Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
jest vala,ne uklapa se ovo bhtuning.com nikako,probao sam s vise boja ali ne:icon_biggrin:
nista onda eto to je gotovo,pa eto stampajte sebi:icon_biggrin:
 
Član
Ljudi ovo bhtuning reklama ispod nema potrebe da bude velika i toliko uočljiva kao što to treba da bude slogan koji je bitan.

Reklama bhtuninga tu treba da stoji da ljudi mogu vidjet na parkingu i sl... da se zna odakle je porijeklo ovih naljepnica i slogana i sl... da se mogu priključit forumu i druženju...

Ona treba biti manja od ove što ste vi sada napravili, jednostavno je bitan slogan da se vidi, i ovaj sat je nebitan skroz... ali se dobro uklopio u estetiku i td.. tako da je lijepo i za oči ;)

Pokučajte, nemojte da ja miješam prste u PS :lol:

pozdrav ;)
 
Član
Ovo bhtuning moze doci samo kao u potpisu gdje su ovi uzvicnici u tom desnom dijelu :icon_smile:

Il napravte odvojeno kao sto AdnaNsa predlaze :cool:

A kao sto rekoste otegnu se ovo nikako da privedemo kraju :icon_rolleyes::lol:
 
Član
odlicno momci,dobro je ispalo samo ovo bht treba il skloniti posto se ne uklapa il ga staviti al dosta sitnije i pomjeriti u stranu da ne odvlaci paznju sa glavne poruke
 
Član
moze li onda nesto ovako :icon_biggrin: zahtjevni ste mi pravo :D

7ec02167cf166113d5eedd47d0fa7c8e.png
 
Član
ovako bi bilo :icon_biggrin: na crnoj i bijeloj boji auta/stakla.Samo kad bude na foliji providno bolje ce izgledati


020dd6dcc42ec950fbc26faef8a359a1.jpg
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
ovako bi bilo :icon_biggrin: na crnoj i bijeloj boji auta/stakla.Samo kad bude na foliji providno bolje ce izgledati


020dd6dcc42ec950fbc26faef8a359a1.jpg

To legendo... ja sam za ovu bijelu varijantu da je skroz ok...

Ako ima ko još šta dodat, oduzet i td... pa da privodimo kraju :)
 
Član
ma da samo ovu jednu uraditi i ona moze i na crnu podlogu kao i na bijelu pokazao sam gore kako bi stajala :icon_biggrin: znaci evo ga transparentna podloga i mislim da nema potrebe nista vise mijenjati

2223d44c6305d63b33b966e6e09f389f.png
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
ma da samo ovu jednu uraditi i ona moze i na crnu podlogu kao i na bijelu pokazao sam gore kako bi stajala :icon_biggrin: znaci evo ga transparentna podloga i mislim da nema potrebe nista vise mijenjati

2223d44c6305d63b33b966e6e09f389f.png

Ja sam za i rado ću stavit na auto...

Da vidimo još hoće li raja tražit neke izmjene i slično... pa da odredimo dimenzije koje bi trebali radit za štampu... ?

Pa bi ja onda otišao ovdje kod ovog svog pacijenta da vidim jel može to kvalitetno odradit i koje su cijene okvirno... da uradim desetak barem da imam u autu da mogu ponijet na okupljanje raji i sl...
 
Član
Dobro je dobro je :cool::icon_smile:

jel samo treba ponijet ovu sliku do firmopisca il i on to mora sta prepravljat :icon_question:
 
Član
antrax je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
ma da samo ovu jednu uraditi i ona moze i na crnu podlogu kao i na bijelu pokazao sam gore kako bi stajala :icon_biggrin: znaci evo ga transparentna podloga i mislim da nema potrebe nista vise mijenjati

2223d44c6305d63b33b966e6e09f389f.png

Ja sam za i rado ću stavit na auto...

Da vidimo još hoće li raja tražit neke izmjene i slično... pa da odredimo dimenzije koje bi trebali radit za štampu... ?

Pa bi ja onda otišao ovdje kod ovog svog pacijenta da vidim jel može to kvalitetno odradit i koje su cijene okvirno... da uradim desetak barem da imam u autu da mogu ponijet na okupljanje raji i sl...
ja je kontam nalijepiti na zadnju sajbu, i malo vecu staviti... sta mislite ?
antraxu ako budes pravio racunaj i mene za jednu :) pa kad budes u Mostaru zovi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top