Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Benny_BMW je napisao(la):
Napravis novi profil na piku fino se dogovorite da se nađete za neki njegov artikal kobajagi kupujes nazoves sa drugog broj on dode povedi sa sobom jos nekoliko malo jacih momaka ima da se usere i vratit ce ti ga ako ne vrati fino podici rukave i AKCIJA ;)

potpis ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
"Znaci dogovor je bio paket za paket,s tim da ja postarinu svoje robe platim on svoje,kako rekoh player nikad dogovoreni nije poslao,eto jos uvijek mu je na profilu,a uredno je oglasio moje stvari koje sam mu poslao da prodaje."


Je li naznaceno da oni moraju uzeti njegov paket i odnijeti tebi ili će on naknadno poslati tebi taj player preko neke druge kompanije? Tj. je li bilo njihovo samo da oni isporuce tvoj paket?

Receno je postaru kad je uzeo moja paket ide reko paket za paket,aha kaze ok bice tako.I evo kao sto vidis tako nije uradeno u sklopu prijave ide i prijava na ovu brzu sluzbu radi te nemarnosti.
 
I na kraju od toga nema nista..Koji su razlozi za podici tuzbu? Na cemu se temelje dokazi? Samo ces dzaba popusiti lovu za dizanje tuzbe..Sacekaj par dana napravi drugi profil, reci mu sutra dolazim u TZ hocu da kupim to i to..Navuces ga , dodjes u TZ uhvatis ga pokupis sto ti treba i vozdrica..Usput par vaspitnih samarcina :) Ocigledno je u igri neka mrtva seljacina koja se dokopala grada..
 
Član
Imam druze sve dokaze dogovor nas,tj poruke dokaz da mu je dostavljena roba te sad istu tu robu prodaje na svom profilu.
 
BHT Ovisnik
pa jel ovo on vec prodaje tvoju opremu ?:icon_eek:
bas cu mu poslati tek tako pm jel prodan ovaj alipine sto ga ti mislis uzeti,ako ne bude prodan,najbolje da netko od tvoje raje isto pita,poruči da mu posalje isto intereuropom,ti dođes da preuzmes paket i ne platis,pa nek se onda snalaze i posta i on jer su oboje zajebali;)
 
Gledaj malo zavrsene artikle ja sumnjam da je ovo lazni profil da je ovo pravi http://www.pik.ba/profil/mobileconnect/ imal kakva radnja ova u tuzli:icon_question:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
pa jel ovo on vec prodaje tvoju opremu ?:icon_eek:
bas cu mu poslati tek tako pm jel prodan ovaj alipine sto ga ti mislis uzeti,ako ne bude prodan,najbolje da netko od tvoje raje isto pita,poruči da mu posalje isto intereuropom,ti dođes da preuzmes paket i ne platis,pa nek se onda snalaze i posta i on jer su oboje zajebali;)

Da vec prodaje moje stvari,pokusali smo i to pitali ga nece da odgovori,a i zvao sam sad ovog Andi sto je kolega jedan nasao,i kaze momak da se ne zove Edin kako je meni rekao kad mi je dao podatke,vec Amir,i kaze samo 1 se nasli za neki telefon nisu se uspjeli dogovorit i to je to
 

LSD

Član
smiri se ti jedno 5-6 dana...sad je vec skontao da i ti mozda imas 2-3 profila....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top