Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Probaj ga nekako navuci da se nadjete to ti je jedina solucija i ubi boga u njemu i onda mu sve uzmi sto bude imao...kako mrzim te prevarante ofirne.. Od tuzbe sigurno nemas nista samo ces vrijeme izgubiti a i eto ime pogresno ti dao...nego uradi ovo prvo cim prije dok nije prodao...


I btw ovaj andi te izgleda isto levati...kako ga je nazvao imenom kad je postavio pitanje ako ga nezna? :S
 
Član
vidi ti frajera jes' on biznis razvio :icon_eek:
to nebi mogao nikad pomisliti cim se sve ljudi bave, ali nebi mi se moglo desiti de me zezne, ili da taj iz brze poste ne obavi posao, jer oni moraju da imaju papir na kojem pise kako se sta placa/mjenja i nema tu puno mozganja ;)
naces ti lika samo preko drugih profila i s drugih brojeva pozoves ugovoris nesto da kupujes , odes pogledas i preberes mu rebra ako se bude pravio lud i ne vrati tvoje ;)
 
Član
Vjerujte nezz iskreno sta vise da radim,sad pogotovo kad vjerovatno mi je dao pogresno ime,nezz jedino jos ostaje da odem gore i da ga navucem i sacekusu da napravim... nezz moram se jos dobro smislit sta radit jer stvarno se zakomplikovalo al bas...
 
Član
Chuza je napisao(la):
Vjerujte nezz iskreno sta vise da radim,sad pogotovo kad vjerovatno mi je dao pogresno ime,nezz jedino jos ostaje da odem gore i da ga navucem i sacekusu da napravim... nezz moram se jos dobro smislit sta radit jer stvarno se zakomplikovalo al bas...


Eo sad cu mu ja sarnuti pitanje za ovaj player sto si ti trebao dobiti :) ma saznaj cim prije informacije i pici gore...nije tuzla na kraj svijeta..
 
nemoj sam ic ako se dogovoris sa njim, da mozes naplatit putni trosak, nije SA blizu, valja tebi 250km prec u oba smjera
 
Ja bi malo i na ovaj nacin uradio gledajte ima nas 50 najmanje sto smo aktivni u svako doba malo ga porukama spopasti tipa da se vrati roba tj nekom u tz od kolega sa foruma preda i to jer kad vidi da ima ljudi iz svih krajeva bih nebi se olako osjecao i tako razmisljao :icon_rolleyes: da vidi da neka zajednica funkcionira
 
BHT Ovisnik
MeBeSad je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Vjerujte nezz iskreno sta vise da radim,sad pogotovo kad vjerovatno mi je dao pogresno ime,nezz jedino jos ostaje da odem gore i da ga navucem i sacekusu da napravim... nezz moram se jos dobro smislit sta radit jer stvarno se zakomplikovalo al bas...


Eo sad cu mu ja sarnuti pitanje za ovaj player sto si ti trebao dobiti :) ma saznaj cim prije informacije i pici gore...nije tuzla na kraj svijeta..

ja sam mu vec poslao jel prodan i koja je zadnja cijena,pitaj ga za neku zamjenu il nesto

@mirza ima ti i te :)
 
Član
Chuza je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
pa jel ovo on vec prodaje tvoju opremu ?:icon_eek:
bas cu mu poslati tek tako pm jel prodan ovaj alipine sto ga ti mislis uzeti,ako ne bude prodan,najbolje da netko od tvoje raje isto pita,poruči da mu posalje isto intereuropom,ti dođes da preuzmes paket i ne platis,pa nek se onda snalaze i posta i on jer su oboje zajebali;)

Da vec prodaje moje stvari,pokusali smo i to pitali ga nece da odgovori,a i zvao sam sad ovog Andi sto je kolega jedan nasao,i kaze momak da se ne zove Edin kako je meni rekao kad mi je dao podatke,vec Amir,i kaze samo 1 se nasli za neki telefon nisu se uspjeli dogovorit i to je to

Ocigledno da je to radio i prije...Mozda nije ni Amir
Javi se sa nekog profila od prijatelja koji nije iz grada kao ti i ima transakcija da nebi bilo sumljivo,dogovori se za player koji ti treba poslati i to je to...
 

LSD

Član
mirza_mali je napisao(la):
Ja bi malo i na ovaj nacin uradio gledajte ima nas 50 najmanje sto smo aktivni u svako doba malo ga porukama spopasti tipa da se vrati roba tj nekom u tz od kolega sa foruma preda i to jer kad vidi da ima ljudi iz svih krajeva bih nebi se olako osjecao i tako razmisljao :icon_rolleyes: da vidi da neka zajednica funkcionira

slazem se,dobar predlog
 
Član
evo ja sam mu poslao PP,kao zainteresovan za pojacalo,koja zadnja tam vam , ono folovi da ga navucem na svoju pricu,pa cu ga kasnije ispitat ,moze li doci do neke benzinske,pa cemo ga tu sacekat nadodavat mu za sva vremena ;)

chuza javim ti se na pp kad tog šupčinu skontam i obradim da dodje :icon_smile:
 
Ma sad je on skontao sigurno , odjednom se svi javljaju nije lud . Usuti se malo , pokusaj sto vise saznati o njemu i ostalo ide lako.
Mene je tako isto lik zajebo za 600km , jest moja krivica sto sam strancu vjerovao na slijepo al polako ja samo kupim gdje sta kako , malo je teze jer je iz Zagreba al lagano doci ce sve to na svoje :cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Vjerujte nezz iskreno sta vise da radim,sad pogotovo kad vjerovatno mi je dao pogresno ime,nezz jedino jos ostaje da odem gore i da ga navucem i sacekusu da napravim... nezz moram se jos dobro smislit sta radit jer stvarno se zakomplikovalo al bas...


Eo sad cu mu ja sarnuti pitanje za ovaj player sto si ti trebao dobiti :) ma saznaj cim prije informacije i pici gore...nije tuzla na kraj svijeta..

ja sam mu vec poslao jel prodan i koja je zadnja cijena,pitaj ga za neku zamjenu il nesto

@mirza ima ti i te :)

Ma i ja sam nesta slucno sasvmi normalno pitanje postavio jel radi mozel se probati i koja zadnja cijena da se dodje po to :)


btw chuza jesi zvao ove po kojima si posla? Kome su predali, imas valjda ime prezime i ulicu zapici tu i raspitaj se...


I sto nisi malo bolje pogledao ovu reputaciju vidis da ej sam sebi nabio sa 2-3 acca :S
 
Član
Polako ljudi saznace se sve za dan dva.
Evo ovaj kiki31 je s njim nekih transakcija puno zavrsio, a s kiki31 je zatvorash imao neka transakcije. Pa mozda taj kiki zna vise informacija, posalji pp zatvorashu da ga kontaktira ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top