaj ovdje se prodaje po 23km/l, smijem glavu dati da nije original
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Ma sipaj ti 10w-40 to je taman, a 5w ti je rijetko to ide u novije motore!

jbg i ja tako razmisljam. Znam da se 5w sipa dok je motor noviji, bas kako ti kazes, nije presao nesto bog zna, kod mene ce sad 150 00
 
Član
prijatelju znas da iskreno zelim da to sto prije zavrsis i da popijemo tu slatku vise kad se stavi tacka na i ...
 
Top