Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dečki imajte na umu da tuča neće riješiti stvar a vi dobiti ako ga izlemate po najmanje 150 KM kao narušavanje javnog reda i mira, a ako se ustanove povrede ako ga izmlatite (LTP ili TTP) zato ide i krivična. Pokušajte to riješiti na lakši način. Znam da se čovjek izrevoltira ali nemojte se spustati na iste grane, jer ko je onda u pravu u očima onog ko to prvi put čuje?? Jebo radion ako se pokrene lavina nečeg što ne spada nikome...
 
Cuza nista murija , prvo sto su spori i sto ce te vuci mjesecima a drugo sto ce imati upisano da je prijavljeno i sta god se desi malom tebe se teretiti tako bolje pusti se murije , ubaci raju u auto i pravac gore . Tuneri iz Zenice nek te docekaju ko je voljan i nek idu s tobom ipak Zenica je nepoznat teren i rijesi to , ne mjesaj muriju beze jos ces ti najebat
 
Član
Vidim al ona nije reg , tako da je skino tablice , a nemam br. od njeg mogu mu preko fb-a poslat poruku , a ove slike su slikane 30.09.2012 god kad je bila godisnjice srt lukavca , pa eto vidim pricate o citavoj mat crnoj calibri koja nije njegova , vec od drugog momka , pa da ne bi pogresan dobio :icon_smile:
 
Član
Samo sve fino provjeri, da ne bi ko ni kriv ni duzan dobio batine umjesto ovog sosona :icon_mad:
 
Član
pa kako nakuca na onom piku 150 pozitivinh razmjena prodaje kupovine a zeznu tebe za taj player i pojacalo
svasta . . . . cime se ljudi sve sluze
 
0g1 je napisao(la):
pa kako nakuca na onom piku 150 pozitivinh razmjena prodaje kupovine a zeznu tebe za taj player i pojacalo
svasta . . . . cime se ljudi sve sluze

pa vidis da je pola skriveno, a pola od 3-4 osobe
 
Covjek se zaleti na puno transakcija i kontas posten, tako sam i ja za jedan mob.. tj od ovog korisnika.. http://www.pik.ba/profil/A13 sad kako sam mu sredio ban fali dosta transakcija jer mu je banovano jos 3-4 profila skupa sa ovim..
 
Nemojte se zajebavat' pa da pogrešnog izlemate,sve to dobro smisli pa onda udri :icon_biggrin: A što se anđela tiče,bolje ti je batali radnju oko toga,i baci se na potragu za ovim,al' ne vrijedi tebi njega samo izlemat',opet je on tebe izlevatio za to pojačalo,skinu mu nešto sa auta,da se uklopiš jer 250 km imaš preći :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Cuza nista murija , prvo sto su spori i sto ce te vuci mjesecima a drugo sto ce imati upisano da je prijavljeno i sta god se desi malom tebe se teretiti tako bolje pusti se murije , ubaci raju u auto i pravac gore . Tuneri iz Zenice nek te docekaju ko je voljan i nek idu s tobom ipak Zenica je nepoznat teren i rijesi to , ne mjesaj muriju beze jos ces ti najebat

Zmaju u Tuzlu se ide ne u Zenicu! :D
 
Član
prvo sto si trebao je zvati dostavu jer ako si naglasio na otpreminici razmjena morali su ti donijeti paket od njega i oni su tu odgovorni

Neki me lik isto sa pika zvao vidio da imam transakcije bas sa ovim iz Tuzle,pita jesam li imao problema ja, kaze poslao mu neki mob takodje razmjena ovaj mu nije poslao svoj :icon_rolleyes: meni je platio robu nisam imao problema

valjda i to to sredis;)
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Ma brate treba to prvo provjeriti dali je to taj lk 100% a ako jest otici dole sa ekipom i sve ih razbucati, vjeruj nema druge. Sretno

Koji kralj :cool: nema druge, odes sjednes vidis jel to taj, vrati ti tvoje pa ga podereš k'o šnajder nogavicu da mu na pamet ne padne napraviti profil na pik-u a ne transakciju da izvrši ;)
 
BHT Ovisnik
izgleda da je vec doslo do clana...

http://www.pik.ba/profil/CyBeRmAn/#sta=aktivni

nema vise stvari
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top