Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

bubibl- je napisao(la):
nemoj pretjerivati sa praškom da ti ne bi začepio vodene kanale po motoru i mali hladnjak jer se to često desi od praha

poz:cool:

nisam ja ni sipao, nasuo je onaj majstor, ne bi se ja igrao s tim, znam da moze imati i negativan efekat;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

nego, de ti nama reci, falil ti vode sad ili je konacno to rijeseno ;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

nisam gledao danas nikako vjeruj mi, ev sad cu otic da vidim, i mene zanima:cool::cool:

edit: brate izgleda da ne fali vode, tamo je gdje je i juce bila kad sam gledao, doduse danas nije napravljena neka bog zna kilometraza, nekih mozda 15-ak kilometara. mada do sad sam i na toliko primjecivao, pratit cu jos par dana
u petak ako Bog da prva veca provjera, idem u Tuzlu pa cemo vidjet sta ce boca da kaze
ako ne budem morao dosipat vadim ovu tekucinu i sipam G12, valjda mukama bude kraj
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

treba pazit da mi je ne zakljucaju zbog offiranja, kvar se jos nije rijesio, ustvari jos nisam sto posto siguran da je rijesen, navikao sam na razocarenja, pa kad vidim da fali vode nece mi doci ko hladan tus, samo cu lagano izvadit zalihu iz gepeka i dosut, sta cu jbg:icon_mad:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ako ti je prasak rijesio problem, kad uspes g12 opet ce procuriti :) morat ces ponoviti proceduru s njim unutra....i btw, ne razumijem te fazone, ako na kutijici pise da treba sasuti svu kolicinu u motor, a ne pola, onda tako i uradi, bez obzira sta taj majstorisao ;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ArminM je napisao(la):
treba pazit da mi je ne zakljucaju zbog offiranja, kvar se jos nije rijesio, ustvari jos nisam sto posto siguran da je rijesen, navikao sam na razocarenja, pa kad vidim da fali vode nece mi doci ko hladan tus, samo cu lagano izvadit zalihu iz gepeka i dosut, sta cu jbg:icon_mad:
Ma bice to sad sve OK :cool::cool:
Nego kako skontah, zamjenio si cep, i od tad nivo vode nije opadao?
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

bas sam danas razmisljao o tome sta bi se desilo ako ispraznim sistem pa uspem G12, s obzirom na njegov sastav i ja vjerujem da bi opet procurilo, tako da u svakom slucaju bih volio da otkrijem gdje pusta majku mu *****
a sto se tice tog praha, ja sam ga samo platio, onaj je to sipao, mislim da je sasuo pola, pa mi rece ako bude trebalo dosut cu jos pola

jusuf je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
treba pazit da mi je ne zakljucaju zbog offiranja, kvar se jos nije rijesio, ustvari jos nisam sto posto siguran da je rijesen, navikao sam na razocarenja, pa kad vidim da fali vode nece mi doci ko hladan tus, samo cu lagano izvadit zalihu iz gepeka i dosut, sta cu jbg:icon_mad:
Ma bice to sad sve OK :cool::cool:
Nego kako skontah, zamjenio si cep, i od tad nivo vode nije opadao?

jesam, zamijenio sam cep, pa cu da vidim, ili je do cepa ili do praska
ovaj cep mi se nekako lakse zavrce, ovaj novi koji sam stavio, onaj moj puno teze ide, nezz koji mu je djavo
 
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Jesi me poslusao i lagano ga zavrtao dok ne stane sam ?

Da to rijesis vise pa da ide tema pod kljuc i da se zaboravi :cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

jesam, tako sam zavrnuo, ide dok ide i to je to, nisam ga zavrtao na silu
mada ovaj mi je novi cep nekako drugaciji od onog, puno se lakse zavrce, konto sam kad se zagrije auto sistat ce na sve strane, ali nije, izgleda da je cep ok
vidjet cemo sta ce biti u narednih par dana, ako se vratim u petak iz tuzle, a ne budem morao dosuti vode, tacno cu se napit od dragosti, odmah isti dan:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ljudi opro sam ga s apetitom:icon_biggrin:
auto naravno:cool::cool:

evo nisam ni danas dosipao vode, mislim da je nivo tamo gdje je i bio, mada jos je slaba provjera, danas skroz slabo vozano, evo sad sam jedva upalio, valja goriva nasut:D
u petak prava provjera:icon_smile:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

nezz sta da kazem, iskreno volio bih da je do cepa, ali cisto sumnjam, sve ce se vrlo brzo kazat, ako ne bude falilo vode poslije tuzle,tj nekih 200km konstantne voznje onda je to to, onda praznim sistem i sipam G12, tada ako se nivo ne bude smanjivao bit cu potpuno zadovoljan:cool::cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

decki evo i danas isti nivo vode, polako mi se pocinje vracati osmjeh na lice:cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Napokon da nekome krene kako treba :)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

iskreno se nadam da je tako, poslije 2 mjeseca zasluzio sam ja mislim, mada jos uvijek se bojim razocarenja, ali se iskreno nadam da je problemima dosao kraj
 
Top