Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adams je napisao(la):
ova s brzinomjerom...mozda je uraditi u crnobjeloj kombinaciji samo?....kad se bude radila naljepnica mozda da bude providna nalja(podloga ce biti auto) a slova u crnoj,bijeloj silver...:icon_exclaim:

ta ti je dobra, da se uradi ova bijeli brzinomjer i slova na providnoj foliji ili ono izrezano pa da zalijepimo tako ce svakom biti podloga boja auta;)
 
Član
jel to ta prica :icon_biggrin: podloga providna ,valjda sam pomogao makar nesto,dalju ideju nek razradi neko bolji u ovom :cool:

ce0f527dd5fc1169145dc71979c8ebb5.png



i


dce07ca30101e9c4a5ff11835caa17be.png
 
Član
to je to, jos uguraj bhtuning u to i da pocnemo sa izradom :)

mislim da bi 20x7 cm bilo dovoljna velicina, sta vi mislite ?
 
Član
zasto neko ne uradi ovaj brzinomjer i od 80km/h crveno i ispodd umjesto ne brze od zivota bh tuning
onaj ko zeli razumjet ce onaj ko ne zeli nece razumjeti ni tekst ne brze od zivota
znaci samo umjesto ovoga ne brze od zivota bhtuning i od 80 nek je crveno ovo dalje 100,120 itd
 
Legend
sto bezze komplikovati,fazon i jest da ljudi sto bolje skontaju jer nema puno pametnih ljudi po bosni:D
 
Član
Nexus je napisao(la):
sto bezze komplikovati,fazon i jest da ljudi sto bolje skontaju jer nema puno pametnih ljudi po bosni:D

reci mu :D nego ne vjerujem da bi se dobro uklopilo negdje bhtuning i ako bi se stavljao stavljalo bi se manji font a ne bi se vidjelo nista :icon_biggrin:
 
Član
pa ko da mora biti bhtuning... :icon_biggrin: kad bi se i to ubacilo, mislim da bi bilo pretrpano. nezz to je melp moje misljenje...
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
ne treba pretjerivati i ne bi svako lijepio svasta na auto.Treba nesto jednostavno a da prenese poruku :icon_biggrin: mada cisto sumljam da ce sta pomoci.Nesto tipa:

7a0ab485cebc73299ba5f33337e3d46a.png


ili

203b2a7785ba87d8227f709ba0614001.jpg

Ove su OK, s tim sto sam ja danas zalijepio 2 na vrata malo drugacijeg konteksta! L :D

sta si zalijepio:icon_question::icon_biggrin:

Reklamu auto-skole:cool: Bacicu i slikicu, al' mi mrsko, kisa ova jede govna pa je auto prljav mnogo!
 
Član
dce07ca30101e9c4a5ff11835caa17be.png

[/quote]

hmm tek sad vidje temu nesto nisam u zadnje vrijeme toliko aktivan na forumu al et...
procito sam sve od 1 do zadnje stanice...

ima dosta dobrih prijedloga i slikica...
ali ova sa bijelim satom i slovima je sasvim OK..

ja bi je prvi stavio na zadnju shajbu...
i kod 99% clanova je zatamljeno auto...tako da se ni jedna druga boja nebi toliko isticala kao bijela...:icon_smile:
 
Član
Evo jos jedan predlog... Meni se takodje najvise svidja ova crno-bijela varijanta, ali, bolje da se stampaju u 2 velicine, jedna za zadnju sajbu, tj velika i jedna manja za one koji ce je zalijepiti negdje na gepeku, nazad, pored stop svjetla i slicno :) kao sto vec rekoh, i da zalijepim na sajbu, nece se primjetiti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top