Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Član
funky je napisao(la):
shell 10w40 diesel i miran, ja u golfa 2 to sipam i hladno opucam put od 1000km... ;)

10w cu i ja sad,mijenjam i ja na jedno 10k,sad vidjet cu koje cu ulje,

strujaze je napisao(la):
prijatelju znas da iskreno zelim da to sto prije zavrsis i da popijemo tu slatku vise kad se stavi tacka na i ...

Eto sad mozes zamislit kako je meni,evo cekam svaki moment da me covjek zove da idem po glavu,ne vjerujem da cemo danas sastavit jbg,ako mognemo dobro i jest,sutra sam ti konto doci,ako sastavimo dolazim,trebam ti i ono donijet,ako imas sarajlica negdje na chatu reci mu nek mi dobaci to sto trebam donijet
 
Član
donio sam glavu od majstora, sastavlja se lagano, mislim da ce auto sutra biti u mojim rukama, iskreno se nadam da ce sve biti ok, valjda dadne Bog:cool:
 
Član
Znam, kad se meni popelo ovo sve na vrh glave, mogu misliti kaok je tebi, ali hvala Bogu ide sve nabolje :cool::cool::cool:
 
Član
jusuf je napisao(la):
Znam, kad se meni popelo ovo sve na vrh glave, mogu misliti kaok je tebi, ali hvala Bogu ide sve nabolje :cool::cool::cool:

ja mislim da ide,opet cemo vidjeti vrlo brzo
ja sam danas isao donijeti glavu, onda sam ostao u radnji, ocistio sam onaj EGR ventil, bocu od vode i te neke stvari, malo se umazao i otisao kuci:cool::cool:
 
Cuj 23 marke po litru Castrol, ja placao 15 po litru, i tek mislim da taj moj nije bio orginal :D

Da to rijese vise, i da ih ne posjetis nikada vise ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Cuj 23 marke po litru Castrol, ja placao 15 po litru, i tek mislim da taj moj nije bio orginal :D

Da to rijese vise, i da ih ne posjetis nikada vise ;)

druze mislim da njih i necu vise, do daljnjeg, dovoljno su me zavlacili, njihovom aljkavosti nema kraja, zbog nesmotrenosti i neprofesionalizma dao sam ponovo 300km,izgubio sam zivaca puno vise od tih jebenih 300
zaduzio sam se danas, posudio nekih para da platim ovom majstoru sto je sredio glavu, njima marke ne dam!
 
Član
nadam se da je mukama došao kraj i da će sve da bude ok :icon_smile:

što se tiče ulja: tvoj auto je 1.4tdi pumpa dizna motor
iz tog razloga ti preporučujem da sipaš isključivo 5w-40 ulje bilo kojeg proizvođača sa oznakom 505.01 jer jedino to ulje ima mogućnost da podmaže sve sklopove tvog motora kako treba
nije bitno koliko je kolimetara na satu to nemoj da te brine
ja sam u golfa III 1.9td 1991 g.p sipao 10w-40 a kod tebe je ipak dosta novije
ovo ti govorim jer svaki dan se sa tim borim kroz posao

poz:cool:[/color]
 
Član
bubibl- je napisao(la):
nadam se da je mukama došao kraj i da će sve da bude ok :icon_smile:

što se tiče ulja: tvoj auto je 1.4tdi pumpa dizna motor
iz tog razloga ti preporučujem da sipaš isključivo 5w-40 ulje bilo kojeg proizvođača sa oznakom 505.01 jer jedino to ulje ima mogućnost da podmaže sve sklopove tvog motora kako treba
nije bitno koliko je kolimetara na satu to nemoj da te brine
ja sam u golfa III 1.9td 1991 g.p sipao 10w-40 a kod tebe je ipak dosta novije
ovo ti govorim jer svaki dan se sa tim borim kroz posao

poz:cool:[/color]

eto znaci misljenja su podijeljena, ja sam sto posto cuo da moze 10w-40, nije previse gusto, moze da prodje kaze. A vidjet cu jbg, mozda sada ne bih trebao ni mijenjati ulje, jer nije doslo u doticaj s vodom, ali odradit cu to ipak, da sipam onaj jebeni castrol znam da je fus, da li slucajno znas kakvo je ono belgijsko, Champion, imal onu ovu specifikaciju 505.01, jel odgovara mom motoru
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
moja preporuka ti je da uzmes Wurth ulje za pumpa dizne motore i da te ne boli glava vise.

5w znaci, pogledat cu danas kakvo sve ulje imaju, ocekujem da ce me zvat majstor sad nekad, trebao je uveliko zavrsiti posao do sad
 
Top