Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dzeniii je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
moze pik po ip adresi ga pronaci

glupi su oni za toga ;)
prave neke blogove i sve sto ne treba,objavljuju neke zajebancije umjesto da se potrude oko ovih sto drugim ljudima stvaraju probleme

ponekad imam osjecaj da se iza www.pik.ba krije neki balavac koji je iz zajebancije napravio stranicu

Napravio je normalan lik samo sto je zaduzio balavce da odrzavaju a njemu pare kapaju ;)
 

LSD

Član
ovaj lik ti redovno bude oko 5-6 navece na sickom kod ine....valjda mu cura radi u radnji dole...inace je seljacic mali kojem sam vec par puta spominjao gospodju mamu....inace stanije u Kreki preko puta stare bolnice.
sad je calibru farbao u mat crno


vrlo lako ga je naci ;)
 
Član
LSD je napisao(la):
ovaj lik ti redovno bude oko 5-6 navece na sickom kod ine....valjda mu cura radi u radnji dole...inace je seljacic mali kojem sam vec par puta spominjao gospodju mamu....inace stanije u Kreki preko puta stare bolnice.
sad je calibru farbao u mat crno


vrlo lako ga je naci ;)

Ohoo hvala ti na ovoj informaciji puno.
 
Benny_BMW je napisao(la):
Napravis novi profil na piku fino se dogovorite da se nađete za neki njegov artikal kobajagi kupujes nazoves sa drugog broja on dođe povedi sa sobom jos nekoliko malo jacih momaka ima da se usere i vratit ce ti ga ako ne vrati fino podici rukave i AKCIJA ;)

bravo kralju slazem se :cool: :cool:
 
Član
Imam taman materijala sutra odoh u MUP prvo pa da predam i da vidim sta ce oni reci,mada ne gajim neke nade da cu uspjet preko njih nesto rijesit.
 
Član
Slucajno sam se nasao na ciljugama gdje je bilo neko manje okupljanje,i bila je ova kalibra...Shurda ili maestral bi trebali znati ovog tipa,oni su tamo cesti gosti...
 
Član
jest taj profil amirov,,,ja sam radio sa njim par puta zamjenu za mobitel i nisam nikako imao problema,,cak sam ja prvi slao..sve uredno bilo...cinio mi se ko posten momak,,mogao sam i ja biti izvaran :icon_eek:
sretno druze u potrazi,,nadam se da ces vratiti svoju robi :icon_mad: ;)
 
Član
Ja sam mu poslao poruke i fino ga zamolio da zavrsimo to fino al nije odgovarao,tako da osim degeneka imam i opciju MUP sto cu prvo sutra uradit ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top