Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Član
Dejan 16v je napisao(la):
Ja opet mislim da ti je to rijetko, stara je masina kod tebe ali eto, trosi li ulja?

nikad nista, dobro vjerovatno pojede nesto malo od zamjene do zamjene, ali ono da dosipam ja mimo zamjena nikad, uvijek je nivo normala

kad je dosao meni bilo je u njemu castrol ulje, ali mi je covjek rekao da je sipao i drugo, zaboravio sam koje je u pitanju
svo vrijeme je on sipao 5w-40, ja sam samo jednom mijenjao ulje prije ovih sranja, i ja sam sipao castrol, mada sam siguran da je ono karina od ulja, bar ono koje sam ja ovdje kupovao. sada kad je bilo ovo sranje sipao sam champion 10w-40 da se motor malo iscisti, pa sam nakon 2000km htio novo, ali eto, nakon 2000km sam ponovo otvorio motor, sada moram nasuti kvalitetno ulje
 
Član
preuzeo auto, nasuto je castrolovo 5w-40 ulje

ja sam dosao a auto je vec bio paljen, sipali su vodu, i morali su je ispustit cim sam dosao, govore kaze pusti dan dva vodu, nek se iscisti sistem, pa cemo onda sipat g12, ne bi izasao iz radnje dok se to ne odradi, tako da je i g12 nasut, auto se fino ponasa, dobro pali, mirno radi, rekao bih da je sve ok
radio je dugo vremena na leru, dok se nije zagrijao i upalio ventilator, onda se opet malo vode dosulo i to je to, ja otisao, sad cemo vidjet kako ce se ponasat, nadam se da se ova tema moze zakljucat:icon_smile:
 
Član
i ja se nadam da je mukama dosao kraj, evo ribao sam auto jedno 3 sata skoro, mogu reci da sam zadovoljan, rahat odoh u grad veceras:icon_smile:
 
Top