Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta je stalo ovo ? daj ko se konta u ovaj fotoshop i korel nek ovo vektorizuje, zapakuje i da idemo rokat :)
 
Član
najbolje bi bilo da neko u corelu odradi ko se konta sa tim programom, ja ga ni nemam na kompu, pa ako nije problem nek neko odradi onu sa saticem najlu ;)
 
Član
znaci ovu samo jos ispod www.bhtuning.com
dce07ca30101e9c4a5ff11835caa17be.png

nisu problem boje, samo nek je vektorizovano...
 
Član
cini mi se da sam negdje vidio avatar ovdje
ide nesto 70-90-110 pa onda ide cini mi se staka pa onda kolica invalidska i grob na kraju
mozda to i samo bhtuning.com

ko to ne skonta kad vidi naljepnicu onda je mentol pravi
 

187

Član
funky je napisao(la):
znaci ovu samo jos ispod www.bhtuning.com
dce07ca30101e9c4a5ff11835caa17be.png

nisu problem boje, samo nek je vektorizovano...

hoce li ispod ove naljepnice ici www.bhtuning.con i onda da zalijepimo na auto??
 
Član
Ajde ima li iko sposoban od nas da napravi ovo u PS finalni proizvod i da svak stavlja i nosi u stampariju ajde da realizujemo to!
 
Legend
pa odradite u PS-u i snimite kao transparentni png

edit:sad vidje da je png,to jest pozadina je providna tako da je ova nalja gotov produkt,osim ako ce biti vecih dimenzija ali ove su sasvim dovoljne
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
''ne brze od zivota'' :) i ja sam za ovaj predlog, naravno kao i ostali imam misljenje da naljepnica treba da bude pristojna...

cini mi se da jeste moja :icon_smile: :icon_question:

nije bitna ideja ,bitna je realizacija :D


nego nexus stavio sam transparentno sve ALI ovo bhtuning NIKAKO ne ide uz ovu naljepnicu tj.ne uklapa se tako je najbolje da se to izbaci.A ako neko BAŠ hoce i bhtuning onda napraviti posebno naljepnicu samo BHTUNING.COM kao sto je deyo pravio i zalijepiti iznad negdje odvojeno od ove :D.Znaci ako nekom toliko znaci da mora imati i bhtuning.com stavit cu isti font i sve samo da bude posebno pa nek lijepe gdje hoce,samo treba pozuriti s tim ako se ovako otegne necemo nikad zavrsiti,stalno neko dodaje nove ideje :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top