Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ovo cu sebi sam uraditi

i meni je ova velicina pravo prihvatljiva

feb3f9562920bac0716292b712719591.jpg
 
Član
Znaci onda cemo radit ovu sa saticem? Ajde raspitajte se svi kakve su cijene u stamparijama pa da pocnemo sa tim

I mislim da bi negdje trebalo ugurat BHtuning.com da se zna cija je ideja i dizajn naljepnice ;)
 
Član
Ajmo kome pare kad i kad ocekujemo naljepnice gdje su narudžbe :cool::cool::cool::cool::cool::lol: dog se rado uzimam naljepnicu samo ako je crna jer mi je bjelo auto! ZZ
 
Član
Eto ga svi pomalo sa nekim savjetom i sve blize smo finalnom proizvodu ...:cool:

I trebali bi negdje u cosku dodat www.bhtuning.com ispod natpisa tek tolko da se raspoznajemo a i malo reklame nije na odmet, ima ih jos koji nisu culi za ovaj forum :icon_smile:;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
ljudi ideja sjajna :cool::cool:
na kakvom se ovo materijalu stampa i lijepi li se s vanjske strane

Folija kao i za druge naljepnice i reklame , vecinom se lijepi sa vanjske strane al ne bi bilo lose kontra je ispisati(tj.isjeci na folij) pa zalijepit sa unutrasnje strane stakla da ne smeta radu brisaca na zadnjoj sajbi na nekim autima, zakacala bi metlica brisaca mozda :icon_rolleyes: ...mozda i nije lose koju napravit da se iznutra lijepi ...:icon_question:

A ko ce radit vidjet cemo dok se malo ekipa raspita sta i kako pa eto javte :icon_smile::cool:
 
Član
sandi_azra, prevelika je ova naljepnica za tvog golfa, to treba dosta sitnije da bude.... ne mora se ona izdaleka viditi...
ja mozda sutra odem da uradim pa cu vam javiti posto sam platio...
;)
 
Član
pa nek postave ovdje finalne naljepnice da mozemo da preuzmemo pa da damo da se stampa ko hoce sebi naravno
 
Član
je tacno da kad vide 'nabrijan' auto na cesti svi bi da produ ispred......cak i oni s 'renoom':lol:.... dobar prijedlog,,,,al bi mogao imati 'kontraefekt' posto bi se tad oni iza nafurali jos vise...bilo bi ono kao 'vidi ovih sto se umisljaju'....iako i nemora biti tako...
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
pa nek postave ovdje finalne naljepnice da mozemo da preuzmemo pa da damo da se stampa ko hoce sebi naravno

Bravo majstore.

Trebaju se dimenzije odredit, krajnji dizajn i gotovo. Ko se već tim bavi neka pokuša napraviti u 2 ili možda čak 3 veličine...

Dvije veličine za zadnja vrata, tj. gepek. Jer prostor pozadi nije kod svakog isto dizajniran i oblikovan pa da za svakog ima takva da se uklopi... i treća veličina za zadnju šajbu ko želi na nju da stavi...

pozz.
 
Mozda vam ja mogu pomoci kod krajnje izrade naljepnice. Odete u neku stampariju koja ima "kater" i izrezu vam na foliji koja je namjenjena za reklame na vozila ili dodjete kod mene u office i sve se dogovorimo.
Pozz i sretno pri dizajniranju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top